głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Widziałam Cię niedawno : blada niewyspana twarz kac papieros w ręku i śliwa pod okiem. tak można było opisać Twój wygląd. a mówiłeś że nasze rozstanie będzie dl

aboniety

aboniety.moblo.pl
Widziałam Cię niedawno : blada niewyspana twarz kac papieros w ręku i śliwa pod okiem. tak można było opisać Twój wygląd. a mówiłeś że nasze rozstanie będzie dla C
Widziałam Cię niedawno : blada... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Widziałam Cię niedawno : blada, niewyspana twarz, kac, papieros w ręku i śliwa pod okiem. - tak można było opisać Twój wygląd. a mówiłeś, że nasze rozstanie będzie dla Ciebie lepsze, pamiętasz?

Jak byłam młodsza  to... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby. prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc ' no, teraz twoja kolej ! ' przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach.

Brzydzisz się dziwką  bo sprzedaje... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Brzydzisz się dziwką, bo sprzedaje się za pieniądze? Brzydź się też mną - bo sprzedałam się za miłość.. Jesteśmy taką samą szmatą, z tą różnicą, że.. przy zapłacie dziwka nie czuje się wykorzystana.

  Współczuję Ci.     Dlaczego?... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

- Współczuję Ci. - Dlaczego? - Ja muszę pomalować paznokcie na czerwono by wyglądać kurewsko. Tobie wystarczy sam charakter żeby być kurwą.

Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem.... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem. Nie spała gdy miałeś gorączkę,chodziła z Tobą do lekarzy, gdy byłeś chory. (...) Jestem pewien, że gdyby trzeba było oddałaby za Ciebie życie." Zastanów się zanim powiesz' moja stara'.

♥ 80   populacji dziewczyn w mojej... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

♥ 80 % populacji dziewczyn w mojej szkole to 'zakręcone megasweetporeloziom dziunie' których jedynym zajęcie jest obgadywanie i szukanie chłopaków tzw. 'ciasteczek'. 20 % z tych 80 % kocha różowy i bez co najmniej przyczepy fluidu na twarzy z domu nie wyjdzie. kolejne 20 % to laski które jak same koło ciebie przechodzą to mordy nie otworzą a jak są z kumpelkami to szczekają. cała reszta kumpluje się z 5 % najlepszymi żeby być 'fajne i mieć pozycję'. ogółem 70 % z nich to skóra ściągnięta z galerianek.

odpaliłam szluga... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

odpaliłam szluga roztrzęsiona.podniosłam wzrok na kumpelę. - jakim On jest chujem! wiesz, wszystko zajebiście, nie? szczęśliwi byliśmy. szwendanie się wieczorami, wspólne noce, niezapomniane pocałunki. ta, nawet mi powiedział, że mnie kocha.uwierzyłabyś? widzisz, a ja się nabrałam. naiwna byłam, wiem, wiem.tylko to jest chore, rozumiesz? cała ta pieprzona miłość! ta blondyna zrobiła jedno ahh i już się przyczepił do Jej biustu. ale chuj, mam wylane... a właściwie, chciałabym mieć. wciąż mi na Nim zależy takbardzo. - wyrzuciłam z siebie, wściekła, płacząc już na dobre. drgnęłam czując ramiona obejmujące mnie w talii. - mi też zależy. - usłyszałam.

Szał pustych laleczek i... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Szał pustych laleczek i egoistycznych kenów , w sklepie z zabawkami zwanym potocznie ' życiem' ..

Gdybyś teraz stanął przede mną... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Gdybyś teraz stanął przede mną, miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj, czy pocałować?

Miała ochotę wczołgać się pod... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Miała ochotę wczołgać się pod łóżko w nadziei, że mieszka pod nim potwór, który chętnie by ją zjadł.

Puste serce zastąpione paranoją. teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

Puste serce zastąpione paranoją.

nie musisz byc taki delikatny .... teksty

aboniety dodano: 24 grudnia 2010

nie musisz byc taki delikatny . Powiedz wypierdalaj, bo własnie to usiłujesz powiedziec, nie . ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV