głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Dziękuje Ci za wspólne chwile za wspólne wieczory noce za przejażdżki samochodem za rozmowy za każde dzień dobry i dobranoc za pocałunki przytulanie za każdy do

59sekund

59sekund.moblo.pl
Dziękuje Ci za wspólne chwile za wspólne wieczory noce za przejażdżki samochodem za rozmowy za każde dzień dobry i dobranoc za pocałunki przytulanie za każdy doty
Dziękuje Ci za wspólne chwile  za... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

Dziękuje Ci za wspólne chwile, za wspólne wieczory, noce, za przejażdżki samochodem, za rozmowy, za każde dzień dobry i dobranoc, za pocałunki, przytulanie, za każdy dotyk i pieszczotę i za spacery, za trzymanie się za ręce, za opalanie, i marznięcie w deszczu, za każde spojrzenie w oczy, za miłe słowa, za każdy telefon i sms, za poczucie, że jestem czyjaś, za świadomość, że mam dla kogo żyć, za szacunek, wierność i szczerość. Za każdą chwilę, którą oddycham, bo oddycham Tobą. Dziękuję za pokazanie czym jest bliskość, zaufanie i zrozumienie. Za to, że jesteś kiedy płaczę, kiedy się uśmiecham i kiedy klnę na cały świat. Dziękuję, za te miesiące, które zmieniły moje życie. za spełnienie marzeń, bo moim marzeniem byłeś Ty.

szepczesz mi do ucha i mówisz rzeczy... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

szepczesz mi do ucha i mówisz rzeczy przy których zamykam oczy i tracę rzeczywistość.

KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ...

Tylko jego usta wprowadzają mnie w... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

Tylko jego usta wprowadzają mnie w przyjemny ale jak dotąd nie do opisania stan.

Należę do tych  które potrafią i... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

Należę do tych, które potrafią i mogą wszystko, jeśli tylko chcą.

 Nie zabijają  dopóki ich nie... teksty

59sekund dodano: 19 września 2014

-Nie zabijają, dopóki ich nie zapalisz - powiedział, kiedy samochód zatrzymał się przy nas. - A ja nigdy żadnego nie zapaliłem. Widzisz, to metafora: trzymasz w zębach czynnik niosący śmierć, ale nie dajesz mu mocy, by zabijał.

Zaczynasz się w kimś zakochiwać... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

Zaczynasz się w kimś zakochiwać dopiero wtedy, gdy nabierzesz przekonania, że ta druga osoba czuje to samo. To znaczy, kiedy zaczynasz jej ufać. Wtedy się rozluźniasz i przestajesz myśleć tylko o sobie, bo już się nie martwisz, że coś źle zrozumiałaś i stracisz ukochanego. A kiedy przestajesz myśleć o sobie, masz więcej czasu na to, by uświadomić sobie, jakie to szczęście, że go poznałaś.

Nie wyobrażała sobie  że można... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

Nie wyobrażała sobie, że można być ze sobą tak blisko. Tak się ze sobą związać, że zwykłe przesunięcie po włosach koniuszkami palców jest niewątpliwą, jasną deklaracją miłości.

Mam wspaniałego faceta! Z dnia na... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

Mam wspaniałego faceta! Z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje. Udowadnia mi , że jestem dla niego kimś ważnym, niemal najważniejszym. Pokazuje ,że można poraz drugi oszaleć z miłości.A co najważniejsze? Przy nim nie boję się jutra. Nie muszę się martwić o to czy jutro nie strzeli mu coś do głowy i nie będzie chciał się rozstać bo tak i już. Nie muszę się również prosić o uczucia ,chwilę zainteresowania czy jakieś ciepłe słowa w moim kierunku. Widzę jak wiele brakowało mi w poprzednim związku.

I śmiało mogę stwierdzić  że... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

I śmiało mogę stwierdzić, że już zawszę będę Cię kochać.

Przyzwyczaj się  że będę Cię... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

Przyzwyczaj się, że będę Cię pouczać, będę ciągłe wyskakiwać z mordą wyrzucając wszystkie te postępowania, których się dopuszczasz, a które wiem, że dobrze się nie skończą. Będę łapać Cię za ramiona, potrząsać, błagając wręcz byś przemyślał ruch, który zamierzasz właśnie wykonać. Za wszelką cenę będę starała się znaleźć rozwiązanie, by wyciągnąć Cię z każdego bagna w które ewentualnie się wpakujesz. Nie jestem idealna i pomyślisz nieraz, iż Cię ograniczam - trudno. Obiecuję Ci, że nigdy, gdy będę obok - a będę, wiesz o tym - nie pozwolę byś zmarnował swoje życie. Nie ważne co Ci zagrozi: kanapka z przeterminowanym serem czy miłość.

Przyglądam Ci się  analizując... teksty

59sekund dodano: 17 września 2014

Przyglądam Ci się, analizując każdy fragment Twojego ciała. Chcę zapamiętać jak najwięcej szczegółów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV