głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautifulsmile czy stojąc kiedyś na moście zastanawiałeś się nad swoim najważniejszym krokiem swojego życia? jeśli nie to brawo Twoje życie jednak nie jest tak popierdolone ja

beautifulsmile

beautifulsmile.moblo.pl
czy stojąc kiedyś na moście zastanawiałeś się nad swoim najważniejszym krokiem swojego życia? jeśli nie to brawo Twoje życie jednak nie jest tak popierdolone jak Ci si
czy stojąc kiedyś na moście... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

czy stojąc kiedyś na moście zastanawiałeś się nad swoim najważniejszym krokiem swojego życia? jeśli nie, to brawo, Twoje życie jednak nie jest tak popierdolone jak Ci się wydaje. w gruncie rzeczy w życiu wszystko można ułożyć, jak na przykład milionowe puzzle, które nazwałbyś absurdem. ale żeby to zrobić potrzeba zaangażowania, czasu, a przede wszystkim chęci. bo to one sprawiają, że dużo rzeczy zależy od nich.

mówisz mi  że jestem twarda. ale... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

mówisz mi, że jestem twarda. ale wcale tak nie jest. w gruncie rzeczy jestem małą, nic nie znaczącą, słabą istotką. powtarzają mi 'ogarnij się', 'bądź egoistką i zacznij myśleć o sobie zamiast zamartwiać się o innych', ale to tak nie idzie. nie potrafię o niczym innym myśleć, jak tylko o tym jak bardzo ten cały irracjonalny świat mnie wkurwia, a zarazem dołuje. nic mnie już nie cieszy, nie ma rzeczy która wywołałaby uśmiech na mojej twarzy. wszystko co by się nie działo wywołuje tylko łzy. a raczej nie nazwałabym tego łzami, tylko cieczą. cieczą, która utożsamia się z moim całym wewnętrznym bólem, który rozpierdala mnie od środka.

w życiu każdego człowieka... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy w życiu pierdoli mu się dosłownie wszystko. kiedy każde z pocałunków zamiast je rozgrzewać, zwyczajnie je mrozi. kiedy wszystko zamiast cieszyć, zwyczajnie cię dołuję. kiedy nie chcesz wstawać z łóżka, witać z uśmiechem słońca. wszystko w życiu ci się dosłownie pierdoli. tak samo dokładnie jak pierdoli się tanie dziwki w burdelu.

tak bardzo chcę zrozumieć  sens... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

tak bardzo chcę zrozumieć, sens życia, że nie widzę, go już wcale. dosłownie i w przenośni.

każdego dnia wstaję z łóżka z... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

każdego dnia wstaję z łóżka z nadzieją, że ten dzień będzie lepszy niż poprzedni. każdego dnia, doznaję rozczarowania. a ty, wciąż wykrzykujesz mi w twarz, że będzie dobrze. nie wierzę.

pociągnęłam rzęsy tuszem... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

pociągnęłam rzęsy tuszem, powtarzając sobie w myślach, że dam radę. wyszłam z domu, płacząc z bezsilności. doskonale wiedziałam, że nie potrafię oszukać samej siebie.

wypaliłam paczkę  papierosów.... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

wypaliłam paczkę, papierosów. zjadłam litr lodów. wypiłam 0,7 litra wódki. a wysokość mojego szczęścia, nadal poniżej zera.

tak  tak. świat będzie leżał u... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

tak, tak. świat będzie leżał u moich stóp. ale dopiero od jutra się za to wezmę, bo dzisiaj jestem zbyt zmęczona.

Czesc momencie w moim życiu  ktory... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

Czesc momencie w moim życiu, ktory pierdoli moje ostatnie nadzieje na lepsze jutro.

Są dni kiedy jestem załamana  tam w... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

Są dni kiedy jestem załamana, tam w środku, ale się nie przyznam. Gdy uważam, że cały świat jest przeciwko mnie, zamiast ze mną. Chciałabym dużo zmienić i jeszcze więcej naprawić. Ale pewnych rzeczy lepiej nie ruszać, a jaszcze lepiej to nie rozpoczynać walczyć z czyms , z czym dawno przegralismy. Po co walczyć skoro walka jest o nic. Taka sytuacja.

w życiu każdego z nas  przychodzi... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

w życiu każdego z nas, przychodzi moment, kiedy tracimy sens swojego istnienia. kiedy dochodzimy do wniosku, że każdy z naszych dni, nie daje nam satysfakcji, jakiej oczekujemy. pomimo tego, jak bardzo staramy się dążyć do celów, czasami za wszelką cenę, nie udaje się nam. zaczynamy wątpić. najgorsze, są chwile, kiedy ostateczna nadzieja, nas zdradza. kiedy, nie pozostaje nam, nic na co moglibyśmy zrzucić winę, naszego niepowodzenia. najkrytyczniejszą chwilą w życiu, jest ta, kiedy niezadowolenie bierze górę nad całością.

życie nauczyło  mnie niezwykle... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

życie nauczyło, mnie niezwykle wiele. jego podstawowym przesłaniem dotychczas, jest to, że nie warto kochać. że pałanie uczuciem, do innej osoby ludzkiej, nie przynosi żadnych korzyści. utrudnia nam bytowanie, poprzez bezsenne noce i inne skutki uboczne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV