głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii Bądź moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Bądź moją tajemnicą którą będę odkrywała krok po kroku. Bądź moim losem który będę poznawała czas po cz

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
Bądź moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Bądź moją tajemnicą którą będę odkrywała krok po kroku. Bądź moim losem który będę poznawała czas po czasie.
Bądź moim pamiętnikiem który zna... teksty

bezznakumiloscii dodano: 23 kwietnia 2015

Bądź moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Bądź moją tajemnicą, którą będę odkrywała krok po kroku. Bądź moim losem, który będę poznawała czas po czasie. Bądź moją muzyką, którą słucham każdego dnia. Bądź moją ulubioną paczką żelek, którą kupuję, gdy mam dobry dzień. Bądź moim pudełkiem lodów, które jem, gdy jest mi źle. Bądź moim misiem, do którego będę mogła się przytulić, gdy jest źle i gdy jest dobrze. Bądź moją kołdrą, w którą wtulam się każdej nocy. Bądź moją kołysanką, przy której będę zasypiała. Bądź moim bohaterem, który będzie ratował mnie, gdy będę upadała. Bądź moim rycerzem, przy którym zawsze będę czuła się bezpiecznie. Bądź moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym żyć. Bądź moim tlenem, bez którego nie mogłabym oddychać. Bądź moim sercem, dzięki któremu żyję. Bądź - tym wszystkim czego potrzebuję.

A jutro? Któregoś dnia może go... teksty

bezznakumiloscii dodano: 22 marca 2015

A jutro? Któregoś dnia może go zabraknąć

I nagle dostrzegasz że już nie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 19 marca 2015

I nagle dostrzegasz, że już nie jesteś taka jak kiedyś. Dostrzegasz to, że przez ostatni czas cholernie się zmieniłaś i może nie tego chciałaś, ale to życie Cie tak poprowadziło. W końcu dostrzegasz ile ważnych osób odeszło, a ile przybyło. Dostrzegasz kto został, a kto odszedł z własnej woli. I nagle uświadamiasz sobie, że nie wiele Ci jeszcze zostało. Zostało tylko kilka najważniejszych osób, tych o których odejściu nie byłabyś w stanie nawet pomyśleć. Osób, bez których to wszystko przestało by mieć znaczenie. I właśnie wtedy uświadamiasz też sobie z kim chciałabyś żyć, to właśnie z nim, prawda? To przy nim chciałabyś zasypać, i rano budzić się w jego ramionach. I już na samą myśl, że mogłoby go zabraknąć, krople łez spływają po twarzy. Nagle uświadamiasz sobie, że On jest dla Ciebie tym 'wszystkim', bez którego nie potrafiłabyś żyć, nie chciałabyś. Bo tylko jego pragniesz, i tylko z Nim chcesz być mimo wszystko. Jest Twoim najlepszym szczęściem, mam rację? Za bardzo to znam.

Pogubiłam się. Wiesz? Nie umiem... teksty

bezznakumiloscii dodano: 17 marca 2015

Pogubiłam się. Wiesz? Nie umiem odnaleźć się w tym źle, które mnie otacza. Nie umiem już zrozumieć siebie, ani innych ludzi. Nie umiem, tylko dlaczego? Wydawało się być wszystko dobrze, ale czy na pewno? Nie, nie do końca. Od kiedy ostatni raz widziałam Cię leżącego w czarnym garniturze na ołtarzu kościelnym, to wszystko tak jakby stanęło w miejscu. Pamiętam jak w jednej chwili, jak z dnia na dzień zmieniło się wszystko. Ostatni Twój uśmiech, spojrzenie, i słowa, które zostaną w pamięci już do końca. Ostatni widok Twojej osoby, jest jak bezcenny obraz, którego żaden malarz, nie byłby w stanie odmalować. Widzę Cię tam, szczęśliwego, uśmiechniętego, takiego jakim zawsze byłeś. I cholernie mi tego brakuje, brakuje mi rozmów, i śmiania się z Tobą. Brakuje mi Twojego witania na powitanie, bo jako jedyny zawsze witałeś nas z pełnią radości. Brakuje mi Cię,aż tak bardzo, że odkąd zabrakło Cię tu, nie jestem już w stanie być taka jak kiedyś. Nie potrafię cieszyć się już z niczego..

Lepiej płakać przez utratę kogoś... teksty

bezznakumiloscii dodano: 12 marca 2015

Lepiej płakać przez utratę kogoś, niż przez nadzieję, że może jeszcze będzie lepiej.

'' Podczas gdy ją ignorujesz ktoś... teksty

bezznakumiloscii dodano: 12 marca 2015

'' Podczas, gdy ją ignorujesz, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewny, czy jeszcze ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie Twoja na zawsze. ''

Za nim powiesz komuś że go kochasz... teksty

bezznakumiloscii dodano: 8 marca 2015

Za nim powiesz komuś, że go kochasz, zastanów się 1000 razy nad znaczeniem tego słowa.

Wreszcie zrozumiałem co to znaczy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 2 marca 2015

Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce. - José Mauro de Vasconcelos
Autor cytatu: waniliowelowe

Kocham Cię  to nie tylko słowa... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 luty 2015

Kocham Cię - to nie tylko słowa, ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy, pewna obietnica, którą powinieneś dotrzymać, a Ty nie rozumiesz tych słów.

Oddałabym wszystko by choć na... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 luty 2015

Oddałabym wszystko, by choć na chwilę poczuć Cię blisko siebie.

I w końcu dochodzi taki moment gdy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 1 luty 2015

I w końcu dochodzi taki moment, gdy nie czujesz sensu istnienia. Moment, w którym wszystko traci barwy. W którym to wszystko, które kiedyś znaczyło tak wiele, nagle przestaje mieć znaczenie. To właśnie ten moment, w którym nie masz siły by walczyć o kolejny dzień, by walczyć o uśmiech, i o przetrwanie każdego nowego dnia. Moment, w którym już nawet nie krzyczysz, nie płaczesz, bo tak nagle coś w Tobie umiera i wszystko staje się obojętne. To właśnie ten moment kiedy bezsilność przeważa nad wszystkim, to właśnie to.. kiedy nie zostało Ci już nic.

Nie mów mi że wiesz co czuję bo... teksty

bezznakumiloscii dodano: 30 stycznia 2015

Nie mów mi, że wiesz co czuję, bo kiedy ja płakałam, Ty spałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV