głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
akvil Problem ze snami polega na tym że nie są tym czym wydają się być ponieważ gdy się budzisz sny przelatują między twoimi palcami jak płatki. Czasami chcę spadać c

akvil

akvil.moblo.pl
Problem ze snami polega na tym że nie są tym czym wydają się być ponieważ gdy się budzisz sny przelatują między twoimi palcami jak płatki.
Problem ze snami polega na tym  że... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Problem ze snami polega na tym, że nie są tym czym wydają się być, ponieważ gdy się budzisz, sny przelatują między twoimi palcami jak płatki.

Czasami chcę spadać  chcę się... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Czasami chcę spadać, chcę się uwolnić. Chcę spadać w powietrzu by poczuć ulgę. Ponieważ spadanie nie jest problemem, kiedy spadam jestem spokojna. Tylko gdy uderzam o ziemię czuję żal.

Tańczę sama ze sobą  sama się... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Tańczę sama ze sobą, sama się upiłam. Znalazłam ludzi do kochania, pozwoliłam ludziom utonąć. Nie boje się skoczyć, nie boję się spaść. Gdyby nie było gdzie wylądować nie bałabym się w ogóle.

jestem zbyt przestraszona by wyjść... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

jestem zbyt przestraszona by wyjść, ale nigdy nie wydaję się bezpieczna tu

Szczęście uderzyło w nią jak... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Szczęście uderzyło w nią jak pociąg na torach. Przejechało po niej silnie, bez litości. Ukrywała się po kątach i ukrywała się pod łóżkami. Zabiła to pocałunkami i uciekła. Z każdym bąbelkiem zatapiając w drinkach. I zmyła to wszystko w kuchennym zlewie.

Zostaw całą swoją miłość i... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Zostaw całą swoją miłość i tęsknotę za sobą. Nie możesz ich ze sobą zabrać, jeśli chcesz przetrwać.

Rozmowa jest trudna.  Ponieważ Ty... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Rozmowa jest trudna. Ponieważ Ty totalnie krążysz wokół tematu. Chcesz mi coś powiedzieć, ale słowa nigdy nie są wystarczające. Oh kochanie, zmieniłeś mój brud w złoto.

Moje ciężkie serce biję poza... teksty

akvil dodano: 11 maja 2011

Moje ciężkie serce biję poza rytmem za każdym razem przy Tobie. I za każdym razem zakochuje się coraz mocniej.

Tyle wiary ma   A w pustych domach... teksty

akvil dodano: 26 kwietnia 2011

Tyle wiary ma, A w pustych domach puste twarze. Życzą bólu jej. Pragną widzieć ją gdy płacze. Oni łez nie znają. Dawno zapomnieli o nich. Tutaj miejsca nie ma już. Na wrażliwości piękne dłonie. Choć krucha jest jak kwiat. Próbuje zmieniać świat.

Chciałam więcej niż mogłam... teksty

akvil dodano: 9 kwietnia 2011

Chciałam więcej niż mogłam unieść. Gnało serce o krok przed rozumem. Chciałam w zgiełku o ciszy zapomnieć. W próżnym biegu straciłam oddech. Czasu żal... Dziś żegnam sen co się przyśnił. Malowany pejzaż w tonie niebieskim. Żegnam sen co się przyśnił. Nie obejrze się. Już wiem. Chciałam więcej, choć miałam już wszystko. Całe szczęście bliżej niż blisko. Chciałam płynąć po lądy nieznane. Dopłynęłam do siebie samej. Na nic żal, więc... Wolna budzę się. Dziś wiem, Chciałam więcej niż mogłam unieść.

Okłamali mnie z nadzieją  że.... teksty

akvil dodano: 27 marca 2011

Okłamali mnie z nadzieją, że. Uwierzyłem i przestanę chcieć . Muszę leczyć się na ból i strach. Gdzie jest człowiek, który z siebie sam pokaże mi jak..

Na pewno czułeś kiedyś wielki... teksty

akvil dodano: 27 marca 2011

Na pewno czułeś kiedyś wielki strach Że oto mija twój najlepszy czas Bezradność zniosła Cię na drugi plan Czekanie sprawia ze gorzknieje cala słodycz w nas

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV