głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Gdyby to była kwestia tego co czuję kiedy jesteśmy tylko my jakby nikogo nie było na świecie i wszystko wydaje się nieważne moglibyśmy być razem. Zostawiłabym p

anotherme

anotherme.moblo.pl
Gdyby to była kwestia tego co czuję kiedy jesteśmy tylko my jakby nikogo nie było na świecie i wszystko wydaje się nieważne moglibyśmy być razem. Zostawiłabym prze
Gdyby to była kwestia tego  co... teksty

anotherme dodano: 30 lipca 2015

Gdyby to była kwestia tego, co czuję, kiedy jesteśmy tylko my, jakby nikogo nie było na świecie i wszystko wydaje się nieważne, moglibyśmy być razem. Zostawiłabym przeszłość za sobą i zaczęlibyśmy znowu. Ale życie wygląda inaczej. Reszta świata nigdy nie znika i nie ma ucieczki od błędów, które popełniliśmy.

Miałam wrażenie  że jeszcze... teksty

anotherme dodano: 25 lipca 2015

Miałam wrażenie, że jeszcze niedawno stałam w promieniach słońca na dachu najwyższego budynku na ziemi, patrząc na wszystko, co świat ma do zaoferowania, i ciesząc się życiem, każdym dniem i każdą chwilą. Nagle zaszło słońce, rozpętała się burza i teraz czekałam na podmuch wiatru, który strącił by mnie na sam dół, na samo dno.

Przed nami randka w towarzystwie... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2015

Przed nami randka w towarzystwie roztopionej czekolady... Zamierzam Cię nią posmarować i zlizywać ją, aż... Jak Francuzi to mówią? La petite mort...

Twoje oczy  usta  dłonie   to... teksty

anotherme dodano: 6 lipca 2015

Twoje oczy, usta, dłonie - to wszystko sprawia, że cała reszta znika, wszystko przestaje mieć znaczenie. Wszystkie moje problemy - ich już nie ma. Jesteś tylko Ty i ja./anotherme

Świat zawsze chce przemienić nas w... teksty

anotherme dodano: 25 czerwca 2015

Świat zawsze chce przemienić nas w kogoś, kim wcale nie jesteśmy. Próbuje przerobić nas na własną modłę. Zmieniamy się pod wpływem ludzi, upływu czasu, wydarzeń, aż wreszcie nie mamy pojęcia, kim jesteśmy. Ale jeśli pozostaniesz wierny sobie, wewnątrz nadal będziesz sobą.

Kocham Cię kochać. teksty

anotherme dodano: 17 czerwca 2015

Kocham Cię kochać.

Tak się właśnie dzieje  kiedy... teksty

anotherme dodano: 17 czerwca 2015

Tak się właśnie dzieje, kiedy dopuszczasz ludzi zbyt blisko siebie. Zaczynają wierzyć, że Cię znają, chociaż guzik o Tobie wiedzą.

Przegrywanie można określić za... teksty

anotherme dodano: 16 czerwca 2015

Przegrywanie można określić za pomocą wielu ładnych słów, ale przegrana to po prostu przegrana.

Chciała zapomnieć w jego ramionach... teksty

anotherme dodano: 7 czerwca 2015

Chciała zapomnieć w jego ramionach o wszystkim, co się wydarzyło, a nawet o tym, gdzie byli w tej chwili i dlaczego. Tak bardzo tego potrzebowała. Chciała, żeby ktoś jej pragnął. Marzyła, by nie myśleć o niczym i być najważniejszą osobą w czyimś życiu, choćby tylko przez kilka minut.

Najgorsze jest to  że kompletnie... teksty

anotherme dodano: 7 czerwca 2015

Najgorsze jest to, że kompletnie sobie nie uświadamiasz, jak bardzo masz to wypisane na twarzy. Zamierasz, kiedy tylko pojawia się w pobliżu i nie odrywasz od niego wzroku. Wiesz, co jest w tym wszystkim najsmutniejsze? Tylko Ty nie widzisz tego, jak bardzo jesteś w nim zakochana.

No cóż  kiedy Twoje życie rozpada... teksty

anotherme dodano: 7 czerwca 2015

No cóż, kiedy Twoje życie rozpada się na kawałki, czasem rozpadasz się razem z nim.

Nic nie czuć  tak byłoby najwygodniej. teksty

anotherme dodano: 7 czerwca 2015

Nic nie czuć, tak byłoby najwygodniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV