głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Wiesz dobrze że bywają takie momenty kiedy uśmiechasz się tylko po to żeby się nie rozpłakać. Dopiero kiedy zapragniesz wracać zaczynasz rozumieć jak daleko ods

59sekund

59sekund.moblo.pl
Wiesz dobrze że bywają takie momenty kiedy uśmiechasz się tylko po to żeby się nie rozpłakać.
Wiesz dobrze  że bywają takie... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Wiesz dobrze, że bywają takie momenty, kiedy uśmiechasz się tylko po to, żeby się nie rozpłakać.

Dopiero kiedy zapragniesz wracać... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.

Myślę  że Ci najsmutniejsi ludzie... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Myślę, że Ci najsmutniejsi ludzie zawsze najbardziej się starają rozweselić innych. Bo wiedzą jak to jest, kiedy czujesz się kompletnie bezwartościowy. I nie chcą, aby nikt inny czuł się podobnie.

Zróbmy coś  ruszmy się w końcu.... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę. Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu.

Jeśli masz w życiu  choć jeden... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Jeśli masz w życiu, choć jeden adres, pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy, że jesteś na prawdę szczęśliwym człowiekiem.

Chcę żebyś znosił moje humory.... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Chcę żebyś znosił moje humory. Głaskał mnie po brzuchu gdy przeżywam ciężki okres. Rozumiał, że mimo iż nie powinnam jeść czekolady, czasem po prostu muszę pochłonąć całą tabliczkę. Chcę żebyś wiedział, że podoba mi się gdy zaznaczasz palcami linię moich ust zaraz przed pocałowaniem mnie. Gdy delikatnie przejeżdżasz ustami po mojej szyi aż do ucha. Chcę żebyś nadal przytulał mnie jakbym była czymś najcenniejszym. Byś uśmiechał się jak najczęściej, byś był szczęśliwy i robił to co lubisz. Byś bez pytania mnie, wpadał do mnie co rusz, nawet jeśli miałbyś spędzić ze mną tylko sekundkę. Bo ja tak naprawdę jestem uzależniona od ciebie już od dawna, tylko nie wiem jeszcze jak ci to powiedzieć.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, którą wydaje im się być idealna.

Najgorzej jest udawać przed samą... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Najgorzej jest udawać przed samą sobą. Obiecujesz sobie, że od jutra wszystko się zmieni. Mija tydzień, a ty nadal stoisz w tym samym miejscu, Twoje rany nie zabliźniły się ani trochę. Wmawiasz sobie, że jest lepiej. Unosisz głowę do góry i połykasz łzy, bo masz dość bycia słabą. Wewnętrznie cała się trzęsiesz i nie ma już w Tobie nic, co walczy. Próbujesz sprzedać wszystkim baję o byciu szczęśliwym, a w rzeczywistości modlisz się, żeby ktoś odłączył Cię od tego bólu, jak od respiratora.

Może już dzisiaj spotkałeś... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka, z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się być przyjacielem, a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują, zaciekawią, a inne zgorszą i sprawią, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.

Są 4 rzeczy których nie można... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Są 4 rzeczy których nie można cofnąć: Kamień, który został rzucony. Słowo, które zostało powiedziane. Okazja, której się nie wykorzystało. Czas, który przeminął.

Tak  jestem kobietą. Jestem wredna... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Tak, jestem kobietą. Jestem wredna, wścibska, zazdrosna, lubię komplementy, dostawać kwiaty i oczekuję, że będziesz się wszystkiego domyślał.

Dać Ci dobrą radę? Nigdy nie... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2014

Dać Ci dobrą radę? Nigdy nie podejmuj decyzji nocą. W dzień wszystko wygląda inaczej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV