głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezelka O kim marzysz ? O NIM. Czy jest postacią realną czy marzeniem? Jest realny jak słońce wiatr deszcze. Czasami mnie oświetla lub ochładza lecz niekiedy nieświado

bezelka

bezelka.moblo.pl
O kim marzysz ? O NIM. Czy jest postacią realną czy marzeniem? Jest realny jak słońce wiatr deszcze. Czasami mnie oświetla lub ochładza lecz niekiedy nieśw
 O kim marzysz ?  O NIM.  Czy... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

- O kim marzysz ? - O NIM. - Czy jest postacią realną czy marzeniem? - Jest realny jak słońce, wiatr, deszcze. Czasami mnie oświetla lub ochładza, lecz niekiedy, nieświadomy, biczuje zbyt mocnym powiewem. - Powiedz mu, że go kochasz. - Nie mogę. To dla nas zbyt niebezpieczne.

 ...i wtedy książę przestał się... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

- ...i wtedy książę przestał się do niej odzywać. - Ojej! i co było później? - Nic, księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. - i nie tęskniła? - Oczywiście, że nie. Przynajmniej tak sobie wmawiała.

 Powiedz mi dlaczego to robisz?... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

- Powiedz mi dlaczego to robisz? -Ale co robię? -To że jestem aż tak Ci obojętna. Kiedy chcesz- piszesz kiedy nie chcesz - nie piszesz. powiedz mi dlaczego? nie widzisz że tęsknie choć sama nie wiem za czym. -Oj.. przestań to tylko głupie rozmowy.. -Coo? Głupie rozmowy? -Tak głupie!To że jesteś taka ufna i naiwna to nie moja sprawa. To Ty zaczełaś nie ja..To Twój błąd nie mój! -Myślałam,że choć trochę Ci na mnie zależy.. -To źle myślałaś mała.. -Mała? -tak mała! Sorry, ale dla mnie jesteś pierwszą lepszą panną, nic zadziwiającego w Tobie nie ma. a Ty co myślałaś że lece na Ciebie? Proszę Cie dziecino. wróc do piaskownicy -tam gdzie Twoje miejsce! -Ahh.. Ile błędów mogę popełnić?? -Tyle ile chcesz.Sama musisz się czegoś nauczyć ,sama wywnioskować!

... Proszę Cie dziecino wróć do... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

... Proszę Cie dziecino, wróć do piaskownicy - tam gdzie Twoje miejsce ! ...

 Jak bardzo Ci na Nim zależy?  Za... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

-Jak bardzo Ci na Nim zależy? - Za bardzo- odszepnęłam

 Dlaczego Go nie zatrzymasz ?!... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

- Dlaczego Go nie zatrzymasz ?! - Ponieważ Go kocham. - Kochasz Go, więc pozwalasz mu odejść ?? - Tak, Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o Niego nie walczysz… - Bo do Miłości nie można zmuszać… - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ? - … już ją poświęciłam… - Nie żałujesz? - Czasami… ale kiedy widzę Jego szczęśliwego… z Nią… wiem, że podjęłam słuszną decyzję… ;(

Bo ona jest inna... Ona ma swój... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

Bo ona jest inna... Ona ma swój własny świat. Nikt oprócz niej, nie ma do niego wstępu. Bo po co? To życie jest snem. Tylko ona wie co w nim jest. Jej smutki, radości, zmartwienia. Ona sama wie czego chce. Nikt ani nic tego nie może zmienić. Ona kocha swoje marzenia i wspomnienia. Ciężko jej żyć. Ale żyje i cieszy sie każdą chwilą. Bo ona nie będzie wiecznie trwać. Łapie ją garściami. Upaja się nią. A później gdy się skończy. Płacze, wspomina... I znów zaczyna żyć od nowa. Dąży do swojego szczęścia ... A może jej tylko się tak wydaje?

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania. Niestety nigdy nie wiemy komu można zaufać, bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć.

 Dobra przyjaciółka pociesza Cię... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

- Dobra przyjaciółka pociesza Cię, gdy doznasz upokorzenia. Wspaniała przyjaciółka – udaje, że nic się nie stało . - Dobra przyjaciółka proponuje pomoc w potrzebie. Wspaniała przyjaciółka nie akceptuje 'nie' jako odpowiedzi .

  Czego się boisz najbardziej?... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

"- Czego się boisz najbardziej? - Tego , że pewnego dnia budząc się stwierdzisz , że..kochasz mnie. - Dlaczego? - Bo boję się ,że przedtem pokocham Cię ja. O ile dziecko wie czym jest miłość. - Nie bój się..- szepnął i zaczął mnie całować . I właśnie tego się bała. Tej cholernej miłości. Zaprzyjaźniając się On wiedział , że prędzej czy później tak będzie . Wiedział , że związek 14 latki z 19 latkiem nie wypali . Wiedział ,że Ją pożądał a Ona była tylko małą dziewczynką ,która uczyła się życia , uczyła się na pamięć .Była dziewczynką , która co noc siedziała na parapecie patrząc w gwiazdy. Która słuchała Mozarta i pisała wiersze. Która śpiewała Mu codziennie kołysanki."

Nie kłam  gdy mówisz o miłości .... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

Nie kłam , gdy mówisz o miłości . . .

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

bezelka dodano: 16 sierpnia 2010

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, a Ty nadal dzwonisz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano... [ slodkaksiezniczka ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV