głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no ba     teksty bansujdziwko dodał komentarz: no ba ; ) do wpisu 21 maja 2011
Mój chłopek roztropek  trudno żeby... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Mój chłopek roztropek, trudno żeby ktoś dorównał Ci ktoś z zewnątrz bo Ty jesteś wewnątrz, ważne każde słowo, każdy gest i chęci.

Jestem boska nawet chemiczka tak... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Jestem boska nawet chemiczka tak powiedziała a Ty gnoju idź na pole nawozić buraki.

  DD teksty bansujdziwko dodał komentarz: ; DD do wpisu 21 maja 2011
Poparzyć się Twoimi cudnymi... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Poparzyć się Twoimi cudnymi bicepsami i ten pożar wzniecać wspólnie.

  Tańcz dla mnie tańcz  a ja będę... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

` Tańcz dla mnie tańcz, a ja będę tak grać.

Nie wiedzieć czemu obudziłam się o... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Nie wiedzieć czemu obudziłam się o 10:10, poszłam do łazienki i patrzę, że jestem cała zapłakana czego nawet nie czułam a w ustach pełno krwi. Dziwne.

Ofensywę narzucają nam Ci z góry... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Ofensywę narzucają nam Ci z góry, dobrze się bawią kosztami tych zielonych bredzą przepowiednie, przeistaczają chociaż nie znają sensu w słowach Pana, wbijam w to chuj. Pójdę sama tam gdzie nogi mnie zaprowadzą, sama zdecyduję o końcu swojego świata. Wiara czyni cuda, no właśnie polichroniczny świat nigdy nie zagaśnie. Pseudo Herosów mam wokół siebie wielu, ale Ty jesteś szczególny skurwielu, ucapić mój umysł niczym sęp chciałeś fragmentarczyność na każdym kroku popełniałeś. Zrehabilitować się życiu muszę za tą brudną duszę, różne bywają torsje, zawsze były i zawsze będą i to nie jest jakąś rzeczą przeklętą.

Moi przyjaciele są dziwni tacy... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Moi przyjaciele są dziwni tacy dokładnie jak ja i tak ładnie lubimy się najebać, ale heca może dzięki im każdy melanż naszej reputacji nie oszpeca, bo u nas jak jeden to drugi w bójkę się udziela nie pozwoli, żeby skacowana niedziela miała głupie wspomnienia .... z sobotniej nocy ; )

Ej że hej  ej że ha on ma węża... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Ej że hej, ej że ha on ma węża koło dupy, ha. Kusi go do złego a on kolego jak ten naiwny pies słucha poleceń swojego kusiciela, niedziela to dzień, w którym możesz nie musisz iść i wyrzucić to co Cie dusi.

Spijam śmietankę aż Cie to zaboli... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Spijam śmietankę aż Cie to zaboli nawet bąbelki w Twojej coli lecą w górę w rytm moich słów na bicie zatracam się w tym gównie znakomicie i czuję, że jeszcze chwila i będę na szczycie, frustruję Cię? Denerwuję? To jest to co mnie do boju nawołuje, wiem jestem Twoją małą egoistką przerosłam Twojego kumpla w spodniach, nie spodziewałeś się że ze mnie też jest świnia nigdy nie mówiłam, że jestem przykładna dziewczyna. Mamroczesz pod nosem, że jesteś taki i owaki, ale ja wiem że taki ptaki lecą tam gdzie lepiej grzeją, u mnie doznasz zimy w lato, mój tato powiedział zły jesteś taki.

Ja Ci mówię Ona jest zajebista... teksty

bansujdziwko dodano: 21 maja 2011

Ja Ci mówię Ona jest zajebista kochałeś jej wyzwiska, a teraz poszła w życie sama i zostawiła mi Ciebie dla siebie, a może ja już wcale nie chcę czuć się z Tobą jak w niebie, nie potrzebuję już Ciebie, oko Ci zbieleje na widok moich wysadzonych igieł, najeżyłam się...taki mały prezent. Pamięć mam dobrą i krzywdy nie zapomniałam, mam nadzieję że emocje już nie chcą być więźniem w Twoim ciele dzięki im dowiesz się jacy są Twoi przyjaciele.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV