głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka: pierwszy to dzień w którym się urodził a drugi to ten w którym zrozumiał po co. Zamknij oczy i wyobraź sobie ogromne mo

59sekund

59sekund.moblo.pl
Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka: pierwszy to dzień w którym się urodził a drugi to ten w którym zrozumiał po co.
Dwa najważniejsze dni w życiu... teksty

59sekund dodano: 16 maja 2015

Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka: pierwszy to dzień,w którym się urodził,a drugi to ten,w którym zrozumiał po co.

Zamknij oczy i wyobraź sobie ogromne... teksty

59sekund dodano: 15 maja 2015

Zamknij oczy i wyobraź sobie ogromne morze, błękitne i przeźroczyste na 4000 metrów i więcej, wyobraź sobie po środku gigantyczny wir wodny wielkości dużego państwa i wrzuć do niego styropianowe kuleczki , miliardy kuleczek które wirują w każdą stronę, te kuleczki to wszystkie uczucia które we mnie wirują wobec ciebie, tak bardzo Cię kocham.

Z powodu lęku przed poznaniem  kim... teksty

59sekund dodano: 15 maja 2015

Z powodu lęku przed poznaniem, kim naprawdę jesteśmy, zbaczamy z drogi własnego przeznaczenia, co sprawia, że dręczy nas głód, który sami spowodowaliśmy (...) kończymy, żyjąc w otępieniu i apatii, pozbawiani kontaktu z prawdziwym celem naszego ducha. Lecz kiedy masz odwagę, aby kształtować swe życie z samej istoty tego, kim jesteś, zapalasz się i naprawdę zaczynasz żyć.

Wartość człowieka ostatecznie... teksty

59sekund dodano: 15 maja 2015

Wartość człowieka ostatecznie nigdy nie wyraża się w stosunku do drugiego człowieka, tylko w stosunku do siebie samego. Dlatego też nigdy nie powinniśmy uzależniać naszego poczucia własnej wartości albo też poczucia własnej godności od innych ludzi, bez względu na to, jak cierpielibyśmy z tego powodu.

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka... teksty

59sekund dodano: 15 maja 2015

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka, jak poczucie, że się jest kochanym przez bliskich i że obecnością swoją sprawia się im przyjemność.

Każdy z nas zasługuje na wielka... teksty

59sekund dodano: 15 maja 2015

Każdy z nas zasługuje na wielka przygodę. Przynajmniej jedną w życiu. Na moment, do którego można później wracać, mrucząc pod nosem: o tak, wtedy właśnie czułam, że żyję.

Tyle chciałabym c powiedzieć  ale... teksty

59sekund dodano: 3 maja 2015

Tyle chciałabym c powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?

Miłość? To akceptacja drugiej... teksty

59sekund dodano: 28 kwietnia 2015

Miłość? To akceptacja drugiej osoby taką, jaką jest. To wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. To bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. To strach przed wielką utratą. To coraz szybciej bijące serce, z którego wycieka uczucie. To motylki w brzuchu, których niczym nie da się uspokoić. To nieokreślone piękno, którego inni nie są w stanie pojąć. miłość to ciągła walka o drugą osobę. To pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. To sytuacja, w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.

Po prostu uważam  że każdy... teksty

59sekund dodano: 28 kwietnia 2015

Po prostu uważam, że każdy człowiek powinien sam znaleźć swoją drogę życia. Nie ma właściwej drogi, jest tylko własna.

Jestem tutaj  by Cię kochać... teksty

59sekund dodano: 28 kwietnia 2015

Jestem tutaj, by Cię kochać, trzymać w ramionach. Jestem tutaj, by uczyć się od Ciebie i otrzymywać Twoją miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym mogłabym być.

Im mocniej mnie przytulasz  tym... teksty

59sekund dodano: 28 kwietnia 2015

Im mocniej mnie przytulasz, tym bardziej wiem, że właśnie znalazłam swoje własne miejsce na świecie.

Czy może być coś piękniejszego i... teksty

59sekund dodano: 28 kwietnia 2015

Czy może być coś piękniejszego i kochanego niż prawdziwy mężczyzna, który sam przypomina ci, że jeszcze dzisiaj nie powiedział jak bardzo atrakcyjna jesteś dla niego?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV