głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było nie wspominasz a ja . ? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć. i co mam Ci

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było nie wspominasz a ja . ? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.
Ty pewnie nie przejmujesz się tym co... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja . ? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.

i co mam Ci napisać? że tak bardzo... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

i co mam Ci napisać? że tak bardzo tęsknie? że analizuję wszystkie wspólne chwile? że tak bardzo tęsknie za czasami, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? że żałuję tego, co się stało że.. że Cię kocham?

Nie mogę Ci w oczy patrzec  byś Ty... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Nie mogę Ci w oczy patrzec, byś Ty nie zobaczył w moich, że zależy mi na Tobie bardziej niż chciałam, o wiele bardziej niż planowałam...

Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

Wszyscy mają ją za zakręconą... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona śmieje się, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, Poznasz prawdę...

zaczęłam od zdjęć na komputerze.... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

zaczęłam od zdjęć na komputerze. następnie wykasowałam wszystkie smsy i podpisałam inaczej w telefonie. wykasowałam z gg, po czym znowu zapisałam, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jesteś beznadziejny. jego chorą psychikę udało mi się potwierdzić, ale nie udało mi się go wykasować z życia ani podpisać inaczej w moich uczuciach.

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

nie zapomniałam.. nie przestałam... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

chociaż pogodziłam się z tym  że... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

chociaż pogodziłam się z tym, że mnie odtrącił, to jednak moje serce nadal się buntuje, szukając wyjścia... zaspokajając tęsknotę - wypatrywałam go w każdym autobusie.

  Jesteś po prostu dupkiem... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

- Jesteś po prostu dupkiem, najnormalniejszym w świecie dupkiem. - Dlaczego najnormalniejszym? - Widzisz, ty nawet nie zainteresowałeś się, dlaczego nazywam cię dupkiem, tylko oburzyłeś się na słowo 'najnormalniejszy'..

Ale wtedy jeszcze nie wiedziałam... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jak czegoś nie widać, to nie znaczy, że tego nie ma...

Czasem po prostu za późno na... teksty

anulka0710 dodano: 19 czerwca 2010

Czasem po prostu za późno na powroty. A nadzieja umiera. Ostatnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV