głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Kiedyś powiedziałeś że znalazłbyś mnie choćby w piekle... Bo marzenia się nie spełniają sny zawsze kończą wspomnienia wracają kawa uzależnia papierosy zabijają

aboniety

aboniety.moblo.pl
Kiedyś powiedziałeś że znalazłbyś mnie choćby w piekle...
Kiedyś powiedziałeś  że... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Kiedyś powiedziałeś, że znalazłbyś mnie, choćby w piekle...

Bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..

Będąc w samych bokserkach... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Będąc w samych bokserkach położyłam się na zajebiście twardym dywanie, postawiłam przed sobą dwa kieliszki czerwonego wina i zaczęłam gadać do kaloryfera opowiadając mu jakie to moje życie jest chujowe.

Lazur wody  turkusowe niebo  ciepły... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Lazur wody, turkusowe niebo, ciepły piasek i sałatka z homara. Pełnia szczęścia. Hmm...prawie pełnia. Szczęście i samotność rzadko idą w parze.

Mogłoby się wydawać  że już... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Mogłoby się wydawać, że już całkiem normalnie funkconuje, że spokojnie zasypia co wieczór, że nie myśli o nim tyle w ciągu dnia, że nie ma już łez w oczach, kiedy ktoś przypadkiem o nim wspomni..mogłoby się wydawać, ale tylko na pozór. Ona do dziś pamięta wszystkie dni u jego boku. // zakazanamiłość

chcę   żeby wróciły momenty   w... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

chcę , żeby wróciły momenty , w których byłam dla ciebie ważna choć przez moment . chcę , tak jak tamtej imprezowej nocy , abyś podbiegł do samochodu w którym siedziałam i przy swoich kumplach poprosił mnie do tańca z szarmanckim uśmiechem i iskierkami w oczach , które dla mnie były widoczne mimo egipskich ciemności na parkingu . chcę znowu z udawaną ociężałością iść z tobą w stronę parkietu trzymając się za ręce , mimo to , że twoja laska pojechała do domu kilka minut wcześniej . chcę , żebyś przekrzykując muzykę powiedział mi , że Ci na mnie zależy . ja znowu odpowiem , że nie chcę się wiązać , a Ty przerywając mi w pół słowa powiesz , że liczy się tu i teraz . poprosisz , żebyśmy się zabawili i zaraz zapewnisz , że w szkole zapomnimy o tym , co się tutaj stanie . kurwa chce tej miłości . tej " miłości na chwilę " . na czas trwającej piosenki .

To  że mijamy się bez słowa?... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

To, że mijamy się bez słowa? kwestia przyzwyczajenia.

Rozpamiętując to co było  możesz... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Rozpamiętując to co było, możesz stracić to co się rodzi.

A gdybyś tak zobaczyć mógł to co... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

A gdybyś tak zobaczyć mógł to co myśli. I jaka tak naprawdę jest, tak niewiele o niej wiesz.

A kiedy Go obejmowała zamykała oczy... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

A kiedy Go obejmowała zamykała oczy ze szczęścia...

Nigdy nie pytałem ile bólu może... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Nigdy nie pytałem ile bólu może pomieścić ludzkie serce, a mimo to, co dzień nakazane jest mi to sprawdzać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV