głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko hihihi lepszej pogody wymarzyć sobie nie mogłam na dziś w dzień piękna pogoda teraz burza którą tak lubię te klimaty kurwa..nawet nie wiesz Nie jestem pierdolon

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
hihihi lepszej pogody wymarzyć sobie nie mogłam na dziś w dzień piękna pogoda teraz burza którą tak lubię te klimaty kurwa..nawet nie wiesz
hihihi  lepszej pogody wymarzyć... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

hihihi, lepszej pogody wymarzyć sobie nie mogłam na dziś, w dzień piękna pogoda, teraz burza, którą tak lubię te klimaty kurwa..nawet nie wiesz

Nie jestem pierdolonym emo... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Nie jestem pierdolonym emo pogrążonym w wiecznym smutku, codziennie mam dobry humor można rzec, ale kiedy zaczynam pisać to piszę o tym co mnie wkurwia, nie będę pisała jak to zajebiście mieć takich ludzi wokół siebie jacy mnie otaczają bo palce rozbolą i stron na moblo nie starczy, więc wolę pisać i żalić sie do neta.

Wiem  że muszę idąc patrzeć czy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Wiem, że muszę idąc patrzeć czy kolejna osoba obok nie upierdala mi butów, to istotne ..jeśli wiesz co mam na myśli w prawdzie, zwierzęta mają wiecej kultury choć pieprzą się przy wszystkich, pierdzą, a nawet krzyczą bez podowdu. Masz coś z tej dziczyzny.

Wiesz rób co chcesz  mam gorsze... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Wiesz rób co chcesz, mam gorsze problemy niż Twoje fochy, na moje idź sobie nawet brać prochy.

Wiesz jak się czuję? Wiesz czy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Wiesz jak się czuję? Wiesz czy jestem zdrowa, czy płaczę, czy cieszę puchę? Nie wiesz nic, ale tak z Tobą mam wszystko na pokaz, nie powiem przecież "wypierdalaj"

Nawet o niczym nie myślę  ale... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Nawet o niczym nie myślę, ale wkurwia mnie to, że olewa sobie ludzi a po tem jakby nic się nie stało wraca, takie zachowanie nie popłaca. Zaczynam myślec czy słowo "przyjaźń" to nie zasilne określenie, i te puste słowa " ja się zmienie" już nie będzie jak było, będzie gorzej a tamto wszystko się w chuj zmyło.

hahahahahh !!! zajebiste teksty bansujdziwko dodał komentarz: hahahahahh !!! zajebiste do wpisu 1 czerwca 2011
Zawsze tak blisko  teraz nie możemy... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Zawsze tak blisko, teraz nie możemy na siebie patrzeć.

Bo ty to tylko gra. teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Bo ty to tylko gra.

Błysk flesza  jego twarz zaciesza... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Błysk flesza, jego twarz zaciesza, zrobił kolejne dobre zdjęcie. Za nie jeden sznurek ciągnął, by stać się kimś, waga 55 u kobiety to dla niego miś, niegdyś wszystko na opak dziś perfekcję ceni sobie, człowiek, który ma wodogłowie nigdy nie będzie idealny, powiedzmy to sobie.. między bitami, że jego nie wpuszczę więcej w życie z brudnymi butami. Anormalność masz wypisaną na czole, to nie jest dobrze bo nawet przedszkole Twojej córki śmieje się z Ciebie klaunie z pod której jesteś półki?

Nie ja nie lubię się wysilać na... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Nie ja nie lubię się wysilać na wszystko WNW, dosłownie na wszystko, ale dla Ciebie zrobię ten wyjątek nagnę własną zasadę i przybiję Ci ostatniego gwoździa do trumny.

Larwą mówię caps lockiem nie  nie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 czerwca 2011

Larwą mówię caps lockiem nie, nie od razu daje do zrozumienia że Ci zapierdolę, wolę się najpierw z Ciebie pośmiać, dowiedzieć się co nie co.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV