głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych

awesome8

awesome8.moblo.pl
Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w moje
Czasem myślę co by było gdyby.... teksty

awesome8 dodano: 25 czerwca 2010

Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez, tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w mojej głowie historii. Pewnie byłabym teraz weselsza, być może przytulałabym kogoś zupełnie innego. Ale gdyby nie Ty nie mogłabym teraz wspominać najpiękniejszego momentu w moim życiu, Twoich wielkich oczu i najsłodszych ust. Nie żałuję, że Cię spotkałam. Żałuję, że pokochałam..

naprawdę znienawidzę Cię za to... teksty

awesome8 dodano: 25 czerwca 2010

naprawdę znienawidzę Cię za to, że jest mi z Tobą tak dobrze.

'Pewnego dnia Twój książę z bajki... teksty

awesome8 dodano: 25 czerwca 2010

'Pewnego dnia Twój książę z bajki nadjedzie Mój po prostu obrał zły kierunek, zabłądził i jest zbyt dumny i uparty by zapytać o drogę'

Mogę to porównać do płatków z... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Mogę to porównać do płatków z mlekiem po których jest mi nie dobrze. Chociaż wiem, że po zjedzeniu będzie bolał mnie brzuch to i tak to robię. Dlatego, że je lubię. e wiele razy zranił i zrani. ale wybaczam.Dlaczego? Dlatego, że go Kocham.

wymazałam Cię z pamięci. tak jak... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

wymazałam Cię z pamięci. tak jak gumką wymazuje się błąd w zadaniu z matematyki . ty byłeś moim błędem .

Czy Ty wiesz jak ja się w Tobie... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Czy Ty wiesz jak ja się w Tobie kochałam? ! ...mdlałam na Twój widok. Oczu nie mogłam od Ciebie oderwać! Zamroczona jakaś byłam..

Coraz trudniej było jej wstawać.... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Coraz trudniej było jej wstawać. Kiedy rano dzwonił budzik nie miała siły nawet go wyłączyć. Przykrywała głowę poduszkami i walczyła ze łzami, które nieustannie czuła pod powiekami.

 Czas przemija nawet wtedy kiedy... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

"Czas przemija nawet wtedy kiedy wydaje się to nie możliwe.nawet wtedy kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból.Czas przemija nie równo-raz rwie przed siebie,to znów nie miłosiernie się dłuży- ale mimo to przemija"

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło.

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

awesome8 dodano: 24 czerwca 2010

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego. Nie wracaj.

Poznałam kogoś. Skreśliłam po... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

Poznałam kogoś. Skreśliłam po drugim spotkaniu. Nie, nie dlatego, że było z nim coś nie tak. Po prostu nie był Tobą..

bawił się  jak lalkami mała... teksty

awesome8 dodano: 23 czerwca 2010

bawił się- jak lalkami mała dziewczynka. zmieniał- jak raz założone rękawiczki. całował- robił to tak profesjonalnie. kochał- pięknie udawał. ale On kłamał, udawał, tak cholernie bezczelnie kłamał. !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV