głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezelka To miłość wielka miłość czy gigantyczna miłość? Jak .. co przez to rozumiesz? O miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach. a gi

bezelka

bezelka.moblo.pl
To miłość wielka miłość czy gigantyczna miłość? Jak .. co przez to rozumiesz? O miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach. a gigan
  To miłość  wielka miłość  czy... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

- To miłość, wielka miłość, czy gigantyczna miłość? - Jak .. co przez to rozumiesz? - O miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach. a gigantyczna miłość ... - Tak? - Gigantyczna miłość zmienia Twoje życie..

Pochyliła głowę i przycisnęła... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął.

. spytali małą dziewczynkę  czego... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

. spytali małą dziewczynkę, czego najbardziej się boi ? odpowiedziała, że jedyne czego się boi, to tego, że przyjdzie czas kiedy będzie musiała odrzucić swoje wszystkie zabawki.. po wielu latach spytali ją o to samo, jednak była już dorastającą nastolatką, która coraz bardziej angażowała się w życie z kimś innym.. odpowiedziała, że jej strach się zmienił. zabawki spakowała w pudełka i odłożyła do pustego pokoju, jednak pojawiło się coś czego boi się najbardziej.. boi się, że przyjdzie dzień, w którym będzie musiała pożegnać się z facetem, którego pokochała.. wie, że nie będzie mogła schować go i zabrać ze sobą.. - i to jest dziś najtrudniejsze.!

Nie umiem żyć bez ciebie .   Teraz... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

Nie umiem żyć bez ciebie . Teraz dobrze to wiem . misiaCzek . ;* Kocham . ;**

Mów do mnie słodko  mów co... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

Mów do mnie słodko, mów co usłyszeć chcę. Mów jakby jutro cały świat, nagle miał zawalić się. Mów, że beze mnie nie możesz dłużej żyć. Mów, że bez Ciebie na tym świecie ja nie znaczę przecież nic.

Ważne są tylko te dni których... teksty

bezelka dodano: 29 sierpnia 2010

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy . Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy .

 Kocham cię   zakomunikował nagle.... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

-Kocham cię - zakomunikował nagle. -Dlaczego nigdy mi tego nie powiedziałeś? - spytałam i sama słyszałam żal w swoim głosie. -Zdawało mi się, że wiesz, bo to chyba było oczywiste. A u mnie słowa się nie liczą. Ja nie kocham słowami. Nie lubię słów, niektóre są chyba tylko po to stworzone, żeby je cofać. Między innymi po to stworzone jest "kocham". -A jednak powiedziałeś je przed chwilą, Michał. Po co? Czy także po to, żeby mieć coś do cofnięcia? -Skąd ja mogę wiedzieć? [...] -Co ty zamierzasz zrobić z tym słowem, które nieoględnie mi się wyrwało? -Zamierzam usłyszeć je jeszcze raz. Krystyna Siesicka "Jezioro osobliwości"

I gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są gdzieś, szczęśliwi, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...

wiesz w jakiej chwili gdy z Tobą... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

wiesz w jakiej chwili gdy z Tobą jestem magia daje o sobie znać ?? gdy trzymam Cię za rękę, bo jesteś moją ukochaną osobą . wiesz wtedy ile ta chwila dla mnie znaczy ?? BeZeL . ;*

Większość zakochanych ludzi przez... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

Większość zakochanych ludzi przez ponad 85 % czasu dziennego i nocnego zajęta jest myśleniem o tej drugiej osobie, odczuwając przy tym nieustanną obawę przed odrzuceniem lub nieprzychylnością oraz bezradnością.

jak mało kto  dodajesz barwy dniom .... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

jak mało kto dodajesz barwy dniom . BeZeL . ;**

13 tygodni razem . Kocham Cię Misiu... teksty

bezelka dodano: 27 sierpnia 2010

13 tygodni razem . Kocham Cię Misiu . ;**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV