głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund żeby przestać z czymś skończyć to najpierw trzeba wiedzieć po co. ja nie wiem. My dzieci z dworca Zoo Jestem wredna arogancka niemiła? być może. ale to dlatego

59sekund

59sekund.moblo.pl
żeby przestać z czymś skończyć to najpierw trzeba wiedzieć po co. ja nie wiem. My dzieci z dworca Zoo
żeby przestać  z czymś skończyć... teksty

59sekund dodano: 14 maja 2012

żeby przestać, z czymś skończyć, to najpierw trzeba wiedzieć, po co. ja nie wiem. / My dzieci, z dworca Zoo

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Jestem wredna, arogancka, niemiła? być może. ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. trzeba się dostosować Prawdziwa kobieta jest damą w salonie, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Pamiętam jakby to było dziś.... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Pamiętam jakby to było dziś. Wracałam zapłakana do domu i nagle jakaś mała dziewczynka zaczepiła mnie, pytając czy nie mam lizaka. Była dokładnie identyczna jak ja w jej wieku, jasne blond włoski upięte w słodki koczek, niebieska sukieneczka i białe skarpetki z falbanką na górze, na których świetnie wyglądały malutkie śliczne lakierki. - Nie mam, przepraszam. - ocierając łzy, kucnęłam tuż przed nią. - Dlaczego pani płace, coś się stało? - powiedziała cieniuteńkim głosem, owijając moją szyję swoimi rękoma. - Jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz, teraz wracaj do swojej ukochanej piaskownicy, rób babki ulubionym wiaderkiem i nie zapomnij spóźnić się na smerfy. - uśmiechnęła się do mnie tak prze słodko, że i mi samej oczy zaczęły się świecić, przypomniało mi się moje dzieciństwo, ulubione wieczorynki, malinowy budyń na kolację. - On panią na pewno kosia, tak jak kubuś kosia prosiacka. - krzyknęła znikając gdzieś między blokami.

Bo ja jak  już kocham  to do końca.... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Bo ja jak, już kocham, to do końca. nie potrafię się odkochać, po 24 godzinach, wybacz. tylko Ty, posiadasz, takie zdolności, Kochanie.

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej.Przynajmniej próbuję.

Siema skarbie  nie wiem czy... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Siema skarbie, nie wiem czy słyszałaś, ale kosmici przylatują dziś porwać 100 najpiękniejszych kobiet na świecie . Ty odpoczywaj spokojnie, chciałam się tylko pożegnać.

Skłamałabym twierdząc że o nim... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Skłamałabym twierdząc że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni gdy jest w każdej godzinie i takie godziny gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach.

Tęskniła za Nim  to było tak silne... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Tęskniła za Nim, to było tak silne uczucie, że powodowało niemal fizyczny ból. Czuła, że musi Go zobaczyć w przeciwnym razie umrze.

Pamiętacie tamte czasy? Gdy dla... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Pamiętacie tamte czasy? Gdy dla chłopaków zabawa w dom nie miała podtekstów erotycznych, na ognisko zamiast pół litra brało się kiełbaskę, a na smutki nie nikotyna, lecz słodycze były najlepsze ? Tak. To było dzieciństwo.

Boje się zaufać  boje się  że gdy... teksty

59sekund dodano: 13 maja 2012

Boje się zaufać, boje się, że gdy ja się zaangażuje - on odejdzie.

Zawsze miałam ogromną ochotę Cię... teksty

59sekund dodano: 12 maja 2012

Zawsze miałam ogromną ochotę Cię pocałować. Jedyne, co mnie blokowało, to myśl, że kiedyś mogę za tym zatęsknić.

Czasami trzeba zrezygnować z czegoś... teksty

59sekund dodano: 12 maja 2012

Czasami trzeba zrezygnować z czegoś, co się kocha. Udać, że się nic nie czuje. Że tego nie żal. Czasami trzeba umieć pogodzić się z porażką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV