głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezszykusama Jeśli Twoje życie jest pojebane nie czekaj zmień go. I uciekłam od tych jebanych problemów.Nie.Nie. Nie jestem dumna może i straciłam honor. Ale nadszedł czas n

bezszykusama

bezszykusama.moblo.pl
Jeśli Twoje życie jest pojebane nie czekaj zmień go.
Jeśli Twoje życie jest pojebane... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Jeśli Twoje życie jest pojebane, nie czekaj zmień go.

I uciekłam od tych jebanych... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

I uciekłam od tych jebanych problemów.Nie.Nie. Nie jestem dumna, może i straciłam honor. Ale nadszedł czas na zmiany.

Bałabym się  uciekłabym  zaboli... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Bałabym się, uciekłabym, zaboli Cię to. Popatrz na to z innej strony, przestan kierować się tym sercem, to więzienie uczuć, weź rozum na bark i słuchaj go, jesli nie chcesz popełnic największego błędu. Zbyt wiele w to włozylaś, starań, łez. Tak wiele razy się rozczarowalas. Tak go kochasz jest dla Ciebie wszystkim, wszystko w Twoim życiu jest związne z nim, tylko On wywoluje uśmiech. Dlaczego? Przecież on tego nie widzi, nie docenia. Przestań tak życ, marnujesz życie. Wstajesz rano i sie użalasz myślisz jakie to nie sprawiedliwe, jak Ci źle i cięzko. I tak tylko z dnia na dzien, z dnia na dzien. Próbujesz czasem ucieć od tych jebanych problemów, ale to jest tylko na chwile. Przestań, wyrzuć to coś. Ciesz się życiem, i nie oszukuj się, cuda sie nie zdrzają a marzenia nie spełniają. Wszystko załezy od Ciebie, wypełniasz swój los.

A życie to walka tylko w samym sobą... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

A życie to walka tylko w samym sobą, bo to od nas wszystko zależy. Czy potrafisz powiedzieć, że je wygrasz?

Nie zapomne jej słów 'nie daj się'... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Nie zapomne jej słów 'nie daj się' niby nic nowego, każdy tak mówi. Lecz to wypowiedziała moja babcia, która w swoim życiu przeszła wiele. Wiedziałam doskonale, że wie co mówi jej oczy to zdradzaly. Nie musze jej mowic co jest nie tak, za dobrze mnie zna. Potrafi dać mi ładnego kopa w dupe i za to dziękuje.

Zbyt chamsko  bezczelnie i tak wgl... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Zbyt chamsko, bezczelnie i tak wgl smierdzi fałszem.

No bo do chuja  ja sie pytam po co... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

No bo do chuja, ja sie pytam po co to? Po co to całe przedstawienie, zgrywanie kogoś kimś nie jest, chciałeś zaimponować, nie swoją twarzą i charakterem. Udawałeś, kłamałeś, kręciłeś, oszukiwałeś, zmyślałeś, tylko dlatego, żeby kogoś skrzywdzić. Człowieku a gdzie Twoje sumienie, jeśli nie stałeś w kolecje po rozum, sumienie, mądroś - po cechy ludzkie to gdzie? Nie powinieneś mieć miana człowieku, bo od tak bez kaprysu bez powodu bez niczego coś, nie rani się tak się nie zyje. Jesteś zwykłą gnidą nic nie wartą, bo zatraciłeś wartości. Ale przyjdzie dzień, w którym tego pożałuje. Nie bedzie to polegało na to że ja Cie skrzywdze zrobi to życie bo z takim charakterem chamskim to jest nie uniknione, otrząsnij sie. Nie wszyscy potrafią odebierać ciosy, odrzucając je w drugą strone.

Czemu aż tak Ci zależy  dzieli nas... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Czemu aż tak Ci zależy, dzieli nas tyle km a jak Ci napisałam, że nic nie będzie, za godz byłeś u mnie. Przepraszałeś, prosiłeś płakałeś, mówiłeś, że mnie kochasz. Ja to wszystko widzę, Ale nie potrafie docenic i pokochać osoby która tak o mnie walczy bo wiem, że nie byłabym szczęsliwa. Nic na siłę, prawda? Nie chciałam Cie ranić, no ale tak wyszło. Jak Ty to mówisz takie jest życie, sory.

Gdybym przestała analizować... teksty

bezszykusama dodano: 14 listopada 2011

Gdybym przestała analizować przeszłość, zastanawiać sie nad przyszłoscią i mysłeć o teraźniejszosci, i jak bym powiedziała wtedy niech sie dzieje co chce, to nie miałabym tutaj po co byc. No ale tak nie powiem, bo muszę od tak coś zrobić, potem pieprzne tym i powiem niech sie dzieje co chce, mam wyjebane

Tak bardzo się bałam  jak... teksty

bezszykusama dodano: 13 listopada 2011

Tak bardzo się bałam, jak napisałeś, że jesteś w szpitalu.. Gdybym mogła pobiegłabym do Ciebie, żeby tylko być obok Ciebie przytulić Cie, i troszczyć jednak że byłoby to wbrew Twojej woli.

Ooo  nie złe zaskoczenie nie powiem... teksty

bezszykusama dodano: 13 listopada 2011

Ooo, nie złe zaskoczenie nie powiem, że nie. Ale Ty własnie Ty, narazasz swoj honor pisząc. Co sie stało, a moze cos nie tak, nie no kurwa pokłony!

Raz zajebiści przyjaciele a z czasem... teksty

bezszykusama dodano: 13 listopada 2011

Raz zajebiści przyjaciele a z czasem robią się z nich skurwiele

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV