głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Na stole stały cztery świeczki. pierwsza rzekła nagle. : jestem dobrem ludzie już mnie nie potrzebują wiec mogę zgasnąć.. druga świeczka dodała. : jestem sprawi

aboniety

aboniety.moblo.pl
Na stole stały cztery świeczki. pierwsza rzekła nagle. : jestem dobrem ludzie już mnie nie potrzebują wiec mogę zgasnąć.. druga świeczka dodała. : jestem sprawiedl
Na stole stały cztery świeczki.... teksty

aboniety dodano: 31 sierpnia 2010

Na stole stały cztery świeczki. pierwsza rzekła nagle. : "jestem dobrem - ludzie już mnie nie potrzebują, wiec mogę zgasnąć.." druga świeczka dodała. : "jestem sprawiedliwością, dziś nikt mnie już nie potrzebuje!" obie świeczki zgasły.. trzecia,zasmucona rzekła. : "jestem miłością - na mnie ludzie mają coraz mniej czasu,wiec i ja zgasnę.." trzy świeczki zgasły. do pokoju weszła młoda kobieta i ze smutkiem popatrzyła na zgaszone świeczki. czwarta świeczka odpowiedziała. : "nie martw się, jestem nadzieją, póki ja istnieje wszystko można zacząć od nowa.."

Grubą kreską odseparować serce od... teksty

aboniety dodano: 31 sierpnia 2010

Grubą kreską odseparować serce od serca.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

aboniety dodano: 30 sierpnia 2010

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Widzieć ciebie zadowolonego... teksty

aboniety dodano: 30 sierpnia 2010

Widzieć ciebie zadowolonego przyprawia mnie o zachwyt, bo masz naprawdę piękny uśmiech, najgorsze jest jednak to, że boję się iż tym powodem jest jakaś inna dziewczyna, a gdy tak będzie nie pozbieram się, moje serce roztrzaska się na kawałeczki.

Spójrz na nią  jest taka smutna i... teksty

aboniety dodano: 30 sierpnia 2010

Spójrz na nią, jest taka smutna i to pewnie nie przez pogodę, w jej oczach widać, jak straciła wiarę w to, że kiedykolwiek będą razem.

Świeczki na torcie  spadająca... teksty

aboniety dodano: 29 sierpnia 2010

Świeczki na torcie, spadająca gwiazda, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku, zawsze to samo życzenie.

bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

aboniety dodano: 28 sierpnia 2010

bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają,kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

moje źrenice  są zbyt rozszerzone... teksty

aboniety dodano: 27 sierpnia 2010

moje źrenice, są zbyt rozszerzone, od nadmiaru kawy, oraz nadmiaru Ciebie w mojej podświadomości, abym mogła zasnąć.

Nigdy o nic Cię nie prosiłam  ale w... teksty

aboniety dodano: 27 sierpnia 2010

Nigdy o nic Cię nie prosiłam, ale w tej chwili w dupie mam honor. przytul mnie mocno.

 …   Co ty od niego chcesz? Żeby... teksty

aboniety dodano: 27 sierpnia 2010

(…), Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

Nie szukam wrogów  nie szukam... teksty

aboniety dodano: 27 sierpnia 2010

Nie szukam wrogów, nie szukam przyjaciół, nie szukam miłości, nie szukam wcześniej utraconych chwil, nie szukam nikogo i niczego, najpierw muszę sama się odnaleźć w tym świecie. A miłość? -miłość zawsze przychodzi nieproszona, jeszcze tego nie wiesz?!

 Ciii  nic nie mów. Nie niszcz tej... teksty

aboniety dodano: 27 sierpnia 2010

-Ciii, nic nie mów. Nie niszcz tej aury, która jest między nami. - Jakiej aury? - Aury niespełnionych marzeń i snów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV