głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezgraniczna Alkohol nie pomoże Ci rozwiązać Twoich problemów tylko je pogorszy. Teraz już to wiem. Szkoda tylko że przekonałam się o tym zanim przyszła moja Jula i opracowa

bezgraniczna

bezgraniczna.moblo.pl
Alkohol nie pomoże Ci rozwiązać Twoich problemów tylko je pogorszy. Teraz już to wiem. Szkoda tylko że przekonałam się o tym zanim przyszła moja Jula i opracowałyśm
Alkohol nie pomoże Ci rozwiązać... teksty

bezgraniczna dodano: 4 dni temu

Alkohol nie pomoże Ci rozwiązać Twoich problemów, tylko je pogorszy. Teraz już to wiem. Szkoda tylko, że przekonałam się o tym, zanim przyszła moja Jula i opracowałyśmy 2 butelki wina. Kiedy rano wstałam i zobaczyłam co Ci napisałam, byłam zażenowana samą sobą. Wiadomość typu „gratuluję nowej dziewczyny. Rozkochasz ją w sobie i też ją zostawisz, czy tym razem to jest ta prawdziwa miłość, przy której zostaniesz mimo wszystko?” Wiem, że ta wiadomość nigdy nie powinna do Ciebie dotrzeć, bez względu na to, co sobie myślę, jak jestem trzeźwa, a tym bardziej jak jestem pijana. Kiedy rano przeglądałam swój telefon zobaczyłam, ze nie odczytałeś jeszcze mojej wiadomości. Do tej pory nie weszłam na fejsa i chyba długo czasu minie, zanim to zrobię.

Na samą myśl  że to z nią... teksty

bezgraniczna dodano: 5 dni temu

Na samą myśl, że to z nią spędzasz każdą wolną chwile zalewam się łzami. Nie dochodzi do mnie fakt, że to ona przytula Cie, całuje, gotuje Twoje ulubione danie. Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy, a ona kocha Cię tak bardzo, jak ja kocham Ciebie.

Po dwóch latach spędzonych w... teksty

bezgraniczna dodano: 5 dni temu

Po dwóch latach spędzonych w Ameryce dodałeś zdjęcie na fejsa z napisem „my little love”. To było zdjęcie, po którym zaczęłam płakać. Byłeś na nim Ty i jakaś śliczna Amerykanka. Byłam wściekła, bo to ja powinnam być na tym zdjęciu, obok Ciebie. Najgorsza jest świadomość tego, że zapomniałeś już o mnie, a w Twoich myślach nie ma już miejsca dla mnie. Wygląda na to, że ułożyłeś sobie życie na nowo z kimś innym. Podczas gdy ja cały czas żyłam nadzieją na to, że po tych pięciu latach wrócisz do Polski i będziemy żyć jak kiedyś. Kiedy napisałeś mi, że jestem miłością Twojego życia nie do końca chyba wiedziałeś co piszesz, bo ja po tych 2 latach nawet nie potrafię na nikogo innego spojrzeć, nie mówiąc już o jakichkolwiek randkach

Najgorsze są wieczory  kiedy... teksty

bezgraniczna dodano: 5 dni temu

Najgorsze są wieczory, kiedy siedzisz sama w pustym kącie, a jedyny głos jaki słyszysz to głos z telewizora.

Nie byłeś typem faceta  który lubi... teksty

bezgraniczna dodano: 6 dni temu

Nie byłeś typem faceta, który lubi się kłócić. Zamiast krzyków, wolałeś spokojną rozmowę, w której wszystko sobie tłumaczymy i dochodzimy do kompromisu. Nigdy nie podniosłeś na mnie nawet głosu. Tak, tęsknie za momentami, w których jestem na Ciebie zła i podnoszę głos, a Ty uśmiechając się podchodzisz do mnie i mnie przytulasz.

Byliśmy razem 3 lata  a pierwszy raz... teksty

bezgraniczna dodano: 6 dni temu

Byliśmy razem 3 lata, a pierwszy raz widziałam jak uroniłeś łzy, podczas naszego ostatniego spotkania.

Twój amerykański sen  mój... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Twój amerykański sen, mój amerykański koszmar.

Chcę być częścią Ciebie  nie... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Chcę być częścią Ciebie, nie rozumiesz ?

Wiem  że minął rok od naszego... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że minął rok od naszego rozstania, a mimo to nadal nie potrafię usunąć żadnego naszego zdjęcia. Twoją bluzę zakładam co najmniej raz w tygodniu. Nadal nie wyrzuciłam Twojej szczoteczki do zębów. Nie, to nie sentyment, ja po prostu nadal Cię kocham.

Nie mam Ciebie  nie mam nic. teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Nie mam Ciebie, nie mam nic.

Nie obwiniam Cię  przecież to nie... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Nie obwiniam Cię, przecież to nie Twoja wina, że spełniasz marzenia, tam gdzie mnie nie ma.

Dzień przed Twoim wylotem to był... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Dzień przed Twoim wylotem to był ostatni dzień nas. Od samego początku oboje wiedzieliśmy po co tak naprawdę jest to spotkanie. Kiedy tylko Cię zobaczyłam zaczęłam płakać, Ty też uroniłeś kilka łez. Pamiętam doskonale jak powiedziałeś, że to nie musi być pożegnanie. Przyznałam Ci rację – nie musi, ale powinno być. Bo jak żyć razem na odległość kilku tysięcy kilometrów ? Jak przyzwyczaić się do faktu, że osobę która widywałaś co najmniej trzy razy w tygodniu, teraz będziesz widywała raz do roku przez 5 lat? Wiem, że to nie było dla Ciebie łatwe i w momencie, w którym to mówiłeś pękało Ci serce. Wiem, ze zrobiłeś to dla mnie. Chciałeś, żeby moje życie było lepsze i nie polegało na ciągłej tęsknocie i czekaniu. Od samego początku to wiedziałam, a krótki list, który mi podarowałeś na koniec tylko utwierdził mnie w tym. Krótko napisane „Byłaś miłością mojego życia” uświadomiło mnie, że ja postąpiłabym dla Ciebie tak samo. Wiem to, bo Ty też byłeś miłością mojego życia.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV