głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Miłość jest chaosem. Ale nie tylko. Tak gubisz się. Tracisz trzeźwy osąd. Ty. W pojedynkę. ... Ale kiedy między dwojgiem ludzi rodzi się prawdziwa miłość to nie

anotherme

anotherme.moblo.pl
Miłość jest chaosem. Ale nie tylko. Tak gubisz się. Tracisz trzeźwy osąd. Ty. W pojedynkę. ... Ale kiedy między dwojgiem ludzi rodzi się prawdziwa miłość to nie są j
Miłość jest chaosem. Ale nie... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Miłość jest chaosem. Ale nie tylko. Tak, gubisz się. Tracisz trzeźwy osąd. Ty. W pojedynkę.(...) Ale kiedy między dwojgiem ludzi rodzi się prawdziwa miłość, to nie są już sami. Tę naukę najtrudniej sobie przyswoić. Że nie są sami. Stwarzają coś nowego, trzeciego.

Życie wydaje im się w równym... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Życie wydaje im się w równym stopniu zabawne i żałosne. I nie uważają tego za wewnętrzną sprzeczność. Czyż nie można jednocześnie uśmiechać się i wzdychać?

Ja nie wybaczam niczego. nawet jeśli... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Ja nie wybaczam niczego. nawet jeśli w piątej klasie zwędziłeś mi pomarańczową kredkę, to jesteś już na zawsze na mojej czarnej liście, draniu

Czasami kocha się innych za coś... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Czasami kocha się innych za coś czego oni sami nie są świadomi.

Miłość jest śmiercią: śmiercią... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu.

Wspomnienia kłamią. Pamięć... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Wspomnienia kłamią. Pamięć upiększa złe i przykre zdarzenia. Albo sprytnie nagina je i dopasowuje do wygodnej dla nas wersji historii, którą ciągle snujemy na temat własnego życia. Każda świadoma istota podlega tej zasadzie: twoja pamięć jest świadkiem, na którego zeznaniu nie możesz polegać.

Tak bardzo cię pragnę. Tykasz w... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Tak bardzo cię pragnę. Tykasz w mojej piersi. Przez wszystkie sekundy. Moje serce to zegar.

Część naszego życia polega na... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Czasami nienawidzę w sobie jednej... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Czasami nienawidzę w sobie jednej rzeczy - że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętana, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk i nie ma nikogo, kto pomógłby mi się nauczyć, jak przestać krzyczeć.

Serce i umysł rzadko kłamią... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie.

Gdziekolwiek pójdziesz  nie... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Gdziekolwiek pójdziesz, nie pozbędziesz się siebie.

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

anotherme dodano: 28 maja 2014

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV