głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ania0907 To samiec alfa. Genetycznie ciągnęło mnie do złych chłopców. Sądziłam że wilkowi można założyć kaganiec. Dziś wiem że to niewykonalne. It's like I got this hun

ania0907

ania0907.moblo.pl
To samiec alfa. Genetycznie ciągnęło mnie do złych chłopców. Sądziłam że wilkowi można założyć kaganiec. Dziś wiem że to niewykonalne.
 To samiec alfa. Genetycznie... teksty

ania0907 dodano: 17 maja 2016

"To samiec alfa. Genetycznie ciągnęło mnie do złych chłopców. Sądziłam, że wilkowi można założyć kaganiec. Dziś wiem, że to niewykonalne."

It's like I got this hunger its... teksty

ania0907 dodano: 12 maja 2016

It's like I got this hunger its eating me like why do so many girls wanna be with me coz I don't want them coz my chick is peng too hot to rate out of 10 and I mean you yeah you the one reading this I don't give a fuck if another bitch wants a piece of this coz I got that fire bitch the one to run the city wid that one bad bitch that will sit on ma dick and tell me what she wants for Christmas I got you from now right thru till the day I die coz your the diamond in my eyes your the reason I survive you're the reason I'm alive coz without you I don't see a reason to get up off my but and start giving a fuck coz without you I ain't shit so that's why your my ride or die bitch Coz am the real thing yeah am a OG so if you ever got trouble you can confide in me I will protect you till the end your more than my best friend your my right hand man and I don't even give a damn if your a woman coz you got your man that's me I love you your my fam for you I'd give my right hand

 są ludzie  którym pozwolimy... teksty

ania0907 dodano: 6 maja 2016

"są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają"

To  że nie wyszło  wcale nie... teksty

ania0907 dodano: 4 maja 2016

To, że nie wyszło, wcale nie oznacza, że zawalił się świat. Niebo wcale nie runęło ci na głowę. Ubzdurałaś sobie jakąś depresję i teraz w tym wszystkim tkwisz. Sama, bo nikogo do siebie nie dopuszczasz. Odsłoń żaluzje i otwórz okno. Nic się nie zmieniło, no może poza tą delikatną burzą, która przeszła w twojej głowie i trochę poprzestawiała. Napraw to, co zepsute, wyrzuć śmieci z głowy i więcej nie upadaj. Nie wolno ci. [ yezoo ]

 Wiem  że dzisiaj ze mną jesteś i... teksty

ania0907 dodano: 3 maja 2016

"Wiem, że dzisiaj ze mną jesteś i doceniam wszystko, lecz mam nie jeden powód, żeby myśleć, że nie będziesz jutro, jak się człowiek raz zawiedzie, to żyje pod presją"

 Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na... teksty

ania0907 dodano: 3 maja 2016

"Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na słowo? Na obietnicę? Na szczery uśmiech czy ładne oczy? Znów mu zaufasz? Oddasz ponownie całą siebie? Powiedz, ile razy musisz przez niego upaść, żeby zrozumieć swój błąd? Jak wiele łez musisz jeszcze wylać, żeby upewnić się, że nie jest Ciebie wart? Kochasz, to oczywiste. Ale czy miłość jest warta każdych poświęceń? Nawet tych raniących duszę i serce i całego człowieka, od stóp do głów, zajmując serce i zasłaniając oczy? Powiedz mi, czy każdy upadek spowodowany przez niego i doprowadzający cię na skraj, musi kończyć się lądowaniem w jego ramionach? Jak wiele jeszcze potrafisz mu wybaczyć? Ile tak naprawdę pozostało Ciebie z Ciebie?"

 zawalcz o siebie nie o osobę... teksty

ania0907 dodano: 3 maja 2016

"zawalcz o siebie nie o osobę, która wbija ci nóż w plecy"

 I zapamiętaj to raz na zawsze  nikt... teksty

ania0907 dodano: 3 maja 2016

"I zapamiętaj to raz na zawsze; nikt nie znaczy tyle co Ty"

Najtrudniej w życiu czuć  że się... teksty

ania0907 dodano: 3 maja 2016

Najtrudniej w życiu czuć, że się go kocha cała sobą, a on Ci wbija noz w plecy za kazdym razem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV