głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Zawsze gdy działo się w jej życiu coś bardzo ważnego potrzebowała samotności i ciszy. Jedynie w samotności mogła czymś naprawdę się cieszyć coś prawdziwie opłak

anotherme

anotherme.moblo.pl
Zawsze gdy działo się w jej życiu coś bardzo ważnego potrzebowała samotności i ciszy. Jedynie w samotności mogła czymś naprawdę się cieszyć coś prawdziwie opłakiwać
Zawsze  gdy działo się w jej życiu... teksty

anotherme dodano: 14 września 2014

Zawsze, gdy działo się w jej życiu coś bardzo ważnego, potrzebowała samotności i ciszy. Jedynie w samotności mogła czymś naprawdę się cieszyć, coś prawdziwie opłakiwać lub czegoś się bez wstydu bać.

Myślę  że od pierwszej sekundy... teksty

anotherme dodano: 13 września 2014

Myślę, że od pierwszej sekundy przyciągnęło mnie do niego coś innego. To coś kryło się w jego uśmiechu, znałam to, znałam cholernie dobrze. To samotność.

Piosenka się skończyła.... teksty

anotherme dodano: 13 września 2014

Piosenka się skończyła. Wpatrujesz się w puste miejsce na przeciwko, potem w talerz, nakrycia, wino, którego nikt nie tknie bo jesteś sama. Twoje ramiona opadają, głowa pochyla się. Odstawiasz kieliszek, zasłaniasz twarz rękami i płaczesz bo jesteś sama.

Zawsze go zostawiali. Jednak on nigdy... teksty

anotherme dodano: 13 września 2014

Zawsze go zostawiali. Jednak on nigdy nie potrafił zostawić ich.

  Tęsknisz za nim  prawda?... teksty

anotherme dodano: 13 września 2014

- Tęsknisz za nim, prawda? - zapytała łagodnie. - Potrzebujesz go i dlatego tęsknisz. - Jest częścią mnie, jak moje ramię, jak moje serce. Wprost nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niego. Nie wiem, co ze sobą zrobić, dokąd pójść, jaki zrobić następny krok.

Czasem wydaje mi się  że moja... teksty

anotherme dodano: 10 września 2014

Czasem wydaje mi się, że moja samotność eksploduje rozsadzając mnie od środka. Czasem zastanawiam się, czy wypłakiwanie, wykrzyczenie albo wyśmianie tego obłędu może w czymkolwiek pomóc. Czasem pragnienie dotyku, bycia dotykaną jest tak silne, że porywa mnie do jakiegoś innego wszechświata, a tam, stojąc na krawędzi przepaści, nabieram pewności, że spadnę i nikomu nigdy nie uda się mnie znaleźć./Dotyk Julii

Mało ludzi potrafi naprawdę... teksty

anotherme dodano: 9 września 2014

Mało ludzi potrafi naprawdę znieść samotność, ale wielu marzy o niej jak o ostatniej ucieczce.

Ile milczenia oznacza samotność? teksty

anotherme dodano: 8 września 2014

Ile milczenia oznacza samotność?

Myślę  że aby przeżyć  trzeba... teksty

anotherme dodano: 8 września 2014

Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi. Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm. Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza. Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym.

Bolesne wspomnienia same przychodzą... teksty

anotherme dodano: 5 września 2014

Bolesne wspomnienia same przychodzą i pociągają za sobą cały sznur moich chorych myśli. Czuję, że jestem całkowicie sama, odepchnięta, niezrozumiana. Cały świat przeciw mnie jednej. Jestem do niczego.

 Można kochać i nie być z tym... teksty

anotherme dodano: 5 września 2014

-Można kochać i nie być z tym kimś. Wystarczy, że uczucie nie jest odwzajemnione albo że ta druga strona nie jest wolna. -I można być wiernym takiej osobie przez dłuższy czas? -Jeżeli to ta jedyna, to chyba warto czekać, prawda? -Czyli nie jest pan sam? -Nie w sercu.

Nie licz na pomoc innych. W końcu... teksty

anotherme dodano: 5 września 2014

Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV