głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
To niedorzeczne  że jest tak blisko... teksty

beautifulsmile dodano: 19 września 2019

To niedorzeczne, że jest tak blisko, a jednocześnie tak daleko.

szła w deszczu na moście  na palcu... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

szła w deszczu na moście, na palcu kręcąc rewolwerem. szła i się uśmiechała. udawała, że wszystko jest w porządku, tak jak zawsze. ale tego wieczoru to nie był zwykły spacer. tym razem to miał być jej ostatni. stanęła na samym środku. spoważniała i spojrzała w dół. było bardzo wysoko i wiedziała, że jest to niebezpieczne. przesiąknięta od deszczu zaczęła tańczyć. kręcąc się śmiała się głośno. na tyle głośno, że ludzie przejeżdżający zaczęli zwracać na nią uwagę. zatrzymała się i zastanowiła. postanowiła zagrać w 'rosyjską ruletkę'. wzięła pistolet w dłoń, kręcąc magazynkiem przyłożyła broń do swojej skroni. nagle przycisk, ślepy strzał. samochody zaczęły się zatrzymywać, krzyczeć, że jest nienormalna. wtedy ona zrobiła dwa kroki w tył. poczuła, jak leci, rozbijając czaszkę o kamień. jej problemy się skończyły, jej zmartwienia. ona sama się skończyła.

słucham komplementów  ale im nie... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

słucham komplementów, ale im nie wierzę. uśmiecham się w tłumie, ale płaczę w samotności.

nienawidzę siebie. brzydzę się... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

nienawidzę siebie. brzydzę się swoim ciałem. te fałdy, rozstępy, cellulit. podkrążone oczy od płaczu, obgryzione paznokcie ze stresu., czuję się jak karykatura człowieka. nie człowiek, a anty-człowiek.

ten cały wewnętrzny ból rozrywa... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

ten cały wewnętrzny ból rozrywa mnie od środka. chciałabym krzyczeć, ale odbiera mi mowę. nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić tego, jak się czuje, co czuję.

stań  spójrz mi w oczy. powiedz co... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

stań, spójrz mi w oczy. powiedz co widzisz. nie kłam, że nic. czy rozumiesz ten ból? codzienny, który przeszywa mnie od środka? chyba nie. nie wiem czy w ogóle jesteś w stanie sobie go wyobrazić.

nadszedł wieczór.. on  słodko... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

nadszedł wieczór.. on, słodko śpi. ona, jak zwykle nie może zasnąć. co noc analizuje i uświadamia sobie, jak bardzo sobie nie radzi. ze sobą, z problemami, z życiem. brakuje jej tlenu na oddychanie, siły na podniesienie kąciku ust. to jest chwila, dzisiaj jesteś, a jutro już Cię nie ma...

zabraniałeś mi palić. kiedy tylko... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

zabraniałeś mi palić. kiedy tylko zauważyłeś w mojej dłoni papierosa, natychmiastowo wkurzałeś się na mnie i mówiłeś, że nie pozwolisz mi na powolną, autodestrukcyjną śmierć. Okaże Ci szczyt mojej bezradnosci idąc dzisiaj w nasze miejsce, siadając i odpalając papierosa zacznę Ciebie wołać, abyś znów zabronił mi tego palenia. przecież wiesz, że zawsze byłam przekorna. przecież wiesz, że miałam rację z tym, że są sprawy, które zabijają znacznie szybciej niż palenie. przecież ostrzegałam, że nie warto się we mnie zakochiwać. Nie jestem tego warta.

Twój zapach jest dla mnie jak... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

Twój zapach jest dla mnie jak narkotyk. zacznę sobie wkrótce dawkować fiolki Twoich perfum. tak w ramach zaspokajania mojego narkotycznego głodu, kiedy nie ma Cię obok

Najgorszy jest moment  gdy patrzysz... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

Najgorszy jest moment, gdy patrzysz mu w oczy i już nie widzisz w nich swojego odbicia.

Idę sobie po łące szczęścia... teksty

beautifulsmile dodano: 18 września 2019

Idę sobie po łące szczęścia, ludzi masa, ale wiem, że jest tak tu. Widzę brud słyszę kilka słów z twoich ust. Żyjesz tak no to luz, no cóż zdarza się. Liście spadną z drzew czy chcesz tego czy nie. Szept znajdzie twoje uszy, znajdzie też je- Ej czy na prawdę chcesz zmarnować wszystko? Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom? Tak już bywa w życiu choć to tylko chwila.

najgorzej gdy chcesz Dobrze  a... teksty

beautifulsmile dodano: 15 lipca 2019

najgorzej gdy chcesz Dobrze, a wychodzi jak zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV