głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blue_love Uwielbiam gdy spacerujemy sobie po parku rozmawiamy gdzieś nie daleko stoi grupka podejrzanych typów Ty zawzięcie o czymś opowiadasz i wręcz automatycznie odruc

blue_love

blue_love.moblo.pl
Uwielbiam gdy spacerujemy sobie po parku rozmawiamy gdzieś nie daleko stoi grupka podejrzanych typów Ty zawzięcie o czymś opowiadasz i wręcz automatycznie odruchow
Uwielbiam gdy spacerujemy sobie po... teksty

blue_love dodano: 23 października 2014

Uwielbiam gdy spacerujemy sobie po parku, rozmawiamy, gdzieś nie daleko stoi grupka podejrzanych typów, Ty zawzięcie o czymś opowiadasz i wręcz automatycznie, odruchowo, jakby nie świadomie, nie przerywając swojej opowieści przesuwasz mnie tak abym nie przechodziła z tej strony tych ludzi, żebym była jak najdalej od nich, i zamiast mnie Ty jesteś bliżej nich. Gdy ich miniemy znów mnie przesuwasz na stare miejsce dalej opowiadając swoją historię . Ja się delikatnie uśmiecham a Ty patrzysz zdziwiony o co chodzi ;)

Może z Nim chciałabym się... teksty

blue_love dodano: 23 października 2014

Może z Nim chciałabym się pocałować, iść na spacer, chciałabym zobaczyć jakby to było z nim, kiedy mieliśmy szanse ale byliśmy z byt głupi żeby ją wykorzystać, ale to z Tobą chciałabym założyć rodzinę, to o Tobie myślę patrząc w przyszłość. Z Nim nie czułabym się bezpiecznie, a z Tobą czuję się najbezpieczniejsza na świecie.

Mam wrażenie  że są dwie mnie.... teksty

blue_love dodano: 18 października 2014

Mam wrażenie, że są dwie mnie. Jedna ta na zewnątrz, ta którą widzę w lustrze na co dzień, ta którą widzą znajomi, miła, delikatna, wrażliwa, subtelna, spokojna, cichutka. Druga ja, drzemiąca gdzieś tam głęboko wredna suka, gdy coś pomyśli to piekło się śmieje, na razie nie pozwalam się jej ujawnić. Nie lubię jej, ale może to ma sens może Ktoś specjalnie mnie taką stworzył, przecież w dzisiejszym świecie o wszystko trzeba walczyć inaczej Cię zadepczą, zrównają z podłogą.

Jakoś boję się  że kiedyś... teksty

blue_love dodano: 16 października 2014

Jakoś boję się, że kiedyś będziemy nieszczęśliwi...

Uwielbiam gdy wieczorem leżymy w... teksty

blue_love dodano: 7 października 2014

Uwielbiam gdy wieczorem leżymy w łóżku, oglądamy film i rozmawiamy, nagle dotykasz placem mojego policzka i pytasz -coś tu masz.? - gdzie?? -noo tutaj pokazujesz dokładniej a ja myślę lekko spanikowana kurcze przecież tego małego jednego pryszcza mam na drugim policzku, dobrze go zamaskowałam i jest ciemno to ciekawe co Ty tam widzisz :O - no gdzie?? -pokaż pokaż no tutaj - przesuwasz palcami po moim policzku nachylasz się i znienacka podstępem mnie całujesz.

i już sama nie wiesz czy... teksty

blue_love dodano: 30 września 2014

i już sama nie wiesz czy nadopiekuńczość jest bardziej Twoją zaletą czy wadą .

Gdy kogoś kochasz  inaczej... teksty

blue_love dodano: 30 września 2014

Gdy kogoś kochasz, inaczej wypowiadasz jego imię.

Jeśli zmieniasz coś w sobie i to z... teksty

blue_love dodano: 21 września 2014

Jeśli zmieniasz coś w sobie i to z własnej woli dla kogoś na kim Ci bardzo zależy, nie zmieniaj potem tego gdy już tę osobę 'zdobędziesz' bo to tak jakby Ci nigdy na niej nie zależało ...

uwielbiam gdy mogę położyć... teksty

blue_love dodano: 20 września 2014

uwielbiam gdy mogę położyć głowę na Twoim ramieniu i wtulić się w Twoje ciało, a Ty wtedy przytulając się do mnie delikatnie głaszczesz moje włosy. Jestem wtedy dzieckiem, bezbronną dziewczynką, która jednocześnie czuje się bezpiecznie.

I czekasz na mnie  tyle ile będzie... teksty

blue_love dodano: 20 września 2014

I czekasz na mnie, tyle ile będzie trzeba, aż ja będę gotowa. Nie pytasz, nie nalegasz, rozumiesz. Mówisz "każdy chłopak będzie czekał jeśli naprawdę kocha". Jestem wdzięczna, dzięki temu mam pewność że jesteś ze mną z prawdziwej miłości. Dziękuję.

Jesteś dla mnie największą i... teksty

blue_love dodano: 17 września 2014

Jesteś dla mnie największą i najlepszą motywacją, więc czas start!

Czułam się nieswojo gdy na mnie... teksty

blue_love dodano: 16 września 2014

Czułam się nieswojo gdy na mnie patrzyła, czytała z twarzy jak z otwartej książki, bałam się usłyszeć tego jaka jestem. Myślałam, że nikt niedostrzeganie tego co w mi duszy gra i co w sercu siedzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV