głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kuba :   teksty 59sekund dodał komentarz: Kuba : ) do wpisu 13 listopada 2011
siedzieli obydwoje na ich ulubionym... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

siedzieli obydwoje na ich ulubionym mieście. tam się poznali, tam zaczęli być ze sobą, tam razem przychodzili każdej nocy, a tamtej nocy mieli się nie spotkać, ale On napisał sms o 23:23 ' Za pół godziny, tam gdzie zawsze. czekam. ' ona pomyślała, ze On chce się po prostu spotkać .gdy przyszła On już był na moście . podeszła do Niego , chciała dac buziaka na przywitanie , tak jak zawsze to robiła . on się odsunął . powiedział - musimy pogadać . bo widzisz ja Cię już nie kocham . nie wiem czy wogóle kochałem . i proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków , że beze mnie nie przeżyjesz . - odszedł . po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody . odwrócił się , jej już nie było .

Czy można kochać i nienawidzić tę... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę' , a ' błagam, wróć.'

Nadchodzą wieczory takie jak ten... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia.♥

Po odejściu drugiej osoby  zdajesz... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Po odejściu drugiej osoby, zdajesz sobie sprawę ile tak naprawdę straciliście czasu na bezsensowne kłótnie, zamiast cieszyć się tym co macie. Mówiliście sobie, o wspólnej przyszłości a zaniedbaliście teraźniejszość.

Jeśli złapię go  na zdradzie z... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Jeśli złapię go, na zdradzie z jakąś panienką, nie rozpłaczę się. Podejdę do niej, podam jej rękę mówiąc : `dziękuje że udowodniłaś, że on jest męską dziwką` . Podziękuje za uwagę, przeprosze że przeszkodziłam im, wyjdę.

Lubię wakacje  ferie albo zwykłe... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Lubię wakacje, ferie albo zwykłe weekendy. Wtedy nie zadreczam się 'co by było gdyby..' , tylko zakładam swój ulubiony dres, zwiazuje włosy w koka, siadam przed kompa i przelewam moje myśli w wordzie, albo śpie do południa, zapominając o sniadaniu, ba , zapominając o całym świecie.

Polski   podręcznik napisał koleś... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Polski - podręcznik napisał koleś z imieniem takim jak twoje. Matematyka - W zadaniu pan z twoim nazwiskiem zarabia o x więcej od żony. Religia - imię jednego z apostołów - twoje imie. Czy nawet w szkole nie mogę o Tobie chociaż na chwilę zapomnieć?..

Z perspektywy czasu  nie żałuje że... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Z perspektywy czasu, nie żałuje że Cie poznałam. Dałeś mi wiele rozrywki w życiu. Pokazałeś, jak to jest kochać. Pokazałeś jak to jest tęsknić. Pokazałeś mi świat z innej strony. Ze strony zakochanych. Ten świat jest całkiem inny od świata samotnych. Jest czymś magicznym. Tego nie da się opisać. Dziękuje za te miesiące.

dziś będę zwykłą dziewczyną .... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

dziś będę zwykłą dziewczyną . bez wytuszowanych rzęs i idealnie ułożonych włosów . bo po co mam to robić ? przecież Ciebie już nie ma .

W tym momencie moje uczucia są mocno... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

W tym momencie moje uczucia są mocno nieogarnięte. Sama nie wiem o co mi chodzi, a to dziwne. W środku mi wszystko buzuje, i nie mogę przestać myśleć. O czym myślę? O wszystkim, o niczym. Potrafię leżeć całą noc i myśleć a i tak niczego nie wymyślę. Znajdę miejsce, posiedzę w nim pare minut i już wszystko wiem. Dziwny umysł

Oczywiście . Każda miłość ma... teksty

59sekund dodano: 13 listopada 2011

Oczywiście . Każda miłość ma sens . Uczucie nie wybiera , tak naprawdę nie wiesz kogo pokochasz tak na zabój , tak najmocniej. jeśli tak pokochałaś , to zostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze upragnione spotkanie, pierwszy pocałunek. W miłości wszystko co pierwsze jest wyjątkowe , pamiętaj .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV