głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blackcherrrrrry Duma? Moje obojętne przechodzenie obok Niego udawanie że nie chcę posłać mu uśmiechu nie odezwanie się gdy mówił. Robienie tego wszystkiego czego potem żałuję i

blackcherrrrrry

blackcherrrrrry.moblo.pl
Duma? Moje obojętne przechodzenie obok Niego udawanie że nie chcę posłać mu uśmiechu nie odezwanie się gdy mówił. Robienie tego wszystkiego czego potem żałuję i co z
Duma? Moje obojętne przechodzenie... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Duma? Moje obojętne przechodzenie obok Niego, udawanie, że nie chcę posłać mu uśmiechu, nie odezwanie się, gdy mówił. Robienie tego wszystkiego, czego potem żałuję i co zaprzecza temu, że jestem w Nim absolutnie zakochana.

Nie umiem i chyba nie umiałbym się... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Nie umiem i chyba nie umiałbym się w Tobie zakochać." Po takim oświadczeniu każda normalna dziewczyna dałaby sobie spokój. No tak. A ja głupia doczepiłam się do słowa 'chyba'...

postaw w swoim życiu przecinek... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

postaw w swoim życiu przecinek , zanim Bóg postawi kropkę .

Uwielbiała  gdy przepuszczał ją w... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. Ubóstwiała noszenie jego bluz. Wkurzała się, gdy zasypiał podczas pisania sms'ów. Śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. Lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. Kochała Jego zapach. Irytowała się, gdy ją poprawiał. Przepadała za patrzeniem w jego błekitne oczy. Polubiła przez Niego chodzenie do szkoły. Chciała po prostu, żeby był,ale tak na zawsze nie na chwile..;)

Miałaś kiedyś tak  że jak tylko... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Miałaś kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości. Czekasz na jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonke ? Czekasz .. czekasz i chuj . Pewnie o Tobie zapomniał, ale nie przejmuj się i tak powiesz, że nic się nie stało .. napisałaś, chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego . bez jego słodkiego przywitania , jego przyjebanego pożegnania .. Zmienił status na ' niedostępny ' . szkoda tylko, że nie wie ile Cię to kosztowało, nie ? ale Ty łudzisz się, że może naprawdę nie mógł odpisać.

Drogie serce  jeśli jeszcze raz... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Drogie serce, jeśli jeszcze raz wspomnisz moją chwilową słabość do tego mężczyzny, będę wściekła. Bardzo wściekła.

Stoję pod prysznicem  myślę o... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Stoję pod prysznicem, myślę o Tobie. Ściśnięte pięści, zaciśnięte powieki, z których coś leci, ale sama nie wiem czy to łzy czy woda. Zimny, wręcz lodowaty strumień wody oblewa moje ciało. Zsuwam się po ścianie. Opadam w kałużę wody i leżę.. Przed oczami mam wszystkie obrazy ostatnich dni. Twoje miny, ruchy, Twój głos. Podnoszę się. Wycieram. Ubieram w piżamę. Kładę się do łóżka, znów zaciskam mokre powieki, tym razem od łez. Łez, które próbują zmyć ze mnie Twój obraz...

I w myślach mam wciąż Twoje... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

I w myślach mam wciąż Twoje wieczorne `kochana jesteś, wiesz?` i masę tych cholernych zapewnień, że tęsknisz, kochasz i potrzebujesz.

“leżałam na łóżku czytając... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

“leżałam na łóżku czytając książkę, gdy nagle w kieszeni poczułam wibracje telefonu. `1 nowa wiadomość`- ujrzałam na wyświetlaczu. `odbierz,` nacisnęłam i od niechcenia zaczęłam czytać smsa. nie mogłam uwierzyć własnym oczom - To był On, i na dodatek chciał się spotkać. zerwałam się z łóżka, odpisując szybko `ok`. przegarnęłam dłonią włosy, chwyciłam kurtkę i rzuciłam do mamy, że wychodzę. w końcu dotarłam na miejsce, On już tam był. przywitał mnie uśmiechem, wręczając czerwoną róże. `przepraszam. przepraszam za wszystko. wiem, że nic nie naprawi tego, co przeze mnie przeszłaś, mimo to błagam : uwierz, że ten skurwiel naprawdę Cię kocha.` wyszeptał, a ja rzuciłam się mu na szyję. `wierzę.` tylko tyle mogłam z siebie wydusić. szok w jakim byłam nie pozwalał, na nic więcej.... - no i w tym właśnie momencie zadzwonił budzik. cholerne, złudne sny”

Oficjalnie jesteś tylko kolegą. Tak... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Oficjalnie jesteś tylko kolegą. Tak naprawdę wszystkim, co kocham... || oo taaaak... :c

Dziewczyno ! Nie wmawiaj sobie że on... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Dziewczyno ! Nie wmawiaj sobie że on cię nie kocha, że może mu się nie podobasz , że mu nie zależy na tobie , tylko dlatego , że nie odpisuje na twojego sms'a ..

Bo czasem jest tak   że chcemy... teksty

blackcherrrrrry dodano: 22 grudnia 2012

Bo czasem jest tak , że chcemy zadać jakieś pytanie ale boimy się odpowiedzi .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV