głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Wyciągnął z kieszeni spodni zapalniczkę. Od ostatniego czasu palił jeszcze więcej niż normalnie. A miał z tym skończyć już dawno temu. I chciał. Chciał ją uszcz

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Wyciągnął z kieszeni spodni zapalniczkę. Od ostatniego czasu palił jeszcze więcej niż normalnie. A miał z tym skończyć już dawno temu. I chciał. Chciał ją uszczęśliwić
Wyciągnął z kieszeni spodni... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2012

Wyciągnął z kieszeni spodni zapalniczkę. Od ostatniego czasu palił jeszcze więcej niż normalnie. A miał z tym skończyć już dawno temu. I chciał. Chciał ją uszczęśliwić i rzucić w cholerę papierosy. Jednak powstrzymywało go coś. Stres? Problemy? A może sam fakt, że to nie jest już takie łatwe jak się zdaje? Nie wiedział dokładnie, ale nie żałował, że tego nie zrobił. Przynajmniej w tej chwili. Choć miał świadomość, że w zwykłym paleniu pozostała jej cząstka. Jej wykłady na temat jego niezdrowego tryby życia. Jej troska o niego. Jej miłość.

Nasza przyjaźń mogłaby trwać o... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 kwietnia 2012

Nasza przyjaźń mogłaby trwać o wiele dłużej. Musimy tylko tego chcieć.

Puka do twoich drzwi i nie pyta  czy... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 kwietnia 2012

Puka do twoich drzwi i nie pyta, czy może wejść. Nie obchodzi ją, czy masz czas, czy może teraz musisz skupić się na czymś innym. Wywraca twój świat do góry nogami. Sprawia, że czujesz się jak nikt, a momentami jak najszczęśliwsza osoba na świecie. Potrafi wyciągnąć z ciebie całą energię tak, abyś poczuła się słaba, zabrać nadzieję na lepsze jutro, zadać ból, który zapamiętasz do końca życia. To właśnie jest miłość, czyli koleżanka, której tak bardzo nie lubimy.
Autor cytatu: pepsiak

To było męczące. Naprawdę.... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 kwietnia 2012

To było męczące. Naprawdę. Spróbuj sobie wyobrazić, że musisz walczyć praktycznie z każdą osobą, ukrywać to, czym chciałbyś się chwalić, milczeć, kiedy chcesz krzyczeć z całych sił! To nie jest łatwe, zapewniam Cię. Inna sprawa, że całe to poświęcenie, okazało się być zupełnie bezsensowne.

Bałam się. Strach był moim... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 kwietnia 2012

Bałam się. Strach był moim nieodłącznym towarzyszem życia. W każdym momencie życia, w każdej godzinie, minucie, sekundzie, nie opuszczał mnie. Nie był on jednak urojony, jak wiele osób myślało. Miałam się czego bać..

dziś wszystko jest inne. ludzie  za... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 kwietnia 2012

dziś wszystko jest inne. ludzie, za których kiedyś oddałbyś życie, dzisiaj są nie do poznania. każdy patrzy na swój tyłek, więc nie dziwisz się, że najlepsi przyjaciele zostawiają Cię samego w syfie. rodzice zamiast pocieszyć dokładają Ci kolejny ciężar cierpienia. miłość. właśnie, co z miłością? miłość jest dla głupich, uczucia są do bani, związki są na pokaz, bo przecież jakby inaczej. czy właśnie do tego dążymy? dążymy do przerywania więzi z bliskimi? nie wiem jak Wy, ale ja mam ochotę uciec i zostawić to wszystko w pizdu.
Autor cytatu: pruderia

' zamknij ryj  dziwko '  'pocałuj... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2012

' zamknij ryj, dziwko ', 'pocałuj mnie w dupę', 'pierdol się pasztecie', ' goń się, szmato', 'Ty mała ździro, morda' - tak, to znacznie lepsze niż 'buziaczek przyjaciółeczko', słodkie minki i jakże cudowne dogadywanie się. / veriolla

bo przyjaciel jest zawsze   a nie... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2012

bo przyjaciel jest zawsze , a nie tylko wtedy gdy może coś mieć z bycia ze mną .
Autor cytatu: pierdolonadama

Udaję  że go nie kocham  bo tak... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 marca 2012

Udaję, że go nie kocham, bo tak jest lepiej. On kiedyś zapomni, pogodzi się z tym. Przestanę bywać w jego myślach, jak teraz przestałam bywać w jego życiu. Niech myśli, że nic do niego nie czuję. Ten ból i tak będzie słabszy niż ból, który codziennie będzie nosił na plecach w postaci moich tysiąca problemów. Mam tylko nadzieję, że ona o niego zadba, bo tego bym nie przeżyła.
Autor cytatu: pepsiak

Coraz częściej przyłapywałam się... teksty

alcoholicsmile dodano: 25 luty 2012

Coraz częściej przyłapywałam się na tym, że za dużo o nim rozmyślałam, a w mojej głowie pojawiały się dziwne, wyimaginowane historie z nim w roli głównej.

Znowu ta pierdolona cisza z jego... teksty

alcoholicsmile dodano: 25 luty 2012

Znowu ta pierdolona cisza z jego strony która rozpierdala mnie na drobne kawałki. || ?

Tak kurwa tęsknie i próbuje Cie... teksty

alcoholicsmile dodano: 25 luty 2012

Tak kurwa tęsknie i próbuje Cie zastąpić głupimi rozmowami z innymi, pierdolonym wmawianiem sobie że jest i będzie dobrze w które szczerze mówiąc już nie wierze. || ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV