głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
04.03.2016 rok pobieramy się !!! :... teksty

bernardnatalia1712 dodano: 15 luty 2016

04.03.2016 rok pobieramy się !!! :* Kocham Cię mój mężusiu

Jest godzina 01.24 moje oczy znów... teksty

bernardnatalia1712 dodano: 15 luty 2016

Jest godzina 01.24 moje oczy znów nie mogą zasnąć .. Mam pretensje do siebie ..

Kocham Cię mój malutki człowieczku... teksty

bernardnatalia1712 dodano: 15 luty 2016

Kocham Cię mój malutki człowieczku, dajesz mi tyle Miłości i nie oczekujesz nic w zamian. Twoje małe rączki, są tak delikatne, Twój uśmiech sprawia, że jestem szczęśliwa. Jesteś Miłością mojego życia. Kocham Cię najmocniej na świecie!!!!

Bywało ciężko  ale dzięki Tobie... teksty

bernardnatalia1712 dodano: 14 luty 2016

Bywało ciężko, ale dzięki Tobie, dzięki temu, że byłeś obok, nie poddałam się. Pamiętasz te wszystkie hotele, te ciągłe przeprowadzki w inne miejsca ? Ja pamiętam doskonale, Ty zapewne też. Mimo wszystko było Nam dobrze razem, byliśmy szczęśliwi. I teraz uwaga, najważniejszy moment, -Kochanie, spóźnia mi się okres, ale być może przez nerwy- trzy miesiące później -Robię test, czuję, że coś jest nie tak.. - Twoja odpowiedź była obojętna - rób co chcesz, mówię Ci, że to z nerwów. - dwa tygodnie później, zrobiłam test, wyszedł pozytywnie, powtórzyłam raz jeszcze i znów wynik pozytywny. Tak byłam w ciąży, Ty z początku nie byłeś zachwycony...

Znamy się już parę ładnych lat... teksty

bernardnatalia1712 dodano: 14 luty 2016

Znamy się już parę ładnych lat, ale dopiero rok temu poczuliśmy coś do siebie. To przyszło tak niespodziewanie i nawet nie wiem kiedy stałeś się częścią mnie. Pokochałam Cię już pierwszego dnia, a dokładnie nocy, spędzonej razem. Pamiętam jak dziś był to 24 grudzień 2014 rok. Magiczna pasterka, od tego dnia wszystko się zmieniło. Od tego momentu zaczęliśmy się spotykać, pisaliśmy całymi dniami sms-y a i tak ciągle Nam było mało. Z początku miałam obawy, ponieważ w Twoim życiu była jeszcze inna kobieta, która nosiła Twoje dziecko, musisz zrozumieć moje obawy .. Od 31 Grudnia zaczęliśmy myśleć o wspólnym zamieszkaniu, lecz nie byliśmy jeszcze w stanie tego zrobić, nie było pieniędzy i w ogóle. Zacząłeś spędzać u mnie coraz więcej czasu, a noce wspólnie spędzone były cudowne. Nie chciałam się z Tobą rozstawać ani na chwile. W dzień mojej 18-nastki musieliśmy zrobić pewny krok i wyprowadziłam się z domu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV