głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile pamiętam kiedy się z Tobą uczyłam tłumaczyłam Ci coś chemie czy tam matme wtedy Ty patrzyłeś na mnie a ja się czułam jakoś tak dziwnie jakbyś mnie nie słuchał.

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
pamiętam kiedy się z Tobą uczyłam tłumaczyłam Ci coś chemie czy tam matme wtedy Ty patrzyłeś na mnie a ja się czułam jakoś tak dziwnie jakbyś mnie nie słuchał.
pamiętam   kiedy się z Tobą... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

pamiętam , kiedy się z Tobą uczyłam , tłumaczyłam Ci coś , chemie czy tam matme , wtedy Ty patrzyłeś na mnie a ja się czułam jakoś tak dziwnie, jakbyś mnie nie słuchał. Nagle tłumaczenie przerywały mi te pocałunki , które zabierały mi możliwość oddychania.

Twóch śmiech przez telefon... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Twóch śmiech przez telefon zabija.Wielbie to jak mi przerywasz ciągłym ej ej ej ej ej Później słyszysz moje co !? z oburzeniem które znika zaraz po ' Kocham Cię'

Cały ten ból psychiczny chcę... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Cały ten ból psychiczny chcę zabić fizycznie ale wiem, że żaden wypity kieliszek, żaden buch papierosa, , żadna tebka ani żadna wciągnięta kreska nie przybliży mnie ani o centymetr do Ciebie.

I jasne  że było by lepiej... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

I jasne, że było by lepiej gdybyśmy nie kochali, tylko sex i jaranie się sobą.

Pamiętam jak przykrywałam dłonią... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Pamiętam jak przykrywałam dłonią usta ,bo nie mogłam powstrzymać uśmiechu,bylam taka szczęśliwa.

Wtedy gdy najgłośniej krzyczałam... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Wtedy gdy najgłośniej krzyczałam ''pierdolić miłość'' pojawiłeś się właśnie Ty.

Ten typ jest przy mnie  kiedy umieram... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Ten typ jest przy mnie, kiedy umieram na ból brzucha. Ten typ jest przy mnie, kiedy potrzebuję wtulić głowę w czyjś obojczyk i spokojnie zasnąć. Ten typ jest przy mnie, kiedy stawiam czoła rosnącej we mnie złości. Ten typ jest przy mnie, kiedy czuję się jak wrak i nie daję rady. Ten typ jest przy mnie, kiedy muszę się podnieść. pierdolę cały świat, kiedy jesteś obok.

nawet kiedy oddamy Ci siebie w... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

nawet kiedy oddamy Ci siebie w całości, wciąż staraj się o nas tak samo, jak na początku.Ale mimo wszystko, że jara nas tak Twoje chamstwo, każdego dnia musisz pokazywać nam, jak miękkie dla nas masz serce - poświęcaj dla nas samego siebie, czas i myśli.

Trzymaj nas  kiedy upadamy i pomóż... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Trzymaj nas, kiedy upadamy i pomóż nam wstać, kiedy chcąc zrobić coś same przewrócimy się na własnej głupocie lub niedociągnięciach. Pomóż nam zrozumieć samego siebie i kiedy myślimy, że właśnie Cię rozgryzłyśmy - pokaż nam coś, co przeoczyłyśmy.

Staraj się być obok zawsze  kiedy... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Staraj się być obok zawsze, kiedy tego potrzebujemy i wspieraj nas chociażby rozmową, kiedy wydaje nam się, że świat właśnie traci na wartości.

Jedynym  czego nigdy  przenigdy nie... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2010

Jedynym, czego nigdy, przenigdy nie możesz zrobić, to złamać nam serca, zostawić nas bez pożegnania albo przestać się odzywać wieczorem. Nie zabieraj nam też codziennego dzień dobry oraz dobranoc, które czytamy w esemesie, gdy już leżymy w łóżku.

Bądź silniejszy od nas fizycznie i... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 marca 2010

Bądź silniejszy od nas fizycznie i pozwalaj czasem pokazywać nam, że nasza psychika jest mocniejsza niż Twoja; pozwól sobie pomagać, przyjmuj od nas pomocną dłoń i nie denerwuj się, kiedy tak bardzo się troszczymy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV