głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Nikt nie mówił  że do celu będę... teksty

arekz111 dodano: 24 czerwca 2015

"Nikt nie mówił, że do celu będę szedł prosto. Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć."

znowu poleciałem w melanż wiesz... teksty

arekz111 dodano: 3 października 2014

znowu poleciałem w melanż wiesz dobrze o co biega ja zawsze źle wybieram weź naucz mnie odmawiać kurwa życzę powodzenia !!!

sposobem na zaczęcie jest... teksty

arekz111 dodano: 28 września 2014

sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania

Moje myśli opiekują się tobą... teksty

arekz111 dodano: 28 września 2014

Moje myśli opiekują się tobą, niezależnie, czy bez twojej, czy za twoją zgodą.

Burdel. Na ulicy. W mieszkaniu. We... teksty

arekz111 dodano: 4 września 2014

Burdel. Na ulicy. W mieszkaniu. We mnie. Wszystkie myśli, z którymi przyszło mi się pierdolić. Nie ogarniam tego.

Spacer po nocy   daje mi wiele uczuć... teksty

arekz111 dodano: 24 marca 2014

Spacer po nocy , daje mi wiele uczuć w których szukałam siebie , by nie błądzić tu już.

Przy Tobie mam powody do uśmiechu na... teksty

arekz111 dodano: 24 marca 2014

Przy Tobie mam powody do uśmiechu na co dzień. Myśląc, że nie jestem godzien, nie wierzyłem, że się uda, nie chciałem wierzyć w cuda, była rutyna i nuda. Pijąc poranną herbatę tak spoglądam będąc w szoku, jak stoisz u mego boku, w tym koku, w moim szlafroku, taa. Odczuwam szczęście czuję piękno, chwili spokój, szczęśliwy dzieciak, który pragnął żyć, jestem gotów.

' Masz jakieś ale? To weź się... teksty

arekz111 dodano: 24 marca 2014

' Masz jakieś ale? To weź się wpisz do książki skarg i zażaleń

Na tysiące godzin  kilka minut... teksty

arekz111 dodano: 23 marca 2014

Na tysiące godzin, kilka minut szczęścia. Miuosh

I nie rozmawialiśmy dziś ze sobą i... teksty

arekz111 dodano: 23 marca 2014

I nie rozmawialiśmy dziś ze sobą i mi przez to smutno i czuje się cholernie pusto.

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

arekz111 dodano: 23 marca 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął "wyluzuj, i tak Cię kocham!" Dodaj komentarz Link

'ciałem w łóżku  myślami w... teksty

arekz111 dodano: 23 marca 2014

'ciałem w łóżku, myślami w Paryżu, a sercem przy Tobie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.