głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Jestem w takim stanie że mogłabym wypić najtanszą wódke bez popitki z gwinta nastepnie położyc sie w rowie i przeleżeć tam całą noc opłakujac swoje życie. Ona n

aboniety

aboniety.moblo.pl
Jestem w takim stanie że mogłabym wypić najtanszą wódke bez popitki z gwinta nastepnie położyc sie w rowie i przeleżeć tam całą noc opłakujac swoje życie.
Jestem w takim stanie  że mogłabym... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Jestem w takim stanie, że mogłabym wypić najtanszą wódke bez popitki z gwinta, nastepnie położyc sie w rowie i przeleżeć tam całą noc, opłakujac swoje życie.

Ona nie raniła specjalnie. Faceci... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Ona nie raniła specjalnie. Faceci się w niej kochali, ona dawała im odrobinę nadziei. Ale w końcu tęsknota za nim zwyciężała...

Chłopiec spacerował plażą razem... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Chłopiec spacerował plażą razem ze swą matką. W pewnej chwili zapytał: - Mamo, jak można zatrzymać przyjaciela, kiedy w końcu uda się go zdobyć? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła dwie garście piasku. Uniosła obie ręce do góry; zacisnęła mocno jedną dłoń: piasek uciekał jej między palcami i im bardziej ściskała pięść, tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta: został na niej cały piasek. Chłopiec patrzył zdziwiony, potem zawołał: - Rozumiem!

usiądę w wielkim fotelu owinięta... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

usiądę w wielkim fotelu owinięta kocem, z kubkiem malinowej herbaty w ręku i będę słuchać dźwięku Twoich nienadchodzących kroków...

Ona chciała się uczyć  te ambicje... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Ona chciała się uczyć, te ambicje i te plany, On przychodził ujarany, spał na lekcjach, miał to w dupie. Chociaż zdolny ogólnie to o przyszłości nie myślał. Mimo, że mało gadali nagle stała się mu bliższa. Nocne smsy i tak mijały miesiące, zaczęli się spotykać jeszcze przed półrocza końcem.

I choć mieszkasz na drugim końcu... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

I choć mieszkasz na drugim końcu miasta, gdybyś tylko mnie o to poprosił byłabym gotowa do Ciebie przyjechać, aby tylko się spotkać "na papierosa".

These wounds  they will not heal. teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

These wounds, they will not heal.

ten  którego kochała był dla niej... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

ten, którego kochała był dla niej niedostępny , ona dla niego niewidoczna, a książe , który miał ją uratować wylądował na zaraz wracam .

Przekaż amorkowi  żeby się jebał.... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Przekaż amorkowi, żeby się jebał. Teraz rozum będzie decydował kogo serce kochać ma..

Nie zapomniałam ... Nie przestałam... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Nie zapomniałam ... Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. Tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Tak bardzo mi Ciebie brakuje..

Chciałabym obudzić się którejś... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Chciałabym obudzić się którejś niedzieli i przytulić się do mężczyzny, z którym naprawdę jestem, a nie tylko bywam. Bo miłość chyba nie ma kolejnych wersji? Jak pan myśli?

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

aboniety dodano: 8 stycznia 2011

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV