głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie Zauwazyłam że jeśli na czymś bardzo Ci zależy starasz się o to ... lecz gdy to już masz z czasem myślisz że starać się już nie musisz ... a trzeba pózniej gdy t

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
Zauwazyłam że jeśli na czymś bardzo Ci zależy starasz się o to ... lecz gdy to już masz z czasem myślisz że starać się już nie musisz ... a trzeba pózniej gdy to
Zauwazyłam  że jeśli na czymś... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

Zauwazyłam , że jeśli na czymś bardzo Ci zależy starasz się o to ... lecz gdy to już masz z czasem myślisz , że starać się już nie musisz ... a trzeba, pózniej gdy to stracisz, może już nigdy nie wrócić!

a może gwiazdka z Nieba spełni moje... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

a może gwiazdka z Nieba spełni moje najwpanialsze marzenie , któreego nie da się kupić je poprostu trzeba odzyskać ;-*

Podeszła do mnie kiedyś mała... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

Podeszła do mnie kiedyś mała dziewczynka. Byłam wtedy w żałosnym stanie w ustach trzymałam papierosa,a w ręku wino. Zapytała się mnie co to miłość... Akurat wtedy kiedy moje serce krwawiło.Wiesz co jej odpowiedziałam? Że miłość to tania bajeczka, szajs, który zawsze się sprzedaję, a potem rani jak cholera. Wydawało mi się, że była zawiedziona...Ze spuszczoną głową odeszła w stronę huśtawek. Przez chwilę czułam, satysfakcje, że to nie tylko ja czuję się dzisiaj tak podle z powodu miłości. Ale wstałam, podeszłam do niej i powiedziałam,że kłamałam. Zapytała czemu tak wyglądam, odpowiedziałam, że zraniła mnie miłość, spojrzała na mnie pytającym wzrokiem i powiedziała "Mnie też tak zrani?", pokręciłam głową i szepnęłam "Ciebie nie. Jesteś za delikatna, a ona tylko rani silnych. Nigdy się na niej nie zawiedziesz", zapaliłam drugiego papierosa i odeszłam.I wiesz co? Czułam się jeszcze gorzej, że ją okłamałam. Za jakiś czas zobaczę ją na tej samej ławce, w tak samym żałosnym nastroju.

I gdzie jest ta dawna dziewczyna... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

I gdzie jest ta dawna dziewczyna , która zawsze wiedziala czego chce umiała zrealizowac swój dotychczasowy plan , realizowała swoje marzenia , ocziwiście te które dała rade zrealizować. Zawsze uśmiechnieta czasem tylko smutna pomocna bez złości. Dziś to już tylko wspomnienie czas zmienia teraz jest we mnie złość, teraz tylko rzadko spotkać uśmiech poprotu pokonuje go złość. Może dlatego , że to co kiedyś było takie piekne się skończyło? Może dlatego , że nie doceniałam tego co miałam chciałam zbyt dużo ? a Może dlatego że to czas wszytsko tak zmienił ...

Są takie chwile w życiu że masz... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

Są takie chwile w życiu, że masz już dość. Że chcesz gdzieś w kąt wyrzucić tą całą złość.Gdzie podziała się sila, która kiedyś we mnie tkwiła? Nie wiem teraz w którą stronę mam podążać, Wiem tylko jedno, ze nie moge sie poddac.

skup się na tym co kochasz nie na... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

skup się na tym co kochasz, nie na tym jak to odbiorą ! to ma się podobać Tobie, a nie k**wa jurorom !

czekając na dzień w którym... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

czekając na dzień, w którym spełnią się marzenia..

Wiesz ? Mówię Ci tylko że mam na... teksty

bocielubie dodano: 20 grudnia 2010

Wiesz ? Mówię Ci tylko, że mam na Ciebie wyjebane, nie chcę Cię widzieć, nie musisz kurwa dzwonić i przyjeżdżać, ale tak naprawdę, to zżera mnie od środka i chcę Cię przytulic i powiedzieć, że Cię kocham.

Anioły istnieją choć często nie... teksty

bocielubie dodano: 19 grudnia 2010

Anioły istnieją, choć często nie mają skrzydeł. Nazywamy ich swoimi przyjaciółmi.

Błogosławiony ten  który śmieje... teksty

bocielubie dodano: 19 grudnia 2010

Błogosławiony ten , który śmieje się z samego siebie , albowiem będzie miał ubaw do końca życia . / eeiiuzalezniasz

fajne . D kradnee  teksty bocielubie dodał komentarz: fajne . ;D kradnee ;) do wpisu 19 grudnia 2010
Słów ilu trzeba słów by... teksty

bocielubie dodano: 18 grudnia 2010

Słów, ilu trzeba słów, by wiedzieć to, jaki mogą sprawiać ból. My od najmłodszych lat żyjemy tak, by pozostał po nas ślad, by życie mogło wiecznie trwać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV