głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alisja-aj ile osób kłamie mówiąc Ci ''Wszystkiego Najlepszego''? i może jutro a może za tydzień. może w przyszłym miesiącu zobaczysz mnie już ostatni raz? może potrąci mn

alisja-aj

alisja-aj.moblo.pl
ile osób kłamie mówiąc Ci ''Wszystkiego Najlepszego''?
ile osób kłamie mówiąc Ci... teksty

alisja-aj dodano: 7 kwietnia 2012

ile osób kłamie mówiąc Ci ''Wszystkiego Najlepszego''?

i może jutro  a może za tydzień.... teksty

alisja-aj dodano: 6 kwietnia 2012

i może jutro, a może za tydzień. może w przyszłym miesiącu zobaczysz mnie już ostatni raz? może potrąci mnie jakaś kobieta pod wpływem alkoholu, albo przedawkuje kokaine? może jakiś zdesperowany mężczyzna napadnie mnie w parku, podczas czytania jakiejś interesującej książki? może, całkiem przez przypadek ktoś popchnie mnie i uderzę głową w beton? albo lekarz wycinający mi wyrostek popełni jakiś niewielki błąd, po którym się nie obudzę? a może sama pod wpływem długich rozmyśleń zdezynfekuję żyletke, by było higienicznie i wbije ją w żyły? - właśnie dlatego nie mam ważnych planów na jutro.

zapomniałaś?   nie pierdol. gdybyś... teksty

alisja-aj dodano: 6 kwietnia 2012

zapomniałaś? - nie pierdol. gdybyś naprawde zapomniała nie wspominałabyś o tym gdziekolwiek. po prostu nie pamiętałabyś przez kogo tak bardzo cierpiałaś.

i w myślach  z zamkniętymi oczami... teksty

alisja-aj dodano: 4 kwietnia 2012

i w myślach, z zamkniętymi oczami spoglądam w to co budowaliśmy przez lata. w ten cudowny, kochający dom. w to jak nasz związek z coraz większą siłą wspinał się do góry, i jak z jeszcze większą upadał. - jakie to banalne, myślę. jakie banalne jest zrujnowanie tego wszystkie zaledwie w kilka minut. JAKIE TO BANALNE - myśle. biore garść leków popijam whisky i krzyczę w myślach 'DZIŚ - jutro już mnie nie będzi

mówisz 'my' jakbyśmy co najmniej... teksty

alisja-aj dodano: 4 kwietnia 2012

mówisz 'my' jakbyśmy co najmniej kiedyś byli razem.

jakie to wszystko banalne... nie ma... teksty

alisja-aj dodano: 3 kwietnia 2012

jakie to wszystko banalne... nie ma nic prostszego niż 'życie'. zwykłe oddychanie i godzenie sie z losem. godzenie z bólem, które przynosi nam ta banalna czynność, jaką jest patrzenie na świat oczami, które kolorów nie widzą już dawno.

dziwna bo inna niż Ty? BICZ PLIS teksty

alisja-aj dodano: 2 kwietnia 2012

dziwna bo inna niż Ty? BICZ PLIS

duma?   pierdole ją wole bliskich. teksty

alisja-aj dodano: 27 marca 2012

duma? - pierdole ją wole bliskich.

robie głupoty  nie kontroluje samej... teksty

alisja-aj dodano: 27 marca 2012

robie głupoty, nie kontroluje samej siebie, a później mam przypał. uważają mnie za dziwke, pomimo tego, że nie pamiętam bym przespała się z jakimkolwiek kolesiem. nie pamiętam z kim sie całowałam danego wieczoru. tak jest co tydzień, 2 dni w tygodniu. a przez kolejne 5 dni nienawidze samej siebie.

pytasz czemu sobie nie radze? czemu... teksty

alisja-aj dodano: 25 marca 2012

pytasz czemu sobie nie radze? czemu nie mam chłopaka i wokół mnóstwo przyjaciółek? pytasz dlaczego moi rodzice się rozwiedli i dlaczego moja matka zaadoptowała dziecko z domu dziecka?czemu wole zwykłe trampki od najek? i dlaczego ciągle prostuje włosy, czemu chleje co sobote? czemu na przerwach siedze zawsze sama? możesz zapytać dlaczego wybrałam śmierć, od ''spokojnego'' życia zwykłej nastolatki. mówiąc szczerze lubie sprawiać ból - wiem to dziwne wytłumaczenie. lubie go sprawiać sobie i innym, a fakt, że życie bolało mnie tak bardzo było wystarczającym powodem by się zabić. by cierpieli też inni. by czuli ten pierdolony ból po utracie bliskiej osoby. by płakali co noc.

sugerujesz  że jestem nikim? że nie... teksty

alisja-aj dodano: 24 marca 2012

sugerujesz, że jestem nikim? że nie potrafię poradzić sobie z własnym życiem? i że nie umiem zatrzymać przy sobie osób ważnych? nie masz o mnie pojęcia. nie wiesz jak wielki ból sprawia mi codzienne wstawanie i oglądanie tych samych fałszywych twarzy co dnia. nie masz pojęcia co czuje gdy po raz setny w tym roku wbijam ostre końcówki żyletki w lewą rękę. nie zwijam się już z bólu . tak naprawdę za każdym razem prosze Boga by nie pozwolił mi wbić ostrza zbyt głęboko. bym całkiem przypadkiem nie trafiła na żyłę. a Ty uważasz mnie za zero, kompletne dno. masz racje, może i jest to denne ale ja po prostu tak sobie radze. tak okazuje słabość i rozpacz oraz prośbę o jakąkolwiek pomoc.

jestem szczera  czasem też bywam... teksty

alisja-aj dodano: 22 marca 2012

jestem szczera, czasem też bywam uprzejma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV