głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiesz   to jest tak  wszyscy mają... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

wiesz to jest tak wszyscy mają jakieś oczekiwania ja czekam na coś co nigdy się nie wydarzy czekam na kogoś kto nigdy się nie pojawi a inni oczekują ode mnie że przestanę czekać

 Przejdzie. Wszystko przechodzi. Nie... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Przejdzie. Wszystko przechodzi. Nie ma gorszego snu jak życie. I też przechodzi."

 Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia."

 Pierdolę to wszystko    mówiła... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Pierdolę to wszystko" - mówiła często, lecz niczego nie pierdoliła i wszystkim się przejmowała. Wniosek: ludzi nie należy oceniać po tym, co mówią. Bomby pod ten cały pierdolony świat podkładają małomówni."

 Bo to takie cudowne dla kobiety... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Bo to takie cudowne dla kobiety, kiedy wie, że ktoś żył jakimś filmem, który kręcił z nią sobie w głowie."

 Operacja wyrwania serca... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna. Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem."

 Lepiej odejść niż patrzeć  jak... teksty

beautiful_die dodano: 17 maja 2014

"Lepiej odejść niż patrzeć, jak wszystko wali się w błoto. Nie mam ochoty umierać. Muszę czymś żyć. Muszę o czymś pamiętać. O czymś, co nie było gównem."

 Kobieta nigdy nie powie wprost tego... teksty

beautiful_die dodano: 13 maja 2014

"Kobieta nigdy nie powie wprost tego, co myśli. Kiedy weźmie się ją do restauracji, to na pytanie "Na co masz ochotę?" nigdy nie odpowie: - Żebyś mnie stąd zabrał, zdjął moją sukienkę, położył mnie na brzuchu, zaczął językiem zataczać kręgi wokół dołeczków nad moją pupa, a później całował mnie wzdłuż kręgosłupa, kończąc na szyi. Wtedy będę już mokra. Zamiast tego powie: - Może wezmę sałatkę ?"

 Tak już jest Dominika  ludzie... teksty

beautiful_die dodano: 13 maja 2014

"Tak już jest Dominika, ludzie poznają się, przyjaźnią, kochają, a potem się rozchodzą, każdy w inną stronę. Historia kołem się toczy, nie uda Ci się ich wszystkich zatrzymać i złapać. Tutaj nie ma miejsca na płacz, musisz to zrozumieć."

 Trzeba umieć czekać.   Wszystko w... teksty

beautiful_die dodano: 13 maja 2014

"Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?"

 Nig­dy nie miej skru­pułów... teksty

beautiful_die dodano: 13 maja 2014

"Nig­dy nie miej skru­pułów po­wie­dzieć mężczyźnie, co o nim myślisz. Mężczyżni są ok­ropnie za­rozu­miali. I tak nie uwierzą, jeśli się mówi o nich coś niepochlebnego."

 Kiedy kobieta patrzy na mężczyznę... teksty

beautiful_die dodano: 13 maja 2014

"Kiedy kobieta patrzy na mężczyznę, który ją pociąga, jej źrenice stają się ogromne. Udowodniono to już. Natomiast nie wspominano, że ten "bodziec wyzwalacz" dociera do podświadomości mężczyzn. Informacja jest adresowano do mózgu archaicznego; ten rozumny i świadomy nie mógłby jej pojąć. Mężczyzna odczuje nagłą emocję i dojdzie do wniosku: "Ta kobieta ma coś ekscytującego w spojrzeniu"." -Mężczyźni wolą krągłości

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV