głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans zmodyfikować je wyolbrzym

59sekund

59sekund.moblo.pl
Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans zmodyfikować je wyolbrzymić u
Kobieta może w każdej chwili i z... teksty

59sekund dodano: 4 grudnia 2014

Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiększyć, albo całkowicie przerobić, aby pokazać mężczyźnie, że jest albo był: nieczuły, uparty, tępy, oszukańczy, że się mylił lub/i jest niedorozwiniętym umysłowo idiotą.

Mimo tego wszystkiego musisz... teksty

59sekund dodano: 4 grudnia 2014

Mimo tego wszystkiego musisz pamiętać, że Cię kocham. Mogę wstawać rano i robić ci śniadanie, mogę dotykać z czułością Twoich dłoni, mogę na Ciebie patrzeć i nie mówić nic, mogę być, a potem znikać, jeżeli nie chcesz czuć przy sobie mojej obecności. Mogę stać w deszczu i całować Twoje usta, raz gorące, raz zimne i myśleć o tym, o czym myślisz. Mogę patrzeć wciąż w tę samą stronę, co Ty lub patrzeć w przeciwnym kierunku i mówić ci, co się dzieje po drugiej stronie. Mogę opowiadać Ci historie, które we mnie mieszkają i malować maki na ścianach przez cały tydzień i zamalowywać je po Twoim powrocie, jeśli nie przypadną Ci do gustu. Wszystko jest kwestią smaku, chwili, sposobu patrzenia. Wykorzystaj to wszystko jak możesz, bo za sekundę wszystko może się zmienić i nigdy już nie zobaczysz cienia mojej sylwetki na ścianie. Bierz mnie garściami, oddychaj moim powietrzem.

Chciałabym wreszcie wyrzucić z... teksty

59sekund dodano: 4 grudnia 2014

Chciałabym wreszcie wyrzucić z siebie wszystko to co boli. Chciałabym powiedzieć Ci, co tak na serio czuję, że to Ty od pewnego czasu jesteś najważniejszym szczegółem, w tym pieprzonym życiu. Że jeszcze nikt nie zamieszał mi tak w sercu i nikogo ust nie pragnęłam tak bardzo jak twoich. Wiem jak jest, ja jestem tu a Ty tam, chociaż dzieli nas tak wiele to coś jednak cholernie przyciąga, z każdym dniem coraz bardziej. Boli mnie świadomość, że może pewnego dnia staniesz się tylko jednym, z tych snów, że pewnego dnia podziękujesz za wszystko i odejdziesz bez wyjaśnień.

Każdego dnia zastanawiam się... teksty

59sekund dodano: 4 grudnia 2014

Każdego dnia zastanawiam się, dlaczego On zauważył mnie, gdy tysiąc innych dziewczyn zauważyło jego.

teraz będzie już tylko dobrze. i... teksty

59sekund dodano: 4 grudnia 2014

teraz będzie już tylko dobrze. i gdyby się mnie ktoś zapytał czy jestem szczęśliwa, powiedziałabym, że jak cholera. gdyby zapytał czy jestem szczęściarą, powiedziałabym, że nie mam co do tego wątpliwości. a gdyby zapytał dlaczego tak myślę, powiedziałabym, żeby popatrzył na mnie i na Ciebie.

I jeżeli kochasz mnie tak jak ja... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

I jeżeli kochasz mnie tak jak ja ciebie, to wygraliśmy.

Miło by mi było  gdybyśmy... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

Miło by mi było, gdybyśmy spędzili ze sobą całe życie.

Facet   czasem wkurwia  kocha... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

Facet - czasem wkurwia, kocha, denerwuje, całuje, przytula, daje ci powód do uśmiechu.

On. Wyjątkowa osoba  z którą... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

On. Wyjątkowa osoba, z którą pragnę spędzić całe życie. Nie liczy się forma bycia razem - ślub, narzeczeństwo czy zwykłe partnerstwo, liczy się uczucie i podejście do samych siebie.

Jest moim pragnieniem  natchnieniem... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

Jest moim pragnieniem, natchnieniem, miłością, pożądaniem.

Uwielbiam  gdy tak leżysz obok mnie... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

Uwielbiam, gdy tak leżysz obok mnie i najzwyczajniej w świecie po prostu jesteś.

Tylko będąc z kimś właściwym... teksty

59sekund dodano: 3 grudnia 2014

Tylko będąc z kimś właściwym, zmienisz się na lepsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV