głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
agunia15ck Co noc dławi się swoimi łzami gdy wstaje nie może uniknąć duszności pewnie ma problemy z sercem ale nie zrobi z tym nic . Dlaczego ? Może dlatego że uważa że ni

agunia15ck

agunia15ck.moblo.pl
Co noc dławi się swoimi łzami gdy wstaje nie może uniknąć duszności pewnie ma problemy z sercem ale nie zrobi z tym nic . Dlaczego ? Może dlatego że uważa że nic jej
Co noc dławi się swoimi łzami  gdy... teksty

agunia15ck dodano: 28 lipca 2011

Co noc dławi się swoimi łzami, gdy wstaje nie może uniknąć duszności, pewnie ma problemy z sercem, ale nie zrobi z tym nic . Dlaczego ? Może dlatego,że uważa że nic jej nie jest ..

wczoraj jego słowa : ''nigdy już... teksty

agunia15ck dodano: 28 lipca 2011

wczoraj jego słowa : ''nigdy już nie będziemy razem'' dotarły do mnie już w 100 % . Koniec znów stwierdził ze to wszystko moja wina, ze ona nie miała w tym żadnego udziału, ze to wszystko było po to żeby sprawdzić czy naprawdę kocham .. Czyli co piłam, paliłam to wszystko na jakaś jebana probe ?! Nie radziłam sobie z niczym ! Wracając do domu kładłam się na łóżku i płakałam przez to ze chciał sprawdzić czy naprawdę kocham ?! Wszystko co mówił było żeby mnie sprawdzić ?! Tak. Dziękuję .

jest taki jeden pan  dzięki któremu... teksty

agunia15ck dodano: 27 lipca 2011

jest taki jeden pan, dzięki któremu lepiej się czuje ;) . Dziękuję ;*

obiecałeś do końca walczyć o mnie. teksty

agunia15ck dodano: 27 lipca 2011

obiecałeś do końca walczyć o mnie.

Dlaczego on co chwile wraca ?! Raz... teksty

agunia15ck dodano: 27 lipca 2011

Dlaczego on co chwile wraca ?! Raz każe znikać, a za chwile sprawdza czy przypadkiem nie poznałam kogoś nowego, lepszego. Ale po co ?! Jaki w tym wszystkim sens ?!

Ona nie może znów pokochać. teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Ona nie może znów pokochać.

Ideał chłopaka ? Hmm . Przecież... teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Ideał chłopaka ? Hmm . Przecież ideałów nie ma. Jest gdzieś na świecie osoba, którą mogę nazwać idealna, ponieważ ona jak nikt inny sprawia ze na mojej twarzy pojawia się "cudowny" usmiech .

Gdzie jest ten pieprzony książę z... teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Gdzie jest ten pieprzony książę z bajki ? Przecież miał przyjść spojrzeć mi w oczy i powiedzieć, że zostanie na zawsze !

Przez ostatnie kilka miesięcy... teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Przez ostatnie kilka miesięcy zmieniło się tak wiele. Ta Anglia jednak pomaga zapomnieć. Poznać kogoś nowego ? Czy może lepiej zostawić to w spokoju ? Chyba obawa przed tym, że ktoś może znów zranić jej uczucia jest silniejsza..

Ból serca rozrywający klatkę... teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Ból serca rozrywający klatkę piersiową, znasz to? Nie. To dobrze, nie wiesz, jak wtedy cierpię.

Wiesz  jakby nie patrzeć nadal... teksty

agunia15ck dodano: 26 lipca 2011

Wiesz, jakby nie patrzeć nadal mieszkamy w tym samym mieście, oglądamy te same gwiazdy, mamy mnóstwo wspólnych wspomnień, niespełnionych obietnic, niewykorzystanych szans, jednakże zmieniło się wszystko. Moje otoczenie, szkoła, pokochałam innego, cudownego chłopaka. Do szczęścia brakuje mi tylko jednego, zgody z Tobą. Nie pragnę by było jak dawniej, ale nie chcę kłócić się z osobą, z którą dzieliłam aż tyle. Przepraszam Cię, za wszystkie głupoty, tylko tutaj, bo inaczej nie potrafię, jestem zbyt honorowa, zdecydowanie./ waniilia

Kiedy tylko na fb zobaczyła jego... teksty

agunia15ck dodano: 20 lipca 2011

Kiedy tylko na fb zobaczyła jego imię i nazwisko znów poczuła ten ucisk w sercu, nagle do oczu zaczęły cisnąć łzy, a w głowie pojawiła się myśl która co jakiś czas wraca "kurwa, a miało być tak pięknie"..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV