głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć T

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szcz
Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego , ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.

I kiedy nagle całkiem przypadkiem... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

I kiedy nagle całkiem przypadkiem znajdujesz się w "waszych wspólnych miejscach",kiedy każdy facet pachnie jak on, kiedy na każdym kroku spotykasz "waszych wspólnych znajomych" a Jego nigdzie nie ma... Tęsknisz.

Byli dla siebie jak dwoje ludzi pod... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Byli dla siebie jak dwoje ludzi pod jednym parasolem... Za mało miejsca by iść razem i za dużo by kroczyć samotnie...

Człowiek pije  żeby utopić jakąś... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Człowiek pije, żeby utopić jakąś myśl, a ta przeradza się w obsesję. Podejrzenie, które chciało się odsunąć, pod wpływem alkoholu staje się żywsze, silniejsze, zajmuje coraz więcej miejsca.

A kiedy już będę pewna  że nie... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

A kiedy już będę pewna, że nie wrócisz, będę krzyczała w poduszkę, żeby nikt nie słyszał jak cierpię.

Wiesz  co jest najgorsze? To  że nie... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Wiesz, co jest najgorsze? To, że nie potrafię walczyć o to, co kocham. Nigdy nie umiałam. Nigdy.

To był jeden z najlepszych i... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

To był jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej zwariownaych dni w moim życiu. Wciąż go wspominam, codziennie przeżywam go w swojej głowie od początku do końca. Śledzę każdą zmianę jego nastroju, przechadzam się z nim ścieżkami, na powrót doświadczam razem spędzonych chwil. A On? pamięta to jeszcze?

Robię wszystko byś zauważył  że... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Robię wszystko byś zauważył, że dobrze mi bez Ciebie. Chyba zaczynasz nawet myśleć, że jestem szczęśliwa. A pamiętasz kiedy byliśmy razem, jak mówiłam, że pozory mylą? Jeśli nie, przypomnij sobie..

Po 30 sekundach od naszego rozstania... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Po 30 sekundach od naszego rozstania, mam ochotę wyciągnąć telefon i już do Ciebie zadzwonić. To niesamowite, jak łatwo człowiek uzależnia się od drugiej osoby

Nie  to nie była milość  po prostu... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Nie, to nie była milość- po prostu lubiłam zakładać twoją bluzę i siadać Ci na kolanach.

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami... teksty

anulka0710 dodano: 23 czerwca 2010

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami pragnęła go tak bardzo choć daleko mu było do ideału. Zrujnował wszystkie wyimaginowane postacie w jej głowie. Pokonał ich mimo, że nie był tak doskonały. Miał jednak wielką zaletę-był realny. Tak realny, że gdy nocą dotykał jej twarzy cała drżała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV