głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
acia7 rzucam Ci się na szyję i oddycham coraz mocniej doskonale wiem że jestem tu bezpieczna. Twoje obojczyki są tak twarde a zarazem czuję ich kruchość w swoich dłon

acia7

acia7.moblo.pl
rzucam Ci się na szyję i oddycham coraz mocniej doskonale wiem że jestem tu bezpieczna. Twoje obojczyki są tak twarde a zarazem czuję ich kruchość w swoich dłoniach.
rzucam Ci się na szyję i oddycham... teksty

acia7 dodano: 26 grudnia 2013

rzucam Ci się na szyję i oddycham coraz mocniej, doskonale wiem, że jestem tu bezpieczna. Twoje obojczyki są tak twarde, a zarazem czuję ich kruchość w swoich dłoniach. bicie mojego serca odbija się o Twoją przeponę i tak w kółko wymieniamy się rytmem, czyż to nie wspaniałe? oddzielne ciała, tworzące jedność.

znalazłam usta  których kształt... teksty

acia7 dodano: 2 grudnia 2013

znalazłam usta, których kształt kocham, gdy się śmieją.

czuję się bezpieczna  gdy Twoje... teksty

acia7 dodano: 1 grudnia 2013

czuję się bezpieczna, gdy Twoje palce leżą spokojnie na moich

gdy mnie tulisz w ramionach wszystko... teksty

acia7 dodano: 1 grudnia 2013

gdy mnie tulisz w ramionach wszystko wydaje się takie proste

zobojętniałam na to wszystko... teksty

acia7 dodano: 4 września 2013

zobojętniałam na to wszystko, nabrałam dystansu, zrozumiałam wiele spraw, przeanalizowałam masę schematów. i dotarło do mnie, że mam wywalone, pomimo wszystko

depresja to lęk przed utratą... teksty

acia7 dodano: 21 sierpnia 2013

depresja to lęk przed utratą wywołany tym, że nie uwolniliśmy się od jakiejś straty z przeszłości. nie pozwala nam ona iść dalej i cieszyć się życiem, gdyż boimy się, że znowu coś stracimy. nie chcemy iść dalej ani też zaufać chwili obecnej lub przyszłej. odrzucamy wiarę w cokolwiek z obawy, że się zawiedziemy i że stracimy coś bardzo ważnego. czujemy, że lepiej nigdy nic nie stracić, niż kochać. nie chcemy iść do przodu, zaryzykować lub zaufać, że życie ma dla nas coś lepszego

wszystkim się wydaje  że tylko... teksty

acia7 dodano: 21 sierpnia 2013

wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. brednie. chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. kogo nie zdominuję. kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. faceta który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. kogoś kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. mężczyznę który powie 'jesteś MOJĄ kobietą'. a ja po prostu będę.

często się kłócimy. zazwyczaj o... teksty

acia7 dodano: 30 października 2012

często się kłócimy. zazwyczaj o mało istotne rzeczy, typu: dlaczego zjadłeś mój jogurt? albo: nie! ja siedzę z przodu. owszem, czasami mam ochotę Go zabić. cholernie mocno potrafi zajść mi za skórę. przeklinamy siebie. mówimy, jak bardzo się nienawidzimy. a później udręczamy się w nieodzywanie do końca dnia, albo i dłużej. ale gdy siedzę sama w pokoju i z trudem łapię powietrze z powodu głupich łez na policzkach, On potrafi przyjść i bezinteresownie mnie przytulić. mówi mi, jak bardzo mnie kocha i obiecuje, że wszystko będzie dobrze. pomaga mi, gdy tego potrzebuję. czule całuje w czoło i często powtarza, że chyba nigdy nie pokocha żadnej dziewczyny tak bardzo, jak swojej własnej siostry.

dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

acia7 dodano: 2 luty 2012

dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

agatko  wiem  że to przeczytasz... teksty

acia7 dodano: 22 stycznia 2012

agatko, wiem, że to przeczytasz, więc skarbie życzę Ci jeszcze raz z całego serca, wszystkiego najlepszego, szczęścia, miłości, wspaniałego chłopaka, który będzie Cię mocno kochał i zaakceptuje Cię taką jaka jesteś, spełnienia tych wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół, mało przypałów, dużo kasy, cudownych ocen w szkole, ojejku niunia wszystkiego, wszystkiego co najlepsze! # WIKA ♥ / rebellioous ♥

nie doczekasz już mojej... teksty

acia7 dodano: 28 grudnia 2011

nie doczekasz już mojej przyszłości, nie zapytasz mnie co u mnie słychać czy jestem szczęśliwa. nie będziesz mogła objąć mnie i powiedzieć jak bardzo mnie kochasz. nie będę mogła iść do Ciebie, złapać Cię za rękę i beztrosko jak małe dziecko zacząć płakać. pierwsze święta były bez Ciebie, tak bardzo mi Cię brakowało, łzy spływały po policzku, a w pokoju zapanowała cisza. wszyscy byliśmy w wielkim cierpieniu. ale tam Ci jest dużo lepiej, jesteś przy nas, przy mnie. zawsze będziesz moją kochaną babunią z ogromnym i takim ciepłym sercem, zawsze będę Cię kochać.

nie chodzi o to  żeby było... teksty

acia7 dodano: 11 grudnia 2011

nie chodzi o to, żeby było cudownie. po prostu, chociaż raz mogłoby już być dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV