głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Chciałem tylko powiedzieć że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzew

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Chciałem tylko powiedzieć że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach k
 Chciałem tylko powiedzieć że... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

- Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama? - Ponieważ jest tylko jedno serce.

 Dlaczego raz Wy nie możecie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

- Dlaczego raz Wy nie możecie czegoś zrobić? Przecież dziewczyny nigdy nic nie robią i mówią, że to chłopak ma zabiegać.. - Przestań! - przerwała mu. - Przecież wiesz, że kobiety chociaż maja bardzo miękkie serca to są wytrzymałe jak głaz.. Wiesz kiedy kobiecie zaczyna na Tobie zależeć, zakochiwać się w Tobie? Kiedy jest dla Ciebie miła. Ale pewna, ze Cię kocha staje się wtedy kiedy Ty, baa! Wy odchodzicie.. Tak właśnie to boli najbardziej a Wy nas nazywacie Wariatkami!

Powiedz mi dlaczego taki jesteś?... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Powiedz mi, dlaczego taki jesteś? nieszczery, obłudny i pełen zakłamania. wstydzisz się swoich uczuć. chowasz je głęboko w środku, nie chcesz pokazać, jak bardzo potrzebujesz ich odwzajemnienia. z ironicznie zmrużonymi oczami i cynicznym uśmieszkiem zadajesz kolejną ranę, nie patrząc na to, jak wielki i szkodliwy jest ból. to jedyny twój cel - zniszczyć. i po co to robisz? co ci to daje? tak miło patrzeć, jak rozpadam się na kawałki? a może ze szczątków swoich ofiar chcesz odbudować samego siebie? tego, którego utraciłeś?

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty. Zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.

Postanowiłam sobie ze już nigdy... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Postanowiłam sobie, ze już nigdy więcej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy więcej odwzajemnienia jego uśmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy więcej czekania na jego słowa. Nigdy więcej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczęły maleć, kruszyć się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich odarta, wiedziałam, że zbliża się kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

I co z tego że płaczę po nocach w... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

I co z tego, że płaczę po nocach w poduszkę, co z tego, że myślę o różnych rzeczach, co z tego, skoro nikt o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo na zewnątrz jestem całkiem normalną i szczęśliwą dziewczyną wkraczająca w dorosłe życie?

Nie pozwolę. Nigdy więcej mnie nie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Nie pozwolę. Nigdy więcej mnie nie zranisz. Nigdy więcej... Nie zrobisz na mnie wrażenia. Spróbuję żyć bez Ciebie. Miałam poznać Cię na nowo... i poznałam. Szkoda tylko, że od tej złej strony. Nie patrz się na mnie, nie mów nic. Milcz. Po prostu sobie bądź. Z różnymi dziewczynami, całuj się, baw się na całego. Wtedy ja i moja godność będzie rosła. Będę wiedzieć, że jesteś draniem. Tylko więcej i więcej... Będę sobie to uświadamiać. I żyć bez Ciebie. Bez żadnego faceta. Odczepcie się ode mnie, wszyscy.

Mówiła że nie okazuje uczuć ale... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.

Ostatnio stwierdziłam że wszystko... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Ostatnio stwierdziłam, że wszystko zaczyna i kończy się we mnie samej. Może czasami warto okłamywać siebie i wszystkich dookoła, że jest dobrze, może wtedy choć przez chwilę naprawdę tak będzie.

spójrz czasami w niebo proszę. a... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

spójrz czasami w niebo, proszę. a wtedy pomyśl, że ja też patrzę. będziemy patrzeć razem. każda gwiazda będzie szeptać, że byliśmy stworzeni dla siebie. lekki podmuch wiatru będzie przypominał mi twój delikatny oddech. promienie słońca - uśmiech...

Strach przed związkiem ma podobną... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.

Mówi się że lepiej mieć niewiele... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Mówi się, że lepiej mieć niewiele, by później mniej było do stracenia. Ciebie nie miałam nigdy, a jednak straciłam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV