głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 A dzisiaj ? Zaczynam nowy rozdział. Tak znowu ale tym razem bez Ciebie na pewno. Spoglądasz na Niego i czujesz łzy spływające po policzkach .Czujesz ten ból ści

bella465655

bella465655.moblo.pl
A dzisiaj ? Zaczynam nowy rozdział. Tak znowu ale tym razem bez Ciebie na pewno.
A dzisiaj ? Zaczynam nowy rozdział.... teksty

bella465655 dodano: 9 kwietnia 2012

A dzisiaj ? Zaczynam nowy rozdział. Tak, znowu, ale tym razem bez Ciebie - na pewno.

Spoglądasz na Niego i czujesz łzy... teksty

bella465655 dodano: 9 kwietnia 2012

Spoglądasz na Niego i czujesz łzy spływające po policzkach .Czujesz ten ból ściskający Twoje serce kiedy On nawet nie zwraca na Ciebie już uwagi . Zapomniał ,zaczął nowe życie .Ty też zaczęłaś - z wódką , szlugami i rapem , ale nie zapomniałaś i nie zapomnisz ,bo taka malutka iskra nadziei nadal tli się w twoim małym sercu . Chcesz przestać płakać ,ale po całym organizmie krążą procenty alkoholu ,które wymuszają łzy z twoich oczu .

mówiłeś  że uwielbiasz mnie w... teksty

bella465655 dodano: 9 kwietnia 2012

mówiłeś, że uwielbiasz mnie w niepomalowanych rzęsach. dzisiaj maluję je rutynowo, od powieki do brwi, przecież idealna jestem z makijażem i bez .

Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla... teksty

bella465655 dodano: 9 kwietnia 2012

Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie .

A największą moją wadą było to... teksty

bella465655 dodano: 5 kwietnia 2012

A największą moją wadą było to, że kochałam na zabój jednego, jedynego faceta.

łzy kobiety  powinny być dla Ciebie... teksty

bella465655 dodano: 5 kwietnia 2012

łzy kobiety, powinny być dla Ciebie największą porażką, brzemieniem, które będziesz dźwigał już zawsze...

Nie wmawiaj sobie  że on już nic... teksty

bella465655 dodano: 26 marca 2012

Nie wmawiaj sobie, że on już nic dla Ciebie nie znaczy.Że 'wyleczyłaś' się z niego. Nie okłamuj się, że jesteś w stanie przejść obok niego obojętnie, nie czuć cierpienia i łez pod powiekami. Nie nastawiaj się na to, że to co się dzieje to przeszłość, która od dzisiaj już nie wróci. Nie mów, że dasz sobie rade bez niego i że nagle wszystko jest już ok, bo gdy tylko go zobaczysz, rozczarujesz się.

idę ulicą i w oddali widzę męską... teksty

bella465655 dodano: 23 marca 2012

idę ulicą i w oddali widzę męską sylwetkę. łatwo ją rozpoznaje, tak to On. pewny siebie blondyn, o czarującym uśmiechu. myślę, że on też rozpoznał mnie. z daleka uśmiecha się do mnie. czuje jak promienie słońca oświetlają moją twarz. ostatnie poprawki i w końcu spotykamy się. prosta rozmowa ' co tam? gdzie lecisz? ' a jednak kontekst jest inny. pod każdym wypowiedzianym słowem kryje się inny, ukryty sens. uśmiechasz się, mówisz tylko do mnie. chwila bezsensownej rozmowy, która nadała sens całemu dniowi. a potem, każde idzie w swoją stronę. i każde czeka na ponowne spotkanie..

Któregoś dnia wysłała do niego... teksty

bella465655 dodano: 21 marca 2012

Któregoś dnia wysłała do niego sms-a w którym zapytała się co u niego.Czekała na odpowiedź już jakieś 3 godziny i nadal nic.W końcu napisała co się stało?Nadal bez skutecznie.Brak odpowiedź.Gdy wracała do domu spotkała jego kolege.On od razu powiedziała że jej ukochany nie chce z nią już być.Było jej przykro z tego powodu.Poszła szybkim krokiem do domu napisała coś na kartce i położyła się do łóżka.Gdy jej matka wróciła z pracy wzięła tą kartke i przeczytała {Sama mówiłaś że ludzie bez serca nie mogą żyć}.Gdy przyjechała karetka stwierdzili zgon.I tak się skończyła wielka miłość dwojga młodych ludzi.

idziesz sobie spokojnie do sklepu ze... teksty

bella465655 dodano: 17 marca 2012

idziesz sobie spokojnie do sklepu ze słuchawkami w uszach . nagle włącza się TA piosenka, a Ty przypominasz sobie, że kiedyś, idąc tą drogą nie trzymałaś torby z zakupami tylko Jego dłoń.

Zarzucę włosami  słodko się... teksty

bella465655 dodano: 16 marca 2012

Zarzucę włosami, słodko się uśmiechnę, przechodząc obok Ciebię będę seksownie poruszać biodrami i dam ci do zrozumienia że też potrafię łamać serca.

Mam Cię 5 dni w tygodniu. Dlaczego... teksty

bella465655 dodano: 15 marca 2012

Mam Cię 5 dni w tygodniu. Dlaczego pięć ? Bo mogę Cię widzieć tylko w szkole, na przerwach. Na długich korytarzach, wśród tłumu szukam Ciebie. Czasem znajdę tylko Twoją sylwetkę, a czasem miniemy się bez słowa spoglądając sobie w oczy. Ile te nieme spojrzenia jeszcze będą trwały ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV