głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“ Z tego się wychodzi. Powoli z... teksty

beautiful_die dodano: 26 czerwca 2014

“ Z tego się wychodzi. Powoli, z trudem, ale się wychodzi. Zapominasz kształt ust, ciepło ciała, tembr głosu, kolor oczu i smak pocałunków. Powoli, z mozołem to, co się kiedyś wydawało wszystkim, znika na dnie pamięci i tylko wspólne zdjęcia przypominają, że kiedyś gdzieś. Miejsca, wydarzenia, żarty, spory - wszystkie wspólne chwile - zdają się tylko snem. I to takim sprzed lat. Czasem przez warstwy nowych zdarzeń przebije się coś z pradziejów i targnie sercem, ale coraz rzadziej. Coraz słabiej. Aż wreszcie osoba, która była dla Ciebie każdym oddechem, będzie jak każdy inny przechodzień na ulicy: po prostu twarzą pojawiającą się znikąd w tłumie i w tym tłumie ginącą. ”

 Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

beautiful_die dodano: 25 czerwca 2014

"Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz. Czasem, kiedy leżysz zwinięty w gęstej nocy, jest mrowieniem na kręgosłupie jak delikatny dotyk warg wzdłuż krzyża. To bardzo piękne, ale wyniszczające tortury; nie zaśniesz już więcej."

Swoją drogą zawsze jest jakieś... teksty

beautiful_die dodano: 25 czerwca 2014

Swoją drogą, zawsze jest jakieś "tylko że". Założę się, że wszystkie największe osobiste tragedie tego zasranego świata zaczynają się od zwrotu "tylko że".

 ... milkła na kilka dni jakby... teksty

beautiful_die dodano: 25 czerwca 2014

"(...) milkła na kilka dni, jakby szukając sposobu, żeby się obudzić, myślała, że może śni życie na niewłaściwym boku, ale jakoś nie zdołała się odwrócić."

„Wpadłam w moją wewnętrzną... teksty

beautiful_die dodano: 25 czerwca 2014

„Wpadłam w moją wewnętrzną histerię. Nie krzyczałam, nie płakałam głośno, nie biegałam i nie wyrywałam sobie włosów z głowy. Po prostu w jednej chwili coś we mnie stłukło się i przyrosłam do chodnika, nie mogąc zrobić kroku do przodu.”

Wejdź przez okno nie dzwoń  nie... teksty

beautiful_die dodano: 25 czerwca 2014

Wejdź przez okno, nie dzwoń, nie bądź wybredna, jeszcze raz zdecyduj, że ja.

Coś mam w środku spierdolone. Na... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

Coś mam w środku spierdolone. Na Amen.

Najgorsze są rzeczy które ukrywamy... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

Najgorsze są rzeczy, które ukrywamy przed sobą."

 Byłam pewna że znajdę wówczas... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

"Byłam pewna, że znajdę wówczas odpowiednie słowa, żeby wyrazić to, co mnie dręczy, wytłumaczyć mu, dlaczego jestem tak okropnie przerażona, dlaczego mam uczucie, jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka, z którego się już nigdy nie wydostanę."

milczeniem możemy wyrządzić... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

milczeniem możemy wyrządzić drugiej osobie tak wielką krzywdę, że czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji, jakie to za sobą niesie ...

 Ale bawiłam się w głupią... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

"Ale bawiłam się w głupią dwudziestolatkę, a głupie dwudziestolatki są święcie przekonane, że nawet gdy wysrasz się na czyjeś serce i emocje, kiedyś możecie zostać superprzyjaciółmi, wychodzącymi czasem na wspólne kolacje lub spacer i spotykającymi się ze swoimi nowymi partnerami w przemiłym gronie, żeby pograć sobie w scrabble."

znowu to robisz znowu.... teksty

beautiful_die dodano: 24 czerwca 2014

znowu to robisz, znowu....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV