głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii 'Nie mam siły' powtarzam sobie po raz kolejny plątając się po kuchni. W głowie tysiące myśli wirujących w koło i co chwile to zmieniających kierunek. Dlaczego?

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
'Nie mam siły' powtarzam sobie po raz kolejny plątając się po kuchni. W głowie tysiące myśli wirujących w koło i co chwile to zmieniających kierunek. Dlaczego? Zada
'Nie mam siły'   powtarzam sobie po... teksty

bezznakumiloscii dodano: 16 października 2014

'Nie mam siły' - powtarzam sobie po raz kolejny plątając się po kuchni. W głowie tysiące myśli, wirujących w koło i co chwile to zmieniających kierunek. Dlaczego? Zadaje sobie pytanie od ponad godziny, próbując uzyskać jaką kolwiek odpowiedź. Dlaczego jest tak jak być nie powinno? Wspomnienia, które miały odejść w nie pamięć powracają z coraz to większym uderzeniem, a łzy spływają silnym strumykiem, i gdy tylko próbuje je zahamować płyną jeszcze bardziej intensywnie. Nie potrafię pozbyć się ich, gdy każda chwila odbija się o drugą. Kolejny raz płaczę i mam ochotę zrobić coś, czego nie powinnam. To nie jest tak, że chce, lecz bezsilność, która mnie ogarnia z czasem mnie do tego zmusi. Jebana bezsilność, która nigdy nie daje za wygraną. Zabiera każdą cząstkę mnie każąc się podporządkowywać. Mysli, że znowu wygra. Myśli, i chyba ma rację. Znowu się poddaje, jestem totalnie bezsilna. - Wygrała.

'' Żeby docenić wartość jednego... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 października 2014

'' Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matką, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość jednej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który Ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart. ''

Ty nie wiesz jak to jest wracać... teksty

bezznakumiloscii dodano: 12 października 2014

Ty nie wiesz jak to jest wracać wieczorem do pustego pokoju, i ze łzami w oczach kłaść się do łóżka czekając na kolejny dzień, w którym nic nowego Cię nie czeka. - Pusty pokój, muzyka, łzy i Ty. Nie ma już nawet nadziei na to, że jeszcze może będzie dobrze. Jest tylko cisza, i wspomnienia, które zadają kolejne ciosy, przez które nie jesteś w stanie opanować płaczu i nienawiści do siebie, bezsilności i tej myśli co znowu zrobiłeś nie tak. Nie wiesz jak to jest, gdy słyszysz, że do niczego się nie nadajesz, i że było by łatwiej gdyby Cię nie było. Nie wiesz jak to jest słuchać takich słów, każdego dnia, gdy tylko popełnisz kolejny błąd. Błąd - wstawając i zaczynając kolejny nic nie warty dzień. Ty nie wiesz jak to jest, gdy ktoś ma Cię za nic, więc proszę, nie mów, że mnie rozumiesz. Kocham Cię, i wystarczy żebyś był. To nie jest wiele, a Twoja obecność sprawia, że czuje się ważna. Dziękuje.

 bezznakumiloscii :   teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: *bezznakumiloscii :)) do wpisu 11 października 2014
Kiedy będziesz miał wątpliwości... teksty

bezznakumiloscii dodano: 6 sierpnia 2014

Kiedy będziesz miał wątpliwości, czy Cię kocham, spójrz w moje oczy. One powiedzą Ci wszystko. Być może zobaczysz też strach, ale to nic złego. Zapewne zawsze będziesz go dostrzegał. Nie musisz się martwić, to tylko obawa przed przyszłością, która zawsze będzie widniała. Dostrzeżesz też miłość do Ciebie, miłość, której dziś nic nie jest w stanie zastąpić. Miłość, która jest wstanie dać pełnie szczęścia, którego zawsze mi brakowało. Ty dajesz mi to wszystko, czego przez te lata nie mógł dać mi nikt inny. Kocham Cię, całym swoim sercem, choć kiedyś myślałam, że już nie będę potrafiła pokochać kogoś tak bardzo. Jednak udało się - pojawiłeś się Ty, ktoś dla kogo chciałabym żyć, ktoś z kim chcę. Ktoś dla kogo mam po co, ktoś dla kogo istnienie ma sens. Dziękuję za to, że jesteś, i mimo zła którego przynoszę , Ty ciągle jesteś przy mnie. Dziękuje za każde kocham, które dodaje sił i nadzieję na lepsze jutro. Dziękuję za wszystko. Kocham Cię, bardzo mocno, bez Ciebie mnie już by nie było.

Poprzednia 6 7 8 9
10
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV