głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Czasami nie potrzebne są słowa. Wystarczy sposób w jaki mnie przytulasz i całujesz a ja już wiem że po mnie nie ma dla Ciebie nikogo. Sny są odzwierciedleniem n

59sekund

59sekund.moblo.pl
Czasami nie potrzebne są słowa. Wystarczy sposób w jaki mnie przytulasz i całujesz a ja już wiem że po mnie nie ma dla Ciebie nikogo.
Czasami nie potrzebne są słowa.... teksty

59sekund dodano: 25 luty 2015

Czasami nie potrzebne są słowa. Wystarczy sposób w jaki mnie przytulasz i całujesz, a ja już wiem, że po mnie nie ma dla Ciebie nikogo.

Sny są odzwierciedleniem naszych... teksty

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

Sny są odzwierciedleniem naszych największych lęków, pragnień, marzeń i paranoi, stajemy w nich nadzy oko w oko z nami samymi, zagubieni, bez masek, barier ochronnych. Płynąc do cudniejszej krainy możemy pozwolić sobie na wszystko, kochać albo mordować ludzi, to krzywe odbicie w witrynie ducha, są nasze, tajne, nie jawne jak życie

  ... Przyuczona bezradność i... teksty

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

"(...)Przyuczona bezradność i namiętne uciekanie od odpowiedzialności za własne życie; rozczulanie się nad sobą oraz nie kończenie tego, co zaczęliśmy, brnięcie w tzw. nieskończoność, byle by nie zamknąć sprawy. Bo zamknięcie oznacza śmierć. To (...) trzy charakterystyczne dla współczesnych niewolników tendencje okłamywania samych siebie, połączone z prawdziwą religią - masochizmem lub sadyzmem. Wolny człowiek nie będzie dręczył ani siebie ani innych. Zostawi ich i pójdzie swoją drogą, troszcząc się o własną wolność i niezależność".

Kobieta nie pragnie pięknego... teksty

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać.

 I mieć Cię na dzień dobry i na... teksty

59sekund dodano: 8 stycznia 2015

"I mieć Cię na dzień dobry i na dobranoc

Kobieta jest organizmem... teksty

59sekund dodano: 8 stycznia 2015

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.

Co robimy najczęściej? kłócimy... teksty

59sekund dodano: 7 stycznia 2015

Co robimy najczęściej? kłócimy się, czekamy na siebie i walczymy z uporem . A wiesz co jest najpiękniejsze? Potrafimy sobie wszystko wybaczyć, nie zapominając że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Pilnujemy tylko by to nie zatruło naszej miłości. A reszta jest nie ważna.

ˇ         Nie obchodzi mnie twoja... teksty

59sekund dodano: 7 stycznia 2015

ˇ Nie obchodzi mnie twoja przeszłość najważniejsza jest dla mnie twoja przyszłość. Nasza przyszłość.

Kobieta przy swoim partnerze powinna... teksty

59sekund dodano: 6 stycznia 2015

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

“Najpiękniejsza znajomość to ta... teksty

59sekund dodano: 6 stycznia 2015

“Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał. która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać”

Kobieta po prostu widzi rzeczy... teksty

59sekund dodano: 6 stycznia 2015

Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć.

Romantyk to nie ktoś  kto zabierze... teksty

59sekund dodano: 29 grudnia 2014

Romantyk to nie ktoś, kto zabierze Cie do ekskluzywnej restauracji, ale ktoś, kto zabierze Cię w zwykłe miejsce i pokaże jego niezwykłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV