głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 Mogę to porównać do płatków z mlekiem po których jest mi nie dobrze. Chociaż wiem że po zjedzeniu będzie bolał mnie brzuch to i tak to robię. Dlatego że je lubi

awesome8

awesome8.moblo.pl
Mogę to porównać do płatków z mlekiem po których jest mi nie dobrze. Chociaż wiem że po zjedzeniu będzie bolał mnie brzuch to i tak to robię. Dlatego że je lubię. e w
Mogę to porównać do płatków z... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Mogę to porównać do płatków z mlekiem po których jest mi nie dobrze. Chociaż wiem, że po zjedzeniu będzie bolał mnie brzuch to i tak to robię. Dlatego, że je lubię. e wiele razy zranił i zrani. ale wybaczam.Dlaczego? Dlatego, że go Kocham.

wymazałam Cię z pamięci. tak jak... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

wymazałam Cię z pamięci. tak jak gumką wymazuje się błąd w zadaniu z matematyki . ty byłeś moim błędem .

Czy Ty wiesz jak ja się w Tobie... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Czy Ty wiesz jak ja się w Tobie kochałam? ! ...mdlałam na Twój widok. Oczu nie mogłam od Ciebie oderwać! Zamroczona jakaś byłam..

Coraz trudniej było jej wstawać.... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Coraz trudniej było jej wstawać. Kiedy rano dzwonił budzik nie miała siły nawet go wyłączyć. Przykrywała głowę poduszkami i walczyła ze łzami, które nieustannie czuła pod powiekami.

 Czas przemija nawet wtedy kiedy... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

"Czas przemija nawet wtedy kiedy wydaje się to nie możliwe.nawet wtedy kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból.Czas przemija nie równo-raz rwie przed siebie,to znów nie miłosiernie się dłuży- ale mimo to przemija"

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło.

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego. Nie wracaj.

Poznałam kogoś. Skreśliłam po... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

Poznałam kogoś. Skreśliłam po drugim spotkaniu. Nie, nie dlatego, że było z nim coś nie tak. Po prostu nie był Tobą..

bawił się  jak lalkami mała... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

bawił się- jak lalkami mała dziewczynka. zmieniał- jak raz założone rękawiczki. całował- robił to tak profesjonalnie. kochał- pięknie udawał. ale On kłamał, udawał, tak cholernie bezczelnie kłamał. !

Kobieta ma tyle siły  że zadziwia... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn...Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć.Śpiewa, gdy chce się jej płakać. Płacze, gdy się cieszy i śmieje,gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna... Niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta...

Odwracam się i odchodzę. Można... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

Boże  naucz mnie obojętności... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

Boże, naucz mnie obojętności, takiej jaką obdarowałeś jego. spraw żeby moja zwykła rozmowa nie była modlitwą,żebym nie tęskniła, nie cierpiała..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV