głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aniajuliana Najgorsze co może być to wzgardzona miłość a więc ten kto nią gardzi nie zasługuje na nią ale co z tą osobą która chce mu ją ofiarować? Czy zawsze bardziej cier

aniajuliana

aniajuliana.moblo.pl
Najgorsze co może być to wzgardzona miłość a więc ten kto nią gardzi nie zasługuje na nią ale co z tą osobą która chce mu ją ofiarować? Czy zawsze bardziej cierpieć
Najgorsze co może być  to... teksty

aniajuliana dodano: 20 października 2010

Najgorsze co może być, to wzgardzona miłość a więc ten kto nią gardzi, nie zasługuje na nią, ale co z tą osobą która chce mu ją ofiarować? Czy zawsze bardziej cierpieć musi ten...kto chce dobrze?

Sen...jest odpowiedzią na pytanie... teksty

aniajuliana dodano: 20 października 2010

Sen...jest odpowiedzią na pytanie, którego nie potrafimy zadać...szkoda, że dopiero teraz to zrozumiałam ...

Życie jest jak pudełko czekoladek... teksty

aniajuliana dodano: 19 października 2010

Życie jest jak pudełko czekoladek, tani, bezmyślny i nikomu nie potrzebny prezent. Nie można go zwrócić do sklepu bo w zamian dadzą Ci pudełko innych czekoladek. Zostajesz z paczką ohydnych mientusów które bezmyślnie przeżuwasz kiedy nie ma mic innego do jedzenia. Oczywiście, czasami trafi się czekoladka z masłem orzechowym albo toffi ale one szybko znikają a ich smak jest ulotny. Potem zostają tylko te z galaretkowym nadzieniem albo z orzechem na którym można połamać sobie zęby. Jeśli w przypływie desperacji zjesz nawet te ostatnie zostaje Ci tylko puste pudełko w którym walają się pomięte brązowe papierki.

Cały czas muszę wmawiać sobie  że... teksty

aniajuliana dodano: 18 października 2010

Cały czas muszę wmawiać sobie, że już cię nie kocham, że to bez znaczenia czy miniemy się na korytarzu, czy cię zobaczę czy nie. Cały czas muszę uświadamiać sobie, że nic już nie da się zrobić. Cały czas mam przed oczami słowa wypowiedziane przez Ciebie. Cały ten czas, będzie trwał dopuki będę o Tobie pamietać. Ale cały czas nie mogę zapomnieć, i myślę tylko o tym, jak to będzie kiedy wreszcie zapomnę?

ojej...jak ten opis bardzo pasuje do mojej sytuacji... teksty aniajuliana dodał komentarz: ojej...jak ten opis bardzo pasuje do mojej sytuacji... do wpisu 18 października 2010
Tym których znamy od dawna  starym... teksty

aniajuliana dodano: 18 października 2010

Tym których znamy od dawna, starym znajomym, wydaje się, że bardzo dobrze nas znają, rozumieją każde posunięcie, każdy nasz gest, potrafią przewidzieć nasze zachowanie, wiedzą co jest dla nas ważne, ale tak naprawdę, tylko Ci których dopiero co poznaliśmy starają się i chcą nas zrozumieć, poznać bo im się nie wydaje, tylko oni nie kierują się stereotypami i nie obrazuja na naszych wcześniejszych zachowaniach, najwyżej, że ich zamiary nie są czyste.

Fotografia to tylko ślad  próba... teksty

aniajuliana dodano: 18 października 2010

Fotografia to tylko ślad, próba uchwycenia, i to w niedoskonałej formie, tego, czego opisać nie sposób. To tylko namiastka niezwykle trudnej rzeczy - przekazania atmosfery miejsc i sytuacji drugiemu człowiekowi takimi, jakie sam zapamiętałem poprzez skrawki obrazów napotkanych gdzieś w drodze. To również próba zatrzymania pojedynczych momentów, jakie przydarzają się podczas wędrówek. Tych dalekich, w nieznane i egzotyczne miejsca, ale i zupełnie bliskich, których cel znajduje się tuż za progiem domu.

boskie :D teksty aniajuliana dodał komentarz: boskie :D do wpisu 16 października 2010
 W moim śnie  żyję tylko dla... teksty

aniajuliana dodano: 16 października 2010

`W moim śnie, żyję tylko dla Ciebie ale w moim życiu, żyję tylko tym snem...

 Wszystko odchodzi w niepamięć... teksty

aniajuliana dodano: 16 października 2010

`Wszystko odchodzi w niepamięć, dzisiaj jest skarbem a jutro piaskiem rozsypanym na plaży, nie chcę abyś ty też tam trafił, za bardzo kocham plażę! ! !

 Może myślisz inaczej ale robisz... teksty

aniajuliana dodano: 16 października 2010

`Może myślisz inaczej ale robisz tak samo, jakie to ma znaczenie, że myślisz inaczej?! !

 I znowu ten czas  kiedy tylko on... teksty

aniajuliana dodano: 16 października 2010

`I znowu ten czas, kiedy tylko on, jego muzyka...pomaga mi pokonać Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV