głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Sądzę że starczy tych pechowych kopniaków czas bym ja wzięła los w swoje ręce nikt nie będzie decydował o tym jak potoczy się moje zajebiste życie. Powiem Ci ze

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Sądzę że starczy tych pechowych kopniaków czas bym ja wzięła los w swoje ręce nikt nie będzie decydował o tym jak potoczy się moje zajebiste życie. Powiem Ci ze nie
Sądzę  że starczy tych pechowych... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

Sądzę, że starczy tych pechowych kopniaków, czas bym ja wzięła los w swoje ręce, nikt nie będzie decydował o tym jak potoczy się moje zajebiste życie. Powiem Ci, ze nie muszę zgrywać koksiary jak ty, nie muszę udawać , że znam całe miasto, nie muszę mówić o sobie jako o zajebistości, starczy że otaczają mnie ludzie mojej inteligencji i poglądów, gangsterzy z więzienia a po co mi znać pozostałe Twoje 10% lamusów?

'rozumiem  nie jest Ci lekko' Problem... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

'rozumiem, nie jest Ci lekko' Problem jest taki, nic nie rozumiesz..idź lepiej opierdalać ptaki.

Może są ludzie  którzy mają w... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

Może są ludzie, którzy mają w sobie funkcje zlewania na ludzi dbają tylko o naukę, a ja jestem człowiekiem, dla którego są najważniejsi bliscy a szkołę pierdolę. Jeśli mi coś zabierzesz, ja ci zabiorę o wiele więcej, zawsze się zemszczę choć czasem nie chcę mi się i sił mi brak to i tak zemsta jest i będzie, więc jeśli nie rozumiesz tego jak boję sie o tatę i każesz mi tachać się po sądach, uwierz masz przejebane.

Ojciec zawsze jest i będzie dla mnie... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

Ojciec zawsze jest i będzie dla mnie bohaterem, wiem że wyjdzie z niego superman i przeżyje. Dobra myśl musi mi towarzyszyć w tych czarnych chwilach. Nigdy nie byłam przykładną córeczką, zawsze miał ze mną największy problem...ale mimo to jest ze mnie dumny na jakiś sposób.

A tą sukę w sądzie rozpierdolę. teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

A tą sukę w sądzie rozpierdolę.

Wiesz co  kiedy piszę o tych... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

Wiesz co, kiedy piszę o tych smutkach łzy lecą.

I kurwa chcę wódki   wiem  że jak... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

I kurwa chcę wódki, wiem, że jak coś się schrzani nie będzie dobrze, wiem że zrobię się głupsza niż jestem.

Nie ma opcji i gadki o szkole... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

Nie ma opcji i gadki o szkole, myślisz, że dam radę się skupić i walczyć o swoje? Nie ..nie zdołam świecić oczami do chemiczki, która robi zdjęcia oczami, nie zdołam robić maślanych oczu do 'koksa' od historii, nie dam też rady pierdolić po angielsku bo brak mi w zasobie słownika polskich słów by opisać ten rozpierdol w głowie .

I co chcesz mi zabrać teraz... teksty

bansujdziwko dodano: 28 maja 2011

I co chcesz mi zabrać teraz człowieka, z którym jestem zżyta jak z nikim na tym świecie. Mr Bóg...rozpierdalasz mi życie, dziękuję bardzo za Twoją sprawiedliwość, zostaw mi ojca.

Lekko nogą wystukuje rytm tego bita... teksty

bansujdziwko dodano: 27 maja 2011

Lekko nogą wystukuje rytm tego bita, który mnie wita i na nowo w inny stan wprowadza. Rap to władza . Słyszysz serce powoli przestaje mi bić , nie chce kurwa w tym bagnie tkwic .Śpiewanie to moja praca , nie jednego koksa w parter sprowadza...a ja wciąż na nowo się w tym chce zatracac

Nie powiem  że jesteś głupi bo... teksty

bansujdziwko dodano: 26 maja 2011

Nie powiem, że jesteś głupi bo wyjątkowo nie,..jesteś bardzo sprytny ..albo znasz mnie na tyle i wiesz kiedy Cie nienawidzę a kiedy Cie kocham.

Tak uważaj Pydo bo akurat będę... teksty

bansujdziwko dodano: 26 maja 2011

Tak uważaj Pydo bo akurat będę puszczała w obieg ludzi włażących mi z błotem w życie, na pewno pogłaskam ich po głowie bo Ty tak chcesz, nigdy nie byłam i nie będę lamusem....chcesz zarażę cię swoim wirusem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV