głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 Jesteś najlepszym przykładem skąd się bierze moja niechęć do związków. Tracisz tożsamość kiedy się wiążesz z facetem zatracasz się w związkach do tego stopnia ż

awesome8

awesome8.moblo.pl
Jesteś najlepszym przykładem skąd się bierze moja niechęć do związków. Tracisz tożsamość kiedy się wiążesz z facetem zatracasz się w związkach do tego stopnia że nie
Jesteś najlepszym przykładem  skąd... teksty

awesome8 dodano: 27 sierpnia 2011

Jesteś najlepszym przykładem, skąd się bierze moja niechęć do związków. Tracisz tożsamość, kiedy się wiążesz z facetem, zatracasz się w związkach do tego stopnia, że nie jesteś nawet w stanie odnaleźć własnej osobowości.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

awesome8 dodano: 27 sierpnia 2011

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

Czym są wspomnienia? Każde z nich... teksty

awesome8 dodano: 27 sierpnia 2011

Czym są wspomnienia? Każde z nich, te większe, jak i te mniejsze, mają swój kolor, zapach, smak. Niektóre spływają delikatnie na dno duszy a inne zarysowują się w niej zapamiętale, nie pytając nas o zdanie .

odpuszczam sobie Ciebie. teksty

awesome8 dodano: 26 sierpnia 2011

odpuszczam sobie Ciebie.

 Nie czekaj na mnie. Nie marnuj... teksty

awesome8 dodano: 20 sierpnia 2011

"Nie czekaj na mnie. Nie marnuj swojego cennego czasu. Ja nie wrócę."

 Niektórych najlepiej poznaje się... teksty

awesome8 dodano: 20 sierpnia 2011

"Niektórych najlepiej poznaje się wtedy, gdy odchodzą"

Są słowa zabijające  są imiona... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

Są słowa zabijające, są imiona, od których dźwięku rozpadają się światy, są życzenia, które się stają bez naszej woli, są takie myśli, od których ruch gwiazd zależy! — Reymont

  Wyglądasz na tępego i bogatego... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

- Wyglądasz na tępego i bogatego, za to ja jestem inteligentna i biedna. (..) - A niby czemu jesteś taka inteligentna? - Bo nie poszłabym z Tobą na kawę. - Bo bym Cie nie zaprosił . - I właśnie dlatego jesteś tępy.

Nie pragnę żadnej idealnej... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

Nie pragnę żadnej idealnej miłości książkowej. Nie chcę idealnego chłopaka, który wiecznie będzie kochany, miły i słodki. Nie chcę idealnego życia z nim w idealnym domu. Nawet nigdy o takim nie marzyłam. Potrzebuje zwykłej, realnej codzienności. Pragnę Ciebie i chce być z Tobą zawsze, nawet w tych złych chwilach, kiedy z wściekłości będę rzucała w Ciebie talerzami.

Chcę zrozumienia. Nawet jeśli... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie. — Janusz Leon Wiśniewski, "Los powtórzony"

Czyż musiało tak być  że to  co... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

Czyż musiało tak być, że to, co tworzy szczęście człowieka, stało się znów źródłem jego cierpienia? — Cierpienia młodego Wertera

bo mnie zawsze ktoś gubi lub... teksty

awesome8 dodano: 19 sierpnia 2011

bo mnie zawsze ktoś gubi lub zapomina. a ja się nie będę już przypominać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV