głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Wiesz jak się czuję? Wiesz czy jestem zdrowa czy płaczę czy cieszę puchę? Nie wiesz nic ale tak z Tobą mam wszystko na pokaz nie powiem przecież wypierdalaj Naw

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Wiesz jak się czuję? Wiesz czy jestem zdrowa czy płaczę czy cieszę puchę? Nie wiesz nic ale tak z Tobą mam wszystko na pokaz nie powiem przecież wypierdalaj
Wiesz jak się czuję? Wiesz czy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Wiesz jak się czuję? Wiesz czy jestem zdrowa, czy płaczę, czy cieszę puchę? Nie wiesz nic, ale tak z Tobą mam wszystko na pokaz, nie powiem przecież "wypierdalaj"

Nawet o niczym nie myślę  ale... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Nawet o niczym nie myślę, ale wkurwia mnie to, że olewa sobie ludzi a po tem jakby nic się nie stało wraca, takie zachowanie nie popłaca. Zaczynam myślec czy słowo "przyjaźń" to nie zasilne określenie, i te puste słowa " ja się zmienie" już nie będzie jak było, będzie gorzej a tamto wszystko się w chuj zmyło.

hahahahahh !!! zajebiste teksty bansujdziwko dodał komentarz: hahahahahh !!! zajebiste do wpisu 1 czerwca 2011
Zawsze tak blisko  teraz nie możemy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Zawsze tak blisko, teraz nie możemy na siebie patrzeć.

Bo ty to tylko gra. teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Bo ty to tylko gra.

Błysk flesza  jego twarz zaciesza... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Błysk flesza, jego twarz zaciesza, zrobił kolejne dobre zdjęcie. Za nie jeden sznurek ciągnął, by stać się kimś, waga 55 u kobiety to dla niego miś, niegdyś wszystko na opak dziś perfekcję ceni sobie, człowiek, który ma wodogłowie nigdy nie będzie idealny, powiedzmy to sobie.. między bitami, że jego nie wpuszczę więcej w życie z brudnymi butami. Anormalność masz wypisaną na czole, to nie jest dobrze bo nawet przedszkole Twojej córki śmieje się z Ciebie klaunie z pod której jesteś półki?

Nie ja nie lubię się wysilać na... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Nie ja nie lubię się wysilać na wszystko WNW, dosłownie na wszystko, ale dla Ciebie zrobię ten wyjątek nagnę własną zasadę i przybiję Ci ostatniego gwoździa do trumny.

Larwą mówię caps lockiem nie  nie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Larwą mówię caps lockiem nie, nie od razu daje do zrozumienia że Ci zapierdolę, wolę się najpierw z Ciebie pośmiać, dowiedzieć się co nie co.

Naprawdę cieszę się  że zmienia... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Naprawdę cieszę się, że zmienia się wszystko że lato zbliża się i wiesz co już nie będę z zewnątrz taka sama...

To  że czasem uśmiechnę się do... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

To, że czasem uśmiechnę się do Ciebie.. nie znaczy, że jesteś moim ziomkiem, muszę być pewna, że nie zdradzisz grona, nie zostawisz w potrzebie, nie okażesz się fałszywą dziwką. Mam respekt do ludzi, niuniuś.

Potrafię spojrzeć prosto w oczy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Potrafię spojrzeć prosto w oczy diabłu, zaśmiać się w twarz i rzucić kamieniem bo jestem bez grzechu, tak. To, że przeklinam to na pewno nie grzechy tylko wyrażanie emocji, które wyładowuję na tym pierdolonym chomiku. Przykro mi, że jestem toksyczna, ale taka właśnie jestem zimna drańka.

na niebie zachód słońca  on... teksty

bansujdziwko dodano: 31 maja 2011

na niebie zachód słońca, on stojący jego czarne włosy rozbłyskują w promieniach słońca, ciemne oczy roześmiane i takie cwane, na sobie ma czerwoną koszulę w kratę a ja siedzę i wpatruję się w niego jak w obrazek ; ))

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV