głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Gdy w końcu znajdziesz tą dziewczynę i będę wiedzieć że to nie ja błagam niech nikt mnie nie pociesza chcę płakać ile się bo puki nie wyleje swoich smutków nigd

aboniety

aboniety.moblo.pl
Gdy w końcu znajdziesz tą dziewczynę i będę wiedzieć że to nie ja błagam niech nikt mnie nie pociesza chcę płakać ile się bo puki nie wyleje swoich smutków nigdy mi
Gdy w końcu znajdziesz tą... teksty

aboniety dodano: 21 lipca 2010

Gdy w końcu znajdziesz tą dziewczynę i będę wiedzieć, że to nie ja, błagam niech nikt mnie nie pociesza, chcę płakać, ile się, bo puki nie wyleje swoich smutków, nigdy mi nie przejdzie.

 Mac mac  33 teksty

aboniety dodano: 21 lipca 2010

- Mac mac < 33

Urządzam polowanie na amora każdą... teksty

aboniety dodano: 21 lipca 2010

Urządzam polowanie na amora, każdą chętną proszę o kontakt, pierwsze co to wbije mu tą jebną strzałę tak głęboko, aż popamięta, dwa nakopię mu tyle razy ile miłość mnie zraniła, a po trzecie ? Po trzecie wycałuje, za wszystko czym mnie obdarzył, bo dzięki niemy zrozumiałam, że bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia, a jeżeli się coś ma nawet w postaci 'kolegi' trzeba to uszanować i z cierpliwością czekać do momentu, w którym przestaje się podobać, w moim przypadku koniec świata.

Bo wiem że chociaż nie jesteśmy... teksty

aboniety dodano: 21 lipca 2010

Bo wiem, że chociaż nie jesteśmy razem, nie jedna oddałaby wszystko, za spędzenie czasu z Tobą, za bezsensowną rozmowę na gg, za uśmiech, a ja chciałabym dostać gratis miłość.

Kochaj mnie Kochaj mnie Kochaj mnie... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Kochaj mnie, Kochaj mnie, Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę... Kochaj mnie namiętnie tak...Jakby świat się skończyć miał.

I promise to change my mind and do... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

I promise to change my mind, and do it, i promise love someone and choose yourself, I'm so sry for all, just gone. Desole =(

W momencie gdy jesteś o kogoś... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

W momencie gdy jesteś o kogoś zazdrosny, czujesz, że to nie jest tylko zwykły kolega, tylko osoba na której Ci zależy.

Pamiętasz jeszcze czas w którym... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Pamiętasz jeszcze czas, w którym tupałaś nogą i dostawałaś to czego pragnęłaś ? Chciałabym teraz do Tego wrócić, zażyczyć sobie mojego królewicza i za pomocą tupnięcia nogi, jak magiczną różyczką dostać goo, mieć chociaż na kilka dni tylko i wyłącznie dla siebie.

Tylko dla mnie słowo 'pisior' ma... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Tylko dla mnie słowo 'pisior' ma podwójne znaczenie.

Nigdy nie umiem się opisać... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Nigdy nie umiem się opisać, żyjąca sama dla siebie, a może nie potrafiąca się wyrazić, często udawałam kogoś kim nie jestem, tym czasem jedna znajomość zmieniła we mnie tak wiele, za to jestem mu wdzięczna podwójnie...

Jestem przykładem człowieka który... teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Jestem przykładem człowieka, który znajduje się w złym miejscu, kochając Brytyjski akcent, zimną, deszczową pogodę i te sklepy, z pewnością wiedząc, że gdyby moje marzenia się spełniły, brakowało by mi kilku rzeczy, z pewnością Jego, mojej przyjaciółki, wielu miejsc. Bo życie gdzieś, gdzie nie ma kogoś przy sobie, kogoś kogo się kocha, jest życiem bez sensu. Moi najważniejsi Dv, Mt, Gś etc.

Wesley Snaijder   teksty

aboniety dodano: 20 lipca 2010

Wesley Snaijder ;***

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV