głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie Tak często wracając do domu czy to po zajęciach czy to po zakupach wyobrażałam sobie że będziesz czekał pod moim domem. Powiesz że żałujesz. Że weźmiesz mnie za

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
Tak często wracając do domu czy to po zajęciach czy to po zakupach wyobrażałam sobie że będziesz czekał pod moim domem. Powiesz że żałujesz. Że weźmiesz mnie za rękę
Tak często wracając do domu  czy to... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

Tak często wracając do domu, czy to po zajęciach, czy to po zakupach, wyobrażałam sobie, że będziesz czekał pod moim domem. Powiesz, że żałujesz. Że weźmiesz mnie za rękę, że przytulisz tak mocno, że nie będę umiała zaczerpnąć powietrza. Że wszystko już będzie pięknie, tak wspaniale. (...) Ale nie było Cię. Wtedy gasła nadzieja. Ale następnym razem wracając do domu znów wyobrażałam sobie to samo

Najgorsze  są chwilę  gdy leżąc... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

Śmierć jest minimum. Minimum... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

Śmierć jest minimum. Minimum wszystkiego. Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie się jednym... Minimum... Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna.

  Był moim tlenem  moim narkotykiem.... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

- Był moim tlenem, moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam, nie spałam, nie mogłam bez niego oddychać, każdy dzień myślałam o nim, był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności... - Nie było warto... Tak cię skrzywdził. - Nie było warto? Człowiek wytrzyma najgorsze tortury, ale spróbuj mu choć na jeden dzień odebrać tlen. No spróbuj.

Przez niego zaczęłam odbierać... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

Przez niego zaczęłam odbierać wszystkie telefony, nawet, gdy dzwonił zastrzeżony. otwierałam drzwi bez pytania 'kto tam', abym mogła być zaskoczona, kiedy go zobaczę. Jak tylko usłyszałam dźwięk esemesa biegłam do telefonu choćby się paliło, z nadzieją, że on napisał. Patrzyłam w twarz wszystkim przechodniom i widziałam w nich tylko jego. To była jedna wielka paranoja, bo on zadzwonił w najmniej oczekiwanym momencie ze słowami 'kocham Cię', a ja nie potrafiłam odpowiedzieć 'ja Ciebie też'..

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

skoro ci już nie zależy   to po co... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

skoro ci już nie zależy , to po co się tak gapisz ? tam obok masz to swoje blond szczęście.

 mam niezmierną ochotę przytulić... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

`mam niezmierną ochotę przytulić się do Ciebie ;*

szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

bocielubie dodano: 25 października 2010

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Dwulicowość to jedna z... teksty

bocielubie dodano: 24 października 2010

Dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób./słoń

Śmierć najukochańszej to... teksty

bocielubie dodano: 24 października 2010

Śmierć najukochańszej to ponadczasowa strata./ słoń

 Twój  foch  potrwa góra dwa... teksty

bocielubie dodano: 24 października 2010

-Twój "foch" potrwa góra dwa tygodnie. -A chcesz się założyć? -Nie mam o co. Oboje wiemy, że beze mnie nie wytrzymasz. Że nie będziesz mógł zasnąć, że jeszcze dziś przyjdziesz i będziesz błagał o to, bym się odezwała. Spójrz na to z innej perspektywy. Po prostu nie umiesz beze mnie żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV