głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujszmato Lubię jesienne wieczorne i samotne spacery. Lubię jak jest mi zimno. Lubię jak delikatne dreszcze przechodzą przez moje ciało. Nie muszę za nikim podążać. Nie m

bansujszmato

bansujszmato.moblo.pl
Lubię jesienne wieczorne i samotne spacery. Lubię jak jest mi zimno. Lubię jak delikatne dreszcze przechodzą przez moje ciało. Nie muszę za nikim podążać. Nie muszę iś
Lubię jesienne  wieczorne i samotne... teksty

bansujszmato dodano: 3 grudnia 2011

Lubię jesienne, wieczorne i samotne spacery. Lubię jak jest mi zimno. Lubię jak delikatne dreszcze przechodzą przez moje ciało. Nie muszę za nikim podążać. Nie muszę iść niczyim tempem. Nie muszę nikogo słuchać. Nie muszę nikomu odpowiadać. Błądzę myślami gdzie tylko chcę. Patrzę na liście leżące na chodniku. Czuję się tak jak one - uschłe, niepotrzebne i obojętne. Czuję, że w moich oczach pojawił się okropny smutek. Mijam miejsca, które niosą za sobą wspomnienia. Czuję ból w sercu, już nie tak silny, ale jednak ból. Zalewam się łzami i jedyne co słyszę to stukanie moich obcasów. / st0procent

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

bansujszmato dodano: 3 grudnia 2011

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

bansujszmato dodano: 3 grudnia 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny .

Nie ogarniam tego fałszu  to staje... teksty

bansujszmato dodano: 1 grudnia 2011

Nie ogarniam tego fałszu, to staje się chore. Próbujesz się zmieniać, tylko szkoda, że na gorsze. Fałsz jest fałszem, Ty się bezczynnie poddajesz. Nic nie dociera, no to gadaj sobie dalej. Hej... Gdzie to zaufanie? Chyba go już nie zobaczę. Widzę tylko lęk i fałszywych twarzy masę. Większość ludzi nie rozumie co to znaczy przyjaźń... Pytasz czemu nie zaufam? Dobra nie zaczynaj.. Wiesz, po prostu nie ogarniam,no bo ile można... Teraz mam to w dupie i wierze, że sprostam... Hej, jak chcesz o mnie gadać, to gadaj - nie bronię, tylko nie rób tego wtedy,gdy ja stoję tuż za rogiem... Nie jestem idealna, bo ideałów nie ma. Też popełniam błędy, ale Ty za dużo ściemniasz, zaprzeczasz mi w oczy, a później mnie przepraszasz. Ja już nie ogarniam, dlatego odpadam.

Nie ogarniam tego fałszu nie... teksty

bansujszmato dodano: 1 grudnia 2011

Nie ogarniam tego fałszu,nie ogarniam tylu słów. Mam dość tego życia, mam dość tych krętych dróg. Kiedyś parę lat temu wszystko było takie proste, Jedyną porażką była jedynka w szkole. Było fajnie... Pamiętam, zostały fotografie, numery telefonów mam, ale gdzie zasięg? Brakuje mi tych ludzi, brakuje tamtych czasów, tych szczerych słów, po prostu zero fałszu. Chciałabym tam wrócić, tak po prostu cofnąć czas. Zatrzymać się w tych latach, no i zatrzymać tam Was Wiem, że to niemożliwe, niepotrzebnie się łudzę. Ten wehikuł czasu tylko budzi ten łez strumień. Pamiętam, nie zapomnę, tylko tyle mi zostało, to już jest przegrane I tak mi się zdawało. Czy to już jest przegrane? Ha... Właśnie tak mi się zdawało.

Nie ogarniam tego fałszu  nie... teksty

bansujszmato dodano: 1 grudnia 2011

Nie ogarniam tego fałszu, nie ogarniam siebie. Nie mów do mnie więcej, bo już w to nie wierze.

wrzucam luz bo na chuj mam sie spinać . teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

wrzucam luz bo na chuj mam sie spinać .

kolejny dzień w tych samych czterech... teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

kolejny dzień w tych samych czterech ścianach . kolejny dzień wychodząc na podwórko widzisz te same mordy , które stoją przy tobie . kolejny dzień budzisz się z tymi samymi problemami z którymi zasypiałeś dwa lata temu . cholerna rutyna . mimo której przy Nich życie jest piękne . / veriolla

kumple stary są wpisani w życiorys.... teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

kumple stary są wpisani w życiorys. są najlepszym lekarstwem kiedy jesteś chory, to z Nimi przeżywam zamotane akcje. podniebne loty i życiowe grawitacje .

naubliżaj nieznajomym i poczuj się... teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

naubliżaj nieznajomym i poczuj się lepszy , bo te twoje argumenty to brzmią jak kompleksy .

pytają się czemu nie chce... teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

pytają się czemu nie chce spoważnieć . nie obchodzi mnie że sztywniaków drażnie . nie szukaj winy wytęż wyobraźnie . cokolwiek czynisz . czyń to rozważnie brat !

napewno nic nie dzieje się... teksty

bansujszmato dodano: 27 listopada 2011

napewno nic nie dzieje się przypadkiem . nie ja to ustalam , a często jest jak ja chce . mam charakter nie oglądam się za plecy ! biore życie jakie jest . i potrafie się tym cieszyć !.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV