głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund W życiu jest trudno znaleźć kogoś komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem mając chociaż jedną osobę na której zawsze można polegać. Nie lubię pisać

59sekund

59sekund.moblo.pl
W życiu jest trudno znaleźć kogoś komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem mając chociaż jedną osobę na której zawsze można polegać.
W życiu jest trudno znaleźć kogoś... teksty

59sekund dodano: 4 luty 2016

W życiu jest trudno znaleźć kogoś, komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem, mając chociaż jedną osobę, na której zawsze można polegać.

Nie lubię pisać listów i nie... teksty

59sekund dodano: 26 stycznia 2016

Nie lubię pisać listów i nie lubię się żegnać z nikim, ludzi zrażam do siebie bo milczę, wolę spokój i ciszę niż krzyki. Planet ANM - Nie Pozwól Mi Odejść

Czasem już nie mogę. mam ochotę... teksty

59sekund dodano: 14 stycznia 2016

Czasem już nie mogę. mam ochotę wybuchnąć. Wykrzyczeć wszystkim, żeby zniknęli, a światu, że nie spełnia moich oczekiwań. Mam ochotę wystrzelać po twarzy chamskich a dobrych wyróżnić. Chcę być tylko szczęśliwa i zaznać choć odrobinę sprawiedliwości.

Jakaś niewielka cząstka mnie nie... teksty

59sekund dodano: 14 stycznia 2016

Jakaś niewielka cząstka mnie nie lubi zmian. Jednak druga, znacznie większa, marzy o wielu zmianach, pełnym barw życiu, przygodach, wycieczkach i rozrywce. Dużo bym dała, żeby moje życie odwróciło się o 180 stopni.

Wszystko zaczyna się od małego... teksty

59sekund dodano: 14 stycznia 2016

Wszystko zaczyna się od małego kroku. Potem trzeba biec, pomęczyć się. ale przy mecie przekonasz się, że ostateczny widok był wart poświęcenia.

Wiesz co mnie przerasta? To  że... teksty

59sekund dodano: 14 stycznia 2016

Wiesz co mnie przerasta? To, że jestem tak bardzo naiwna i zauroczona w marzeniach. Wyobrażam sobie siebie w sytuacjach, które nigdy nie będą miały miejsca, z osobami z dalekiej przeszłości lub obcymi, których nigdy nie poznam. widzę, że moje plany są martwe na wstępie, ale mimo to skupiam się na nich. Odsuwam rzeczywistość, błądzę gdzieś w wyimaginowanym świecie, którego pragnę ponad wszystko. Tak, jeśli coś mnie w życiu zgubi, z pewnością będą to marzenia.

Często dobija mnie myśl  że jestem... teksty

59sekund dodano: 14 stycznia 2016

Często dobija mnie myśl, że jestem za słaba. Niewystarczająco inteligentna, utalentowana czy odważna. Niby zawsze znajdzie się ktoś, kto wykpi określony pomysł czy myśl, choćby była nie wiem jak prawdziwa, mądra i charakterystyczna. Mimo to, nie potrafię przestać. Wciąż chcę być lepsza, a tak bardzo brakuje mi motywacji.

Tworzymy w głowach własne... teksty

59sekund dodano: 3 stycznia 2016

Tworzymy w głowach własne scenariusze, by choć na chwilę poczuć się tak, jak naprawdę tego pragniemy.

Czasem mam dość tego  że panikuje... teksty

59sekund dodano: 3 stycznia 2016

Czasem mam dość tego, że panikuje bez powodu, od razu przeczuwam najgorsze. A potem się okazuje, że wcale nie jest tak źle, że jest dobrze

To dobry czas  żeby pomyśleć o... teksty

59sekund dodano: 3 stycznia 2016

To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa Cię od środka.

Pamiętaj  za nic w świecie nie... teksty

59sekund dodano: 3 stycznia 2016

Pamiętaj, za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce.

On i papierosy. Dwa najpiękniejsze... teksty

59sekund dodano: 3 stycznia 2016

On i papierosy. Dwa najpiękniejsze uzależnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV